Karnevalová královna (1.3. - 5.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak odchytano 50 kosu (ne ze bych nemel vic) a mam oba stonky, nakoupena tedy jedna sada dekoraci k te ziskane a vse uz je aktivovany... ted teda co dalsiho si vybrat... stacilo zahrat jen doprovodny ukol, to je jasny, ale trikrat jsem ziskal bonus na kytky z kola stesti a hlavne jsem vsechno krome velkochlivku vytrhal... takze proto takova rychlost...
     
  2. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Má ještě někdo pocit.že nám to ta opice dává skoro zadarmo???
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Honzíku to byl nášup co?
    :D
    A ještě může být další, tak držím palce kluku jedna klukatá...
    :);):D
     
  4. maminecka53

    maminecka53 Rádoby autor

    Při postupu do dalšího levelu zůstane zobrazena tabulka odměn a košíkem nelze pohybovat. Královna si klidně vyhází a já mám skoro nic. Platí i pro Baharama levely.

    Nepomohlo wisecare, ani restarty - zapínám každý den znovu. Mám 32RAM, W10. A zlobí Chrome i Mozila.
     
    Naposledy upraveno: 4/3/19
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    maminecka53 - zkus se odhlásit a znovu přihlásit, další je vyčistit počítač
     
    maribeja, Honzulka05 a Jonsdorf tohle ocenili.
  6. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Tassadar11: "...stacilo zahrat jen doprovodny ukol..."
    A to víš, že jsou i tací, co si doprovodného úkolu všimli v popisu akce až dnes? A místo aby do něj dodávali, tak mleli Květované koše jak o závod? Třeba já?
    No nejsem já kopyto z pakoně??? :cry:
     
  7. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Tak ja hlasim doprovodny úkol hotov, na 50 hru jsem mela oba stonky doma ;) Myslim, ze super. Ted uz mam odehrano vic, i par namletych. Něco ještě semelu, mam 10 tis. akcni navíc (podaril se mi bonus 100% do stodoly), tak jsem pohla notne s oběma akcema. Ale chybi padatka :) Urcite si ještě zachytam, co pujde, ale kdo vi, co všechno v obchode vyberu, je tam draho :p Zatím vybrane největší SK a premyslim, ze nez další SK, vezmu radsi největší balicky Zuzanky... No uvidim, odmeny tam lakave jsou, ale tolik hvezdominci nenachytam ani omylem :) To by tady kralovna musela pobyt ještě jakou dobu :-D Ale pada to vic nez slusne, tentokrát nas kralovna necha si i zahrat, ikdyz by se mohglo zdat, ze je chudsi a chudsi :) Za me palec nahoru. A uplne nejvic bonus pro me... Během kralovny jsem se dostala z 195 lvl na 200! Volejte slava a 3 dny se radujte xDxDxD pro me to ted byla takova meta... 300 uz je scifi, tak ted uvidíme, co me pozene dal :p Třeba splnit milion ukolu v druzstvu? :music:

    Fajn hru vsem a at se dariii :)
     
  8. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,z Lablabu purpurového celá plantáž(-4políčka),prales a vodopády(-1políčko) vypadlo:
    95 košíků+157 medvědů+159 stavebnic+161 balónů.
    Paráda,že jsem postoupila o 3 levely,oba řádky už makaj.Jsem spokojená!:inlove:
     
  9. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Tak já mám oba stonky a až teď jsem zjistila, že z vodopádů padátka vůbec nepadají.Přitom se tam dá akční kytka pěstovat.Trochu praštěné a nedomyšlené.:wuerg:
     
  10. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    na vodopády jsem dala na noc akční a vedle dlouhé, at napadá co nejvíc košů;)Mám 60 her uhraných a myslím,že královna je dost štědrá;)Stonky stonkují a vybírám ted podivuhodné výběhy a stromy,snad přijde něco nového
     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jondý jsem připraven na těch 10 a více her z dobrovolného úkolu
    PS:ten dělám proto,že jsou tam větší počty košíků po jednom by to bylo na dlouho
     
  12. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Jsem teprv u 31 odehraných her, KŠ je ke mě skoupé,jednou jsem sklidila bez MJS:( Dnes jsem obětovala reál na jeden z nabízených stonků, koupila,napsalo mi to,že ho mám a nemůžu ho najít:(

    EDIT našla jsem ho ,moc daleko Udělala jsem si konečně seznam všech,co mám
     
    Naposledy upraveno: 4/3/19
    Honzulka05, myš59 a evainfo tohle ocenili.
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak odehráno 73 her, jeden košík na odehrátí připraven.... ještě sklidím bér.... a pak odehraji najednou. Oba stonky doma, z obchodu vybráno 80SK a 10SH.... :)
     
  14. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Nevíte někdo,z které taj.sazenice za penízky je mahagonovník?A ještě lepší by bylo,kdyby bylo u sazeniček "i" a přečíst si,co z které je.Kdo si má pamatovat co z které je.

    LV201
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    jana151049: Z těch, co jsou v nabídce u královny ani jedny.
     
    maribeja, Honzulka05 a malanek70 tohle ocenili.
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Pěstovala jsem jen akční,nějaké,stromy ,chlévy ,bez JC a košíků mám stále dostatek.Asi je ani nevyužiji,používám jen vodu,tak to roste pomaleji.Od včera už košíky melu a zobu v obchodě,dekorky navíc neberu,mám v liště lepší;)
     
  17. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    70 her s průměrem 20,07 a začínám ve mlýně,doprovodná akce hotova
     
  18. Baška18

    Baška18 Zelenáč fóra

    To iste sa stalo aj mne ... ked som videla datum konca 4.3., tak som to vzdala -.- (neviem ako na stihacku, kedze mam vsetkeho malo), pestovala som akcnu ruzu iba pre body, vyrobila trochu misiek a .. a je to v ***, lebo tu sprievodnu akciu som si vsimla az vcera navecer, skoro vsetky ruze som minula, kedze do konca je den a kusok tak >:( a skola ma prednost :eek:

    *** odstraněna vulgarita
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/3/19
  19. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Mám to také tak
     
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Zajímavý úkaz, včera jsem si tak nějak jezdila s košem. Zaujalo to syna... mu to v návodu ukazuju co nejvíc chytám a potřebuju.....a zapmu minihru. A ona po mě nehodila ani jedinou minci. (komenář syna....ani nemůžu napsat....) No za celou dobu to udělala jen jednou....,ale myslela jsem si,že aspoň jednu pošle vždycky.

    V další hře hned 7ks.....asi se vzpamatovala sama.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.