Karnevalová královna (1.3. - 5.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Radku já ti věřím že by to šlo nastavit ale normálnímu člověku.Já jsem technický antitalent.Doma dělal vše tatínek a potom můj technicky zdatný syn kterého děda vše naučil.Od manžela by se toho moc nenaučil,ten byl úplně stejné střevo jako já.Ale díky za radu.
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak tedy nějaké výhody na akční mám ale i tak zatím jen pět her, no řekl bych bída!
    Ale počkám na půlnoc a pak požádám duchy o pomoc třeba se mi někdo ozve?
    :D:D:D
    Není problém, ráno pokud budeš chtít tak písni na mou farmčku -Jonsdorf-
    Zavolám a jednoduše pomůžu, budeme na to dva a to už se vážně nemusíme bát...
    :)
    Ynočko já jsem to nejpíš dlouho nepsal ale rád pomůžu každému.

    Edit: gentlman určitě ne, no gentlmanka určitě ano!
    :D


     
    Naposledy upraveno: 1/3/19
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, a to pak prý jen v kině je už v dnešní době k vidění gentleman... 8)

    EDIT: Jondy, na gentlemanskou dohodu jedeme už pár let s jednou dodavatelskou britskou firmou. Zařídila jsem to já. Jsem tedy gentleman? Nebo něco jiného? :oops::D

    A abych nedostala po klávesnici, za chvíli sklízím na bahaplochách po 10 rostlinkách, kam se vešlo, hodím to na pidipole a půjdu si číst... 8)
     
    Naposledy upraveno: 1/3/19
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, už jsem to tu psala opravdu hodněkrát - Farmerama je on-line hra a hrají ji lidičkové po celém světě. Třeba teď mají zrovna někde v Austrálii půl páté ráno. V Americkém Denveru sedí u oběda a v Pákistánu mají půlnoc....Buď musíme akceptovat, že máme hen ten středoevropský čas, nebo se můžeme přestěhovat :D Prostě a jednoduše - co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému...
    (PS: také jsem pracující)
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ze všech ploch saguara vypadlo jen 224 košíků. To hračky padají o dost víc. Po rozpěstování a první sklizni dodáno do stříbrné jedničky. Po odehrání 6 květ. košíků (1 darovaný) mám 110 hvězdičkových mincí. Pokud udržím průměr, potřebuji na stonek ještě
    40 květ. košíků.

    Edit.
    Příjemné překvapení, košíky padají i na farmě, to jsem při čtení FAQ nějak přehlédla.
     
    Naposledy upraveno: 1/3/19
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak odehraných 8 her, 175 mincí tj. 21,875 mince na hru. To by šlo. Pokud by se držel průměr, tak po odehrátí 50 her bych mohla 1093(1094) mincí. Pak bych měla i na něco z ostatního /první SK, SH, vrtule, ponožky, PL atd./
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  8. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Jedna z lepších her :);)tak pěkný karneval farmáři
     
  9. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    modro.ocko22 to akoze z jedneho pola mas 53 kvetov? waw o_O
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Dobré ránko..u nás opět mlha a mokro Chudáci masopustníci..za dvě hodky jdu do práce Mám odehraných 6 her a 110 mincí/průměr 18/ Tak at to roste a padá..pěkný den
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Krásné sobotní ráno přátelé...

    [​IMG]

    No padá to pěkně jen škoda že jediné co rozhazuje opice jedna plnou hrstí jsou jen bééézeka.
    A i když nachytáno více jak 28.milionů BZ A BBZ nic to zatím se mnou nedělá...

    Myško59
    Dnes i u nás na západě se sluníčko i když ne v mlze schovává za mraky.
    :sleepy:

    Ale nevadí sluníčko má každý své, stáči ho po ránu chtít rozsvítit i pro druhé...
    No co, i skladník ve šroubárně může číst Vergilia v originále!
    :D:D:D
     
  12. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Odehráno 8 her a nachytáno 180 hvězdičkových mincí, to by šlo ;)
     
  13. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Královnu jsem začala opožděně,a než mi dozrály stromy atd ,tak vlastně teprv ráno mám všude nasazeno, takže sklízen kol půl dvanácté a pak už furt co 4 hodky;) Máme masopustní rej,večer pochování basy/budu točit/ tak budu jen pěstovat a zahraji si až zítra ráno,aspon bude víc košů naráz;)
     
  14. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Tak do královny je se pustil,teď jsem odehrál dvě hry a nachytal 2x po 13ti hvězných mincí,před tím jsem jich chytával po 23. Nějak je královna přestala vyhazovat, že by to bylo tím že je u nás zataženo?
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Beznoska - ahoj, trochu si lámu hlavu, jak jsi mohl nachytat 13 hvězdičkových mincí, když ta opice rozhazuje jen pětikoruny o_O
    Nezapomněl sis v kapse nějaké svoje drobné :eek:
     
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Skali: Beznoska to píše už po zdanění ,-)
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Casey27 - jo ták, tak to mě nenapadlo xD
     
  18. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    a bez úroků :)
     
  19. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Velmi chválím nápad s doprovodným úkolem, vpodstatě mne to utvrdilo v rozhodnutí tuto akci nevypouštět, i když jsem teď nechtěla dělat nic. V úkole je to levnější než ve mlýně a taky rychlejší, tak snad se mi podaří něco dobrého získat :)
     
  20. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    táto akcia je naj akcia zo všetkých, každý rok to píšem :) podarilo sa mi max získať 35 mincí na jeden kvetinový kôš :-D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.