Karnevalová královna (1.3. - 5.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Tak mě se letos královna líbí, je štědrá na BZ a mince taky na stonek určitě napadají, bohatě postačí splnit doprovodný úkol v družstvu. Zatím z 31 her 520 mincí :)
     
  2. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Sem mile překvapená,královna je celkem štědrá.Nechci to zakřiknout.;).Jinak 18 her a 200 mincí.
    No jo no,když člověk vidí SK,SH,BZ,banány a automaticky po nich jde a mince pak napadají jinam .
     
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    ahoj, musím se také přidat, mám odehráno 40 her, hvězdičkových mincí nachytáno 800 kousků, také jsem chytila na 1 košík 45 mincí, asi již po druhé také žádnou, je tady vnouček, tak mu říkám, že když budu ječet a divně se kroutit, tak ať se nebojí, že mi nic není. Je to ale dilema, opravdu, když se na Vás valí SK, banány, SH, zuzi a to vše důležité, za co musíte vydat nějaký peníz. Pořád si říkám, chci hvězdičkové mince, chci hvězdičkové mince ............
    Královna je letos velice štědrá, stále zatím jedu na koše z podpůrného úkolu, nic nemelu
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Stav teď je 36 her / 710 mincí. Ještě budu 2x sklízet akční. Víc nestihnu (a točit s SH nemá cenu, vím houby, kde budu, chytrej mobil po 13 dnech umřel, je na reklamaci), jdu zatopit, vyzvednout chlapy z lesa, dát jim oběd, odjet na firmu, kde budou cosi řešit, /zkusím utamlat šéfa o 10 min na PC/, a pak k jeho mamče (malá má zítra 2 roky, tak se mrknout na babičku).... :)
     
  5. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    25 her 460 mincí (průměr 18,4¨)jsem spokojen
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] [​IMG] .... hezký dníček z bahamky :), jsem včera zlikvidovala zvířátka i stromky a rozpěstovávala s Jackem, takže docela ponocovala, utratila asi 600 SH na 2+1 a je moc fajn, že košíky lítají i na farmičce. Se přiznám, že až dnes brzy ráno jsem si promyslela možnosti a nakonec jsem plnila úkoly v družstvu - jenom stříbrný chtějí moc kytiček a košíků a udělané celé tři úkoly jsou 39 + 1 květovaných košíků, teď bude stačit stříbrný ze čtverky a bude stoneček :D no určitě budu hrát dál, protože teď jsem se nejvíc snažila chytat hvězdičkové mince, první 2 hry jsem kličkovala, abych lapla všechno xD ale mě mince občas sklouzly mimo košík. Po získání poslední dekorky (legrace a sranda) budu chytat produkty, za chvilečku sklízím a možná už budou obě haluzky :p. Ráno jsem vytočila na kole +1 na zvířátka, ale kromě pruhovaných, jsou na celé bahamce i farmě jenom akční kytičky :( smola.
    Poslední královnu jsem musela vynechat, tak teď si ji užiji a všem držím palce ... ono to jde a je čas ;)




    [​IMG]



    P.S. Ještě bych chtěla napsat jednu věc hlavně pro nové hráče a taky ty starší, co bojují na trhu o hnojivo a nejde jim být mezi prvními. Vždy jim je někdo sebere před nosem :eek: ... taky nemám dokonale rychlý počítač a na trhu jsem strávila i půl hodinu za pár set bobků. Teď mám za pár minut plnou hnojárnu tj. přes dva tisíce xD.
    Když je hnůj na trhu prázdný, nelze na něj jít - klikněte si na vedlejší masky a přejděte na levo na hnůj. Pak jen klikejte na levé straně, nabídka se tím obnovuje a neunikne vám žádná nová a hned lze koupit :p

    [​IMG]

     
    Naposledy upraveno: 2/3/19
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tedy holky jak to děláte, já se plácám na dvacítce...
    :(
    Tedy raději napíši na dvacáté odehrané hře.
    Chybí misky, budu tedy muset zařadit druhý rychlostní stupeň!
    :)

    [​IMG]

    Tak slibuji a přísahám!
    :D
     
    Naposledy upraveno: 2/3/19
  8. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Po prečítaní diskusie mi to nedá - snáď to neoľutujem, ale idem na pestovanie ružičky a cez sprievodné úlohy ku hotovým košíkom na lov u kráľovničky.
     
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Trilian55
    náhoda tomu chtěla a vytočila jsem si 200% ke sklizni:music:
    vše by bylo ok jen mince nepadají,s takovou to nedám a v pondělí jsem celý den mimo net,škoda že je tak krátká akce.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jondy, ještě že jsi tu první větu přesněji specifikoval... ;)

    Já mám odehraných 8 her, 155 mincí v obchodě, asi si budu muset líp nastavit budík, ať nezaspávám na sklizně :) Tedy ad a) doopravdy nezaspávám, ad b) neignoruju u čtení 8) Jinak stonek nebude o větvičku delší... ;)
     
  11. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    velice ubohá královna
     
    Honzulka05, maribeja a Jonsdorf tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    adrianka132: babička to za tebe napsala sice mluvnicky správně, ale špatně. Královna je téměř štědrá, jen je kratší limit, chce to se soustředit na to, co chci ulovit a podle toho posunout košík... 8)
     
  13. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak jeden řádek od Královny by byl hotov,večer snad bude i druhý.;)
    Ještě jsem nenamlel ani jeden koš, vše z pomocného úkolu.

    [​IMG]
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    36 odehraných her (bohužel jsem nejprve zapomněl na ten doprovodný úkol a namlel 8 košů) mi přineslo 61.411.000 BZ, 5.068.716 Kr, 58 SK, 59 UH, 61 SH, 58 ZH a 34 hvězdiček!
    Pravda je, že bez vydatné pomoci mladšího synka a jeho neuvěřitelného postřehu a hbitých rukou bych to nedal (on prostě chytí všechno!).
    Mimochodem těch 61 megaBZ představuje téměř desetinu množství BZ potřebného pro dosažení levelu 218 (nějakých 655 megaBZ).

    davidson00 (pode mnou)
    To je tím, že BZ vychází z násobků dosaženého levelu...
     
    Naposledy upraveno: 2/3/19
  15. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, odehráno 60 her, všechny košíky jsem použila z doprovodného úkolu, ještě mi tam chybějí dobrat asi 6 košů. Na KŠ se mi nepodařilo vytočit žádný bonus, tak jsem použila Jacka a teď na posílení booster +1 akční na kvítí. Také používám 7 JC, též mnoho SH, hnoje za horentní částky na trhu, minulá akce byla pro moji farmu výnosná, no tak to teď zase utratím. Včera jsem začínala s akcí pozdě asi od 19 hodin, zítra jedem do nemocnice na návštěvu, v pondělí si mě žádá FÚ, tak to takhle doháním. Tak uvidím, co nachytám do košů. Jak jsem si ze začátku říkala, chytej hvězdičkové mince, tak to mám stále ještě zažité a stejně tam pro tu minci posunu koš. Tolik BZ jako nademnou jan.svátek nemám jenom něco přes 73.126.672 BZ, TBZ nachytáno 34.439.689.
    oba stonky už stonkují
     
    Naposledy upraveno: 2/3/19
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Královna za všechny prachy. Košíků mám přes sedm set,ale z každé sklizně namelu sotva 2 pokusy.V noci teda stávat nebudu,to mě može..
     
    Honzulka05, myš59 a Jonsdorf tohle ocenili.
  17. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, z královnou jsem začala až včera večer, tak jsem byla ve skluzu s akční - zato jsem si dnes vytočila +200 do stodoly- sice jen na 12 hodin,ale pomohlo to moc ;). Zatím odehráno 38 her. Královna je nezvykle štědrá hlavně na BZ.
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Růže napěstované na celý úkol v družstvu a chybí košíky, ráno sklizeň dlouhé na farmě, tak to snad dopadá. A jede se dál, i když chytat u královny budu až v pondělí dopoledne bo teď přes víkend je to hodně přetížené a občas se to sekne a zrovínka, když padaj *mince
    ;)
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Odehral jsem par projizdek a mam problem... nepoznam co je krejcar a co mince, takze jaksi kdyz pada oboje, tak litam mezi nima a utecou oboje... takze 10-25 minci, tak nejak jsem z 6 odehranych ziskal jen 115 stribrnych a to znamena 45 her... no na stonek je 50, tak snad to vyjde... zatim jedu na odmeny z ukolu, ne z mlynu...
     
  20. vladca

    vladca Stará škola

    popoludní sa vydarilo na 1. pokus KŠ 100%/24h (na návšteve u brata na jeho NB xD), takže teraz je to:
    [​IMG]
    nemeliem ... idem cez úlohu (s tými 100% ešte urobím 4 zbery ... min 7000ks), mlieť budem potom
    EDIT: na akciu "príbehy ..." na farme som sa vykašlal ... ťažím tam košíky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.