Karnevalová královna (11.2. - 16.2.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @kutilka70 ----> Omlouvám se já to počítal myslím že bez toho úkolu já jsem až pak zjistil jak ten úkol je výhodný :D A počítal jsem to jakoby z hlavy kdybych ten úkol neudělal ale samozřejmě ho udělám :D
     
  2. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do akce jdu jako do každé ,hlavně aby se to moc nesekalo,asi pojedu jen doprovodný úkol ten na stonek stačí,ale nic jiného se nedalo očekávat stejné jako loni ,na starou královnu můžem jen vzpomínat.
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    tenista99
    já z toho také nejdřív měla gulášovku :D a také mi chvíli trvalo než jsem se zorientovala xD Když jsem zjistila, že úkol je výhodný, tak se také pokusím akci zvládnout :music:
     
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Do akce také půjdu, možná i třeba získám stonek, ale při 2 max. 3 sklizních denně, bez možnosti sklízení na mobilu, jsem předem vyOUTovaná... Cpát SH a ZSH se mi právě z tohoto důvodu do akcí nechce. Už minule šla akce mimo mně a pokud RT něco neudělá s hraním na mobilu, tak mne jich bude míjet čím dál víc... Škoda. Asi se blíží doba, kdy se budu připojovat jen jednou denně, protože s pracovním procesem se to skloubit nedá :eek::cry:
    Všem, co do akce naplno jdou, držím palce a naplňte si košíky něčím kvalitním!!! ;)
     
  5. mira60

    mira60 Pisálek fóra

    Ahoj,mletí se vůbec nerentuje.Doprovodný je lepší 2125/10990růže.,550/473padátka,50/65 ks bon.koš.
     
    alexandrakerulova00, 14087 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To je snad jasný, že v práci se má pracovat :D a ne hrát hry.
    Úkol v družstvu jistí stonek, co chytnu, je navíc bonus ;) v současné době "máme" královnu v bednách. Co bylo, bylo....
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku pravdu díš ... v práci ani moc nejde hrát, no mobil tu jednu plochu občas zvládne sklidit, pokud nezapomenu nechat zapnutý noťas jak už se mi stalo xD no opičí královnu si musím odehrát, abych dostala banánem :p
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Apachie1
    Po pravdě dnes jsem byl v jednu chvíli mimo možnost sklizně na notebooku, takže jsem využil mobil (***, Edge) a neměl jsem problém... snad jen oproti Farmeramě na Puffinu je problematičtější posouvání okna (kvůli potvrzení některých vyskakovacích oken). Zatímco v Puffinu stačilo kdekoli na ploše stiskem a táhnutím prstu celou obrazovku posunout, u Edge (v Unity) si musí hráč nechat viditelnou část lišty vpravo nebo vlevo a posouvat obrazovku stiskem a potažení prstem právě na tuto lištu. Po zkušenostech s Puffinem se samozřejmě i já občas zapomenu a snažím se posunout obrazovku tak, jak jsem byl zvyklý... ale vždy se včas vzpamatuji a chytnu to za lištu.
    Jinak do Karnevalové královny pochopitelně půjdu, jen asi trochu později, protože budu v té době na vyšetření EKG...

    *** nepovolená reklama

    Omlouvám se za tu "nepovolenou reklamu" - jen jsem chtěl tím naznačit, jaké parametry mobilu jsou dostačující pro sklizeň Farmeramy. On kdyby byl BP co k čemu, tak by to mohl sám napsat, jaké minimální parametry by měl mít mobil, aby byl použitelný pro Farmeramu. Ale to by museli pánové z BP chtít...
    Jinak ty parametry mého mobilu (nyní již bez uvedení značky) jsou následující:
    OS Android 10, Operační paměť 8 GB, Úložiště 256 GB (to ale asi není rozhodující)
     
    Naposledy upraveno: 12/2/21
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Na Královnu jsem přichystaná. Uvidíme jak to půjde. I do kola štěstí si kopnu, snad z něj nějaký bonus vypadne. Jaká byla akce minulý rok, nevím. Otestuji tentokráte. Jen start bude s menším zpožděním...
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    To je tak, když je více akcí najednou. Sklidila jsem, zasadila a následně zbourala (abych alespoň uvolnila plochu), protože jsem zjistila, že dnes je ta královna. Takže příprava na padátka žádná :cry: Snad to bude nějak padat. Narychlo jsem zasadila alespoň marakuju. Když tak budu muset trochu popohnat nějakou dlouhodobku :p
     
    sovicka64 a matlafous123 tohle ocenili.
  11. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Nemůžu najít akční kytku ke královně,pomoc!EDIT: F5 a kytka je tam;)
     
    Naposledy upraveno: 11/2/21
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  12. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Nevím proč ale žil jsem v tom že královna je od 14hod :D Ale překvapilo mě že začala teď :p :D Tak jsem sklidil a padlo jen 108ks padátek z pobyšky ale nevadí teď jedu akční se SH bonus využiju déle takže akční si předpěstuju docela a pak jen padátka budou potřeba :) Na jeden koš jsem nachytal cca 415.000 BBZ což je docela slušný jen mě mrzí to SK a SH jak je toho málo a zdá se mi to nebo ta královna mí teďko nějaké turbo? :D
     
  13. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Vyzkoušela jsem darovaný košík,královna frčela jak po ledovce ;)
     
  14. 14087

    14087 Veterán fóra

    [​IMG] Joo myslím, že se začnu pořádně učit německy, to kdybych věděla dřív tak jsem v předstihu, ale takhle !!:sleepy::oops:
    Karneval mě vždycky baví, co nachytám, to nachytám.. kdo chce víc nemá nic. Chytání zdar těm co do akce jdou ;):p
     
  15. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Tak vono to nějak pude,z chytání mi trochu přecházejí oči,tak to bude o náhodě,co tam nachytámxD
     
  16. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    ahoj, asi som niečo nepochopila:oops::oops::oops:, ak akčné nebudeš pestovať vôbec ako chceš splniť úkol aj tam treba odovzdať akčné rastliny..
     
    sovicka64 a Peto121 tohle ocenili.
  17. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Tak jsem spustila darovaný pokus a přes hru se mi otevřelo okno s návodem, než jsem to zavřela, tak půlka času byla pryč. Snad to příště bude lepší :)
     
  18. 14087

    14087 Veterán fóra

    Mě ty věcičky lítaly jak o závod :D :D to abychom to neměli tak jednoduché asi xD
     
  19. vladca

    vladca Stará škola

    aj ja som skúsil darovaný kôš ...
    prefrčala mi cez plochu ako namydlený blesk, ani som si ju nestihol pozrieť,
    vyhádzala veci takým tempom, že som skoro zadrel myš,
    chytil som až 1SK a 2SH a asi tak milión cukríkov, bedňa sa neukázala ani jedna
    -.-
     
  20. 14087

    14087 Veterán fóra

    Tenisto (Nevím proč ale žil jsem v tom že královna je od 14hod) Já také a proto ještě čekám na sklizeň Saguara za 1:06 :D a pak teprve založit na setí akční :)
     
    kutilka70, raddre a Zoufálkov tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.