Karnevalová královna (11.11. - 16.11.2021) /Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Taky už hotovo, z beden 2x tanec v listí, kouzelný strom a plácni červa. :)
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - ahoj, rychlejší způsob jsem nenašla :sleepy:
     
  3. anulinka200013

    anulinka200013 Pisálek fóra

    Kde najdu ten základní závěs? V dekorkách ho nemám :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    anulinka200013 - ahoj, zřejmě máš na mysli dekoraci Silo ?
    Cituji z OFI oznámení: od 10.11.2021 ve 14:00 hod. do 3.12.2021 ve 22:00 hod. hráči od levelu 3 po přihlášení do hry získají dekoraci Silo...
    celé znění OFI najdeš ZDE (klik)
    Takže Silo najdeš v inventáři mezi dekoracemi. Je také možné, že sis ho už umístila někam na plochu nebo do nějakého řádku v nebi...ještě pohledej.
    Pokud bys dekoraci opravdu nenašla, kontaktuj herní podporu, ale věřím, že to nebude potřeba a silo jistě někde máš.
    [​IMG]

    A pokud máš na mysli něco jiného, tak prosím blíže specifikuj, o co se jedná.
    Hezkou neděli
     
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    :cry: Karnevalová královna mi "sežrala" odměny z jednoho chytání... minihra se zasekla a nedařilo se naskočit, a tak jsem musela vypnout celý prohlížeč a přihlásit se do hry znovu. Pokusy -1 a Hvězdicové mince (a že jsem to chytání jich do košíku "usadila" určitě 5 ks) bez navýšení. Chjo, potvora jedna -.- (a lá Krknout jeden krkounská)

    Jinak už jedu chytání nad 50 košíků... před chvilinkou jsem aktivovala Větev v Nebi.
     
  6. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Ráno jsem vytočila 2x 100% do stodoly, tak tu otáčím desetiminutovky, seno a obilí, abych dohnala, o co mě připravila sezóna. Použila jsem i Jacka, takže i stonek už mám, jen nestonkuje, došly 1x2 dekorky :( . Posledně, když jsem nastřádala 10 Piccolo a nechala je přes noc uzrát, tak z toho byl 3x Horký pramen, Pogo show atd., tak jsem tentokrát všechny 4 truhličky dala rovnou na plochu a urychlila je floreny a vida! Věčný lov pokladů, Ingridin student, Plácni červa a Jack! Takže velká spokojenost, všechno se hodí (jen místo toho lovu pokladů mohl být Kouzelný klobouk, že jo, ale člověk nemůže mít všechno ;)). Jedu dál, třeba vyzvednu i upgrade Sila nebo Neonku :) Rekord mincí na hru mám 18
     
  7. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Odehráno 100 her, nachytáno 1146 HM. Jednou jedinkrát se mi podařilo nachytat 31 HM, jinak žádná sláva. To co jsem chtěla mám, ale jedu dál .... ještě bych chtěla 2x Bednu s bonusy, i když mi z nich padají jen bonusy na BZ/TBZ. Picollek prozatím v liště 18 a do Vánoc snad ještě nějaká přibyde :). To bude pod stromečkem Medvědích kámošů :p
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na vedlejší farmě evok15 jsem odehrála 88 her, nachytala 1011 mincí xD, vyzvednuté vylepšení sila, pikolky a 1x bedna s bonusy a chtěla bych všechny odměny, tak uvidíme. Nejvíce jsem uhrála 24 HM jako na evoku57 Jednou se mi hra sekla, tak nevím, zda jsem něco získala či je to jak s tím hnojem, který propadne, fakt nevím, kam se to ztrácí. I tak jsem ale s průběhem nadmíru spokojená, ještě dva dny, to něco ještě uhraji i na hlavní, tam už mám 3 bonusové bedny k ostatnímu. Jde to skvěle a ještě mě to baví
     
    Naposledy upraveno: 15/11/21
  9. šperková

    šperková Pisálek fóra

    já jsem začala pozdě, ale nevím jestli dodávat do úkolu nebo mlít košíky v mlýně? Co se vyplatí víc abych mohla hrát co nejvíce miniher...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčnou osou jen oslov. Děkuji Skali
    šperková

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Já nejdřív splnila úkol, přišlo mi to výhodnější.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/11/21
  11. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    stonka doma :D 60 odohranych hier, vsetky len cez ulohy. nula kosikov namletych. este potrebujem 40 padatiek, nech dokoncim ulohu v hale, odohram poslednych nafasovanych 6 hier a mam fajront :)
    prve dva zbery po ziskani stonky bola kralovna velmi skupa, no potom sa polepsila a dala mi aj 21 hm :D
    po tejto akcii si chcem dat pauzu, mam prazdnu stodolu :D snad nebude super lukrativna akcia :D :D
    717 hm a ja neviem co kupit. ci piccolo alebo vybehy (nemam okala a andulku)...
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já jsem se od odpoledne na farmu nedostala, růže tam hnily od čtvrt na dvě až do půl desáté večer. Z vehiklu mi spadlo plus jedna na pole, tož sem sazeničky zakapala chemií. Jo, když místo dvou předem plánovaných volných půl dní dopoledne mám pracovní, jde to ztuha. Snad mi zůstane alespoň to úterní, jinak se s opičí královnou nepotkám a veškerá má snaha bude *****, pane hrábě 8) Du za chvíli po sklizni spat, na vozík bych stejně už neviděla :)
     
    Naposledy upraveno: 14/11/21
  13. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Tak nevím jestli tuto akci dokončím ( málo která se mi podaří uzavřít) - poslední zbytky akční sklidím odpoledne ( ještě ze 2 polí a bude to stačít na dokončení), ale stále mi chybí asi 200 padátek :( Na jednom poli jsem už zasadila Saguaro , odpoledne na zbytku polí dám Proteu a budou doufat že to ještě napadá , jinak bohůžel.
     
  14. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Angelica190 -ahoj, akce končí až zítra ve 20 hodin. To ještě něco napadá. To dáš.
    Příjemnou hru
    Omlouvám se oprava akce končí až ve 22 hodin. Moc děkuji za upozornění.
     
    Naposledy upraveno: 15/11/21
  15. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Štěstí se unavilo a mám nárkouna.Jinak jedu dál už třetí den,mám všechny piiccola bedny,z jedné jsou FL,pak SK,celkem dobrý.UPG na silo bude jěště jedno,ale zklamalo mě to,že s přibývajícími upg se nemění kresba a nic nepřibývá tak jak to bylo dřív u jiných předmětů.
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    davidson00 podle mne končí akce dokonce až ve 22 hod zítra xD
     
  17. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj všem.
    Akce Opravdu končí zítra až ve 22h ;)

    kr.png
     
    -Jara05- a davidson00 tohle ocenili.
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný den vespolek:) Tak přemýšlím, co mi chce tímto [​IMG] ta královská opice naznačit :music::D
    Už pár dnů jedu tempem 15 her denně a zatím takto [​IMG]

    Toť otázka přímo Hamletovská... taky si říkám mezi čím si vybrat, jestli mezi neon. rybníkem, či neon. opicemi (které obvykle dostávám) nebo mezi zaručenými lištovkami jiných barev... jooo umět tak číst z křišťálové koule :wuerg:xD
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    kaolín, vida, takže ty už jsi to vyřešil, tak ještě dej prosím vědět, co ti z nich vylezlo :) Já ještě chvilku budu dumat, i když už jsem tu i zahlídla, že se někomu z TS povedla novinka :music:o_O takže gratulace k ní :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.