Karnevalová královna (11.2. - 16.2.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Královnu jsem statečně udolala (nebo spíš ona mne), stonek doma, dál už pojedu zlehka, s odměnami se nepředává. Beden se mi za těch 50 her podařilo ulovit devět. Je to moc nebo málo?!?
     
  2. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    No kdyby ten košík na chytání byl větší tak se nemusí s ním ani moc hýbat a napadalo by to do něho samo_Odehráno 16 her,pokračování až zas dopěstuji růže,mám výkend i pondělí pracovní a moc mi to nechce na mobylu načítat.Ale stonek bych měla stihnout si myslím 100% jo jo vím co znamená myslet .... móc toho vědět :D
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Lovím pajdátka, napěstováno mám, ještě jsem nehrála. Jak se znám, než se vzpamatuju, bude opice na konci dráhy. Ale to neva, hlavní je počet her, když nic zajímavého nechytím, se z toho nepotento 8)
     
    Naposledy upraveno: 13/2/21
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: frčí docela rychle, napřed fouká vítr zleva pak zprava, já už s košem ani nepohybuji, co padne to padne (nic moc) jen někdy se natáhnu pro bednu ;) koš je velký.
    21 jízd
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Stonek mám ale myslela jsem že budu hrát dál.Ovšem už jsem 5x restartovala a na Baha nejde zasít.Tak nevím asi mi ta hra radí abych přestala hrát.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Doprovodny ukol zdolam, ted uz to pujde za draho do mlejna. Vykostena rajda, jak ji stěby krasne nazval, to sice haze jak slepicim, ale zatim mi padlo na zem jen par bonbonu a lizatek a beden pribylo. No a kdyz to zere jen vodu, tak proc jeste neco nepochytat.
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jedu v klidu a v pohodě s nohama na stole. Dneska, když je ten Valentýn, tak něco nacpu do doprovodného úkolu a budeme chytat samá pozitiva a sociální jistoty.

    Vy, což smutníte, že se vás letos Valentýn netýká, protože nejste zamilovaní, nezoufejte. Na Dušičky není povinnost být mrtvý. Díky za bonusový kód - potěšil. 8)
     
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak první mise hotová, jen kdyby to bylo lepší setmí předměty, ještě takových akci co je potřeba dekorace 1x2 a nebudu mít jak jí aktivovat, nějak jich mám málo a docházejí a nevím kde to vzít.

    [​IMG]
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    smoulinek123 Za chvili bude desivka a u Jacka v obchode muzes poridit Mumifikovane medvedy (jsou 1x2 a stoji par kytek) ;)
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hru jsem už ukončila, nebavilo mne jet po 1-2 košíkách, tak na ploše papouščí pírka a těším se na další akci ;)

    Edit: uhráno 78 her
     
    Naposledy upraveno: 15/2/21
    -Jara05-, danielka0000 a sovicka64 tohle ocenili.
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    matlafous123 až bude děsivka mužete mě tam pak nasměrovat,nějak nevím kde co
     
    -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hotovo. Stonek je doma ;) Královna ani nenadchla ani neurazila. Odehráno 58 her, takže doprovodný úkol jsem splnila jen částečně. To mi stačí :) Krom košíků pro mne v doprovodném úkolu nebylo nic zajímavého, banánů mám dost :sleepy: Plnila jsem pouze proto, že zároveň plním valentýnskou akci 8) I když jak se znám, snažila bych se hrát alespoň po stonek xD
     
    Naposledy upraveno: 14/2/21
    sovicka64, evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Řádek hotov již v sobotu ráno + 2 akce rovněž hotova:)
     
    -Jara05-, sovicka64 a evainfo tohle ocenili.
  14. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    ahoj všem,chcete se zasmat,já su taková dylina....pěstuju a hned melu ve mlýně,to že je nějaký doprovod mě vůbec nenapadlo a ja si řikám,že se to nějak táhne,mám namleto 14 košů,ani raději nepočítám kolik sem prošustrovala akční.
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zatím 69 her času dost :p
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam 67 hier :) Noidem uz na pohodu zajtra frcim do roboty a tak dam nieco na dlhsie bo mi chybaju pajdatka :cry: No chytanie ma celkom bavi,ta vykostena rajda ma nechava v klude chytat len sem tam ma nahana ako nadmutu kozu :cry:no ma smolu :Dpostreh mam celkom dobry na to ze uz som postarsia sova xDxDxD
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Odehráno 99 her, chytám především BZ, TBZ a krejcary, ty aspoň padají po stotisících a ne po jednotkách. Bednou samozřejmě také nepohrdnu.
     
  18. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Krásné mrazivé ráno,odehráno 73 her.Ještě pořád pěstuji,protože BZ a TBZ se hodí pořád.A když vypadne i nějaká bedna tak je to vlastně takovej bonus ;)
     
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já jsem odehrála pouze tolik her, kolik bylo košů z doprovodné akce a dál nejedu, raději si vypěstuju něco do dalších úkolů v družstvu, ať se vám daří získat to, po čem toužíte.
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Suchozemská krysa poslušně hlásí, že doprovodný úkol je již splněn a úspěšně pokračuje dál. Akce mi připomíná akce v supermarketech. Tam před Vánoci nabízí de luxe dobroty a hned po Vánocích zase akce hubneme do plavek. Jen RT to udělal naopak: nejdříve Kila dolů (hm, neshodila jsem ani deko, tak nevím, kde soudruzi z NDR udělali chybu) a potom zase nabízí sladkosti. Akce končí zítra večer, tak pofrčím až do samého konce.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.