Karnevalová královna (1.3. - 5.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Já musím tuto akci pochválit, královna není sice tak štědrá jako ta úplně první, ale BZ, BBZ rozhazuje plnýma rukama a sem tam nějaké to SH, vrtule .... A na mince také není moc skoupá, i když je jedna minihra, to nerozhodí skoro žádný a v druhé jich chytnu třeba i 35.
    Druhý řádek i s dekorkama jsem měla dřív než ten první a ten první jsem získala už také. A to nemám ještě splněný celý úkol, také tedy mou hloupostí, že nejdřív jsem začala květované koše mlít než akční a koše házet do úkolu. Ale nevadí, stejně bych asi nějaký ten koš navíc semlela.....
    Teď ale na noc budu muset dát na 2 plochy nějakou dlouhodobku, ne vždy pozvu na pomoc J.C. a tak se začíná nedostávat košů. A zítra zas něco napěstuji, abych dodělala ten pomocný úkol a uvidím, zda-li večer farmu přestavím a nebo pojedu tuto akci až do samého závěru.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No, nenaštve to...za čím jsem se zrovna honila a těch pět mincí prošvihla? xD

    [​IMG]
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Odehráno 53 her, obě řady už jsou na stonku. Všechny květ. košíky získány z úkolu, ještě jich tam pár mám. Teprve potom dojde na mletí, tedy pokud dopadají obyč. košíky. Průměr hvězdiček 17,6 na hru není ideální, nedařilo se mi soustředit na mince, hnala jsem se i za SK, SH apod. Přitom na kole štěstí jsem si jen dnes vytočila několika násobek víc, ale automaticky to chytám.
     
  4. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Baroland.tak nic nemel,je tam doprovodný úkol,jen dodávej,je to za chvilku hotové:Dcelkem 66 košíků.asi...už je pozdě na počty
     
    Naposledy upraveno: 2/3/19
  5. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím,stonky jsou doma,odehráno 55 her.Královna je opravdu štědrá,sbírám všechno i BZ,ještě předevčírem jsem byla 175 .level na farmě,dnes skočím už na 180.A to není ještě konec.Po té stovce už to jde rychleji.Všem přeju hezkou zábavu.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odjezdila jsem 50 košíků a při 46 jízdě jsem měla *mince na druhý stonek, tak už jsou oba doma a ještě jsem uhrála cca 60 mil. BZ a postoupila, je to paráda, takto si pomoci :music::pxD
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Krásné nedělní dopoledne přátelé...

    Druhý rychlostní stupeň zabral a tak stoneček stončí.
    O druhý zájem není tak i o zbytečný úkol v družstvu.
    Takže já už jen plážo lážo žůžo milá Růžo...
    :D:D:D

    [​IMG]

    [​IMG]
    Všem prima neděličku...
     
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak teď už jen vyplenit obchod.;)

    [​IMG]
     
  9. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    dobré ráno,tak já jsem si včera a v noci/příchod z masopustu/ vypěstovala na 27 košů z družstva.Taky ještě nemelu;)Odehráno 32 her ,stonek a první dekorka doma
     
  10. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Pěkné nedělní ráno. Tak stonek z obchodu už mám. Zatím odehráno 46 her - vázne to na padátkách, ale to doženu dlouhodobkama přes noc a v pondělí. Akční mám si na 17 her a do večera ji budu ještě pěstovat. ;)
     
  11. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    KŠ je ke mě skoupé,i královna, Mince poznám,jsou světlejší a mají hvězdičku uprostřed, tak se hlavně snažím o ně, jasně lovím i jiné věci;)ale když vyhodí do vzduchu jen jednu,či dvě? Občas i více V práci jsem sklidila bez MJS:( Tak mám toho fakt málo, odehraných 16 her tepv a mincí 330
     
  12. stěby

    stěby Hvězda fóra

    [​IMG]
    Na tenhle obrázek jsem potřeboval 54 her, protože u Královny lovím jiné věci než hvězdomince. Jsem maximálně spokojen :inlove:.
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Docela se mi daří pěstovat rostlinu akorát mám jen jednu hru,ale mě to nevadí stejně hraju pro zábavu ne proto abych měl všeho nejvíc
     
  14. vladca

    vladca Stará škola

    stonky už budú oba doma, odohrané 59 hier ... kráľovná je dosť štedrá, krásne BZ/TBZ, grajciare, kopec drobností a toliare,
    niekoľko 50-ok padlo :p a aj toto už 3x:
    [​IMG]
     
  15. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    odehráno 52 kol, chybí jedna dekorka do druhého stonku, postup jak na farmě tak na baha super spokojenost ;)
     
  16. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no me se minihra na notasu desne seka, tak jsem akorat vztekla, ze nic nechytnu, budu to muset nechat, az skonci vikend , jinak se nikam nedohrabu
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak oba stonky už mám, kytek napěstováno na celý úkol a další ještě budou, takže ještě něco semelu. *mince jsou jak na houpačce, někdy je jich 40 a někdy jen 10 - a ne proto, že bych je nepochytala ;)
    Ty vedlejší dárky jsou prima bonus, takže i když se původní Královně stále nevyrovná, podle mne je to dobrá akce :)
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] [​IMG] .... hezký dník všem z bahamských ostrovů :) tak už mám brzy ráno taky získaný druhý stonek a u královny to jelo docela fajnovo a bez sekání. Vyhýbám se mincím, přesto bylo na další dekorku. Díky farmičce košíky stíhají k akčním rostlinkám, tak budu pěstovat až do konce akce, protože je královna štědrá k bézetkám, ostatního padá dost málo, ale i drobky jsou supr :p
    Hezkou neděli a plné košíky ;)


    [​IMG] .... [​IMG]

     
  19. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Královna je štědrá, oba stonkují stonkují a ještě jsem nebyla ve mlýně, za mě super.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    21 x lapání pomocí pomocného úkolu, 405 mincí, to jde :) Když vezmu v úvahu, že pořád zapomínám sklízet, tak ten řádek asi stonek prodlouží 8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.