Karnevalová královna (11.2. - 16.2.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raddre

    raddre Baron fóra

    sázím a sázím akční na místo něčeho z čeho padaj košíky, co už, nechám ho dozrát a pak už budu pěstovat lablab a pod., mezitím dodělám královnu, abych doplnila stonek a pak děj se vůle páně

    [​IMG]
     
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak mně karnevalová královna baví, hlavně se snažím chytat SH, SK, farm.mince, banánů mám hafo, dříve se chytalo hlavně kvůli nim, když jich byl nedostatek, teprve mám 16 her, ale nevadí, snad ten stonek taky zvládnu, přeji všem veselé chytání sladkostí i toho ostatního.
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,jen pro jistotu se opitám abych nezmatkoval, nejprve udělám doprovodný úkol celí a tam bude stého 65 květovaný bonbónový koš a dá to na celí stonek v klidu tak že 15 her bude rezerva abych si nahamounil víc věcí ,nachytal ale mužu víc že košu ale pak už jen umlét v mléně,tož je to jak píšu,nějak mě ty akce dávaju zabrat,asi si budu muset odpočinout někdy,už mě to leze na palicu ale jináč jedu jak slimouš lážo plážo a přitom si aj pískám do noty.
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    smoulinek: ano máš to dobře promyšlené :)
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Stonek je funkčí a teď už jenom zlehka xDsbírat SK,SH...Dnes jsem hrála v Unity a docela šlapala..
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký večer u královny :) tak jsem tu růži zamilovaných přes den nějak dohnala, košíky jen z akčního na úkol v družstvu stačily padat a teď jsem si hrdě vychytala stoneček :p no je to vážně fofr a musela jsem si jít vyleštit brejličky, ale tolik plných košíků jsem dříve ani nenachytala xD no jsou tam i zbytečnosti, ale kromě BZ, SK, SH a mincí chytla i pár bedýnek. Nesekalo se to a šlo s košíkem rychle běhat. Tak na noc mám dlouhodobky, ať to padá a zítra po práci se zase ráda proběhnu :D


    [​IMG]
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Stonka stonkuje.Na dnes stačilo.Zajtra už pôjdem iba tak úlohu dokončiť;);).
     
  8. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Odjeto 61 jízd, ale nějak mě to nebere. Z romantických beden ve Valentýnu je víc SH než od téhle lakomé opice. Kdeže ty (předpřed)loňské sněhy jsou -.-...
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Odehráno 9 her, nějak to nepřibývá;):(
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera jsem hodně farmu zanedbala, měla jsem jiné příjemné povinnosti (dopo nákupy maminkám, po obědě pálení calvadosu) a domů jsem přišla až o půl deváté. Chtěla jsem to dnes dohnat, tak jsem protočila 170 PL. Ani jeden jakýkoli bonus. Sice 2 sněhuláci, poměrně dost SH, SK, vrtulek a ponožek, ale taky spousta zbytečností (nechápu, jak to tenista dělá). Poslední zoufalý pokus - otevření beden s bonusy - vydal 200% do diamantu, tak jsem ho vyměnila za MJS, přidala Jacka a točím obě akční s SH. Na minihry jsem ještě neměla moc času, rozjedu je dnes po obědě. Uvidím, jak mi královna půjde.
     
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak u mě takto :)

    [​IMG]


    @matlafous123 ----> Jej :D Ale toto je střední velikost :D
     
    Naposledy upraveno: 13/2/21
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    tenista99 Jeste, ze tu neni Skali, poslala by te zpatky do debatniho zopakovat si peztovo rychlokurz prace s obrazky :pxD
    Ale jinak peknyyy.... plizim se 7 her nad stonkem (KS stavkuje, tak na nej dlabu tak, jak ono na me) ;)
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm,to je takový fičák,že pendolíno bledne závistí!xD Připadne mi,že královna vyhazuje dárky i mimo obrazovku! Příště prosím o nafasování,krom košíku,i brankářskou lapačku!:wuerg:xD
    Nějakým záhadným způsobem se mi v šesté hře podařilo chytnout bednu s bonusy!!!8)
    Opravdu nemám strach,že na mobilu nezvládnu odehrát minihru.Hra v pohodě drží a ani není potřeba neustále mazat paměť!Zde tvůrci opravdu zapracovali!:)
    Co chytám do košíku,nevím, opravdu nestíhám na telefonu sledovat.o_O Než se stihnu rozkoukat,královna mi ukazuje záda.:cry:
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kaolíne, tu bednu jsi nechytil, ta byla jako odměna, aspoň tuším za odehrané hry ;)
     
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, tyhle věci dostanu po akci vyměněny za BZ,TBZ,KR tak že to moc chytat nemám nebo jak to je děkuji.
    [​IMG]
     
    výpliv tohle ocenil(a).
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, sladkosti lítají spolu i s jinými odměnami, takže se tomu neubráníš. Ale hlavně jde o chytání SH, SK, beden atd.

    upload_2021-2-13_16-28-8.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister děkuji už jsem si to zkusil ale moc teho SH,vrtulek nelítá aspon teda né u mě.
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mám připraveno na 91 her (zatím) a odehránu jednu - vůbec se mně do toho nechce, ale snad zítra nastane hodina H a půjdu kamarádit s královnou- snad se mně za to náležitě odmění.
    Mějte se!!
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, není zač. Neboj nejsi sám ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    smoulinek123 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Odehráno 31 her , do konce dost času , to dám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.