Karnevalová královna (11.2. - 16.2.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak hlásím, že jsem udělala 98 úkolů. No tu stovku už dám.
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já budu mít 69 her, jede hra pěkně, tak si nestěžuji na nic.
    Myslela jsem, že nestihnu ani jednu akci a voala, stonky mám oba a i něco navíc. Tož dobré.
    Jinak mám děsnou radost, ta jedna bedna, co dává ty 4 druhy šlechtěnců (žabí princ, líbající ryba, svatební kachna a létající slon),
    na jejíž jméno si nevzpomenu, ani kdyby mě mučili... dala posledního létajícího slona (tj. 8 mého) a mám svou první vyrobenou růžovou výrobnu na baha!!! Arašídové máslo (+ ze šlechtícího úkolu z dřívějška papouščí peří)....:inlove:
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    A tím to já končím, nu akce dobrá ale ty odměny co vylétávali teda žádná sláva ,tož něco jsem odehrál ale budu větší borci ale já su skromný a stačí mě to pomaličku, zlehka ale jedu dopředu.
    [​IMG]
     
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Odchytáno 81 jízd, od zisku stonku už akční nějak flákám a sklízím, jenom když si vzpomenu. Asi si to stopnu na 85 hrách, to bych měl zítra zvládnout. Přijdou mi ty královniny hody nějaké nevyrovnané - někdy to z ní lítá jak z opilce šavle, jindy nedá a nedá xD. Ale mačkal jsem ji, co to dá, až sem si košík ošoupal :p. Ani zrno na zmar ;)!
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    zajtra ešte trochu pobehám s košom, síce je opica lakomejšia ako bývala, no dobre už bolo, nabudúce môžme byť úplne bez..:D
     
  6. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Za mňa veľká spokojnosť. Minuloročná kráľovná bola slabá, ale táto sa priblížila k svojej predchodkyni, síce dávala menej SH a SK, ale bola štedrejšia. Za mňa palec hore ;)
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já si taky nestěžuji, nejdřív mi přišlo, že skoro nic nepadá (nic užitečného :)), ale když si to sečtu, je to dobrý počinek. A nároky nevelké, takže za mne vcelku OK.
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) odehráno 137 her bez extra velké námahy, ale také bez extra velkého nadšení, prostě ve vyšších levlech už 3 SH z jedné minihry nejsou žádné terno, to by jich muselo být mnohokrát víc xD, ale nižší levly (pokud do akce šly a věnovaly tomu nějaké úsilí) to jistě v přísunu BZ, TBZ, SH, SK pocítily :music:, tak jako já v první a nezapomenutelné královně
     
  9. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já jsem zde trošku skromnější královna mě nebaví body jsou sice fajn ale to je tak všechno. Nejvíc nachytám 6-8 SH na jednu hru třeba z 10 her takže pravdu nic moc. Jedu tu jen tak lážo, plážo snad ani žádný SH jsem do toho nedal možná jen při tom úkolu v družstvu.

    [​IMG]

    @DANKA722 ------> Koukám sousedko že i zde ses pěkně rozjela :D
     
  10. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Nooo... Tak na to, jak špatně mi teď farma jede, jde hra Královny bez větších problémů. Díky za to :)
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) najprv taketo prekvapenie [​IMG] tak to som si pomyslela,no pekne,odisla bez rozlucky,ale po f5 si to rozmyslela a dala mi este sancu ;) [​IMG] . do vecera este asi 4 hry odohram a goodbye chudobna kralovna,a na buduce si dopln zasoby :)
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nechápu,mám 88 her a to se mi zdá víc než dost.8) Takhle strouhnutou královnu SHčkem dotovat nebudu!:p
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Královnu jsem odložila už včera, nestálo to za další pěstování a jak píšeš kaolín11 dotovat SH se opravdu nevyplatilo.
    Přeji pěkný den všem!!
     
    maribeja, evainfo a tenista99 tohle ocenili.
  14. tony13257

    tony13257 Pisálek fóra

    Královna vypadá jako pojízdná cukrárna. Hezkou hru všem.
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Odehráno aktuálně 99 her... do večera ještě něco málo stihnu (odhadem 3 sklizně), čili ještě 5 her. No 104 je celkem dobrý počin, myslím.
    Královnu hodnotím pozitivně, protože byla překvapivě plynulá. Chtít ještě lepší ceny je sice přirozené, ale buďme rádi za to, co nám předložili. Zahojil jsem se na souběžné akci (5 piccolo beden), takže proč bych asi tak měl hudrovat...
    Všem přeji úspěšné závěrečné karnevalové odpoledne!
     
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    kaolín11 shcko kralovna odo mna nevidela a ani neuvidi,to by musela mat ine super odmeny ;),alebo by musela vyhadzovat viac sh a renaty,bs a tbs nie su k zahodeniu,ale ....
    odo mna dostava znamku 3-
     
  17. raddre

    raddre Vévoda fóra

    zdravím, rozmýšlela jsem, zda mám ještě dál hrát nebo si pole oset něčím co by mi sjednotilo čas s valentinskou akci, nakonec to vyhrálo sjednocení. Jelikož jsem královnu nemusela už od té první, tak mně celkem překvapilo co vše jsem nasbírala za 89 her (20 mega BZ,24 mega TBZ, 2mega KR, sladkosti po 4.tis, SH 242, ZSH 131, ZU 136,SK 92, mince 95, parfém 58, bedny 13 s točenímVI, 15 s točenímIII, 9 s přihlouplnými a nechyběly ani banány - 25ks), pro někoho to může být málo, ale hlavní je, že jsem spokojená jak s odměnami, tak s plynulosti hry a hlavně bez jediné kapky SH a bez ZSH s vytočením 200%/12. před začátkem mé opožděné hry
    Těm co ještě pokračuji ve hře, přeji hodnotné padání
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    S královnou jsem skončila na 16 hře.:( Všem přeji aby dostali-y- všechno co chtěli-y-;)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tolik her bez hnojení? Pak tam musely být bonusy a noční :D.....
    Ještě jezdím ze setrvačnosti, 70 jízd.
     
    evainfo, -Jara05- a tenista99 tohle ocenili.
  20. olla126

    olla126 Pisálek fóra

    Za mňa spokojnosť. Riadok som stihla. Niečo naviac, odmeny fajn, občas zaseklo, ale všetko v norme. Ďakujem, a prajem príjemnú hru.
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.