Karnevalová královna (1.3. - 5.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Taky se mi to na noťasu (postarší kus) sekalo, tady je asi znát, když není slušný výkon stroje a internet po kabelu je rozhodně lepší.
    Jeden košík a bylo jasno, trhalo se to sekalo a vše spadlo vedle.
    Zbytek jsem odchytala na PC, kde to šlapalo jak hodinky. Mincí teda máte asi mnozí víc, mně jednou vyhodila celých 50 mincí a jednou nic - chytala jsem cíleně mince, tak ač by to nemělo být možné, já je prostě neviděla. Pravda dělala clonu asi tak dvanácti vyhozenými krejcary, nicméně pouze 5 mincí mi házela opakovaně. No, to nevadí, to je zas ta náhoda, prostě řádky jsou doma a ráda bych tajemno - pořád mi toho dost chybí, tak u náhodně padajících mincí mi snad náhodně nevyrostlé tajemno na infarkt nepřiloží. 8)
     
  2. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    Tak po 50 hrách oba stonky doma a jen tak mimochodem nějakých 54 mil. BZ k dobru :) + krmivo a hnojivo. Ještě nějaké koše mám, tak uvidím, co ještě vychytám. Doteď jsem šla hlavně po hvězdičkových mincí. Někdy jich bylo 5, někdy i 30.
    Těm co ještě nemají, to co chtěli, držím palce. ;)
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Oba stonky jsou doma, odehráno 54 her, nemlela jsem vůbec, jenom dodávala do družstva.Ještě něco uhraju a koupím SH, mám pořád málo:p;)
     
  4. brundík

    brundík Perspektivní autor

    Ahoj prosím dají se někde použít bombony lízátka ?
     
    coneznam a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    brundík - ahoj, nasbírané cukrovinky budou po akci vyměněny podle této tabulky

    cukrovinky.png
     
    makak-magot, coneznam a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak 66 her všechny košíky z doprovodného úkolu použité,začnu vlastní mletí a uvidíme.Pěstuji dlouhodobky,at napadaj koše.Uvidíme jak to půjde.A oba stonky už stojí ;).Jinak pěkný večer :D.
     
  7. brundík

    brundík Perspektivní autor

    Děkuji za odpověď
     
    coneznam a Skali tohle ocenili.
  8. mytyja

    mytyja Zelenáč fóra

    ako môžem aktivovať stonek, už mám všetky tri časti, ale nechce sa aktivovať
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  9. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    73 her, 1405 mincí - na stonek by bylo, ale já furt nevím, chci ho? :D V obchodě je docela dost věcí, za co by se daly mince utratit taky, furt mi chybí ten tulipánovník.... Asi se rozhodnu v poslední den akce, podle počtu mincí.
     
    coneznam a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo oba stonky jsou doma ;)
     
    coneznam, Janina0971 a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, v této akci můžeme získat řady do stonku dvě. Jednu získáš za odehraných 50 miniher (včetně dekorací) - řada na magickém stonku 1

    Tu druhou řadu - řada na magickém stonku 2 si koupíš v obchodě za hvězdičkové mince - musíš koupit řadu na stonku i dekorace do ní.

    stonek.png

    Edit: Máš už obě řady ? Jestli se nesnažíš dekorky nacpat do té řady č. 1 - kterou možná ještě nemáš ? Pak to nepůjde...
     
    Naposledy upraveno: 3/3/19
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    40 miniher, 750 mincí, vidím světlo na konci tunelu, protože v pomocném úkolu asi spokojeně doklikám ten zbytek :)
     
  13. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Stav 65 her
    Oba řádky makají a k tomu jsem pochytal:
    1330 HM
    35 Hvězdiček
    19 ZB
    100 FM
    96 SH
    87 SK
    51 ZSH
    67 ZUH
    7080600 kr.
    25794000 TBZ
    92306000 BZ
    Cukrovinky nepočítám.
    Do konce akce ještě něco uhraji.
    deMentos
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ynočko bacha, někdy to bývá lokomotiva!
    :D:D:D
    Já 59 košíků a žádná sláva, normální akce.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jondy, zásadně nejezdím v protisměru... a vlastně na kolejích by to ani nešlo...
    Já taky nejásám, jen to jde tak nějak samospádem a doufám, že to doběhne, neb od rána zase musím vytvářet hodnoty a na hraní nebude čas ;)
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    31 her a 595 mincí
    ...nu, pokračuji

    EDIT po 5 minutách:
    40 her a 780 mincí

    (a to jsou skoky... za víkend už zas o 2 levly)
     
    Naposledy upraveno: 3/3/19
  18. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak už u mě také královna předala vládu,ale ještě se jí nechce předat trůn.;)Prý ještě není tak stará,aby nemohla pokračovat ve vládnutíxD
     
  19. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,třeba to bude někoho zajímat při plánování na noc.Kvůli košíkům dávám na Baha na noc novou zeleninu s názvem Lablab purpurový-doba růstu 19 hodin.
    Pokrácená - Tiky maskou, esencí moudrosti a léčebnou mastí - čas jenom s vodou 10:39 a s hnojem (při runě na stromě) 9:35.Jsem zvědavá,kolik košíků vypadne?
     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak já sice hotovo nemám,ale královna štědrá je z 5ti her jse dostal skoro 5 mega na farmu a několik málo tisíc baha bodů a krejcarů o hvězdičkových mincí ani nemluvě
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.