Karnevalová královna (1.3. - 5.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nevim, ale je spravna uvaha, ze nejprve plnit docasny ukol a az pak teprve delat kose mlynem?
     
  2. Arči1000

    Arči1000 Pisálek fóra

    Co napěstuji,to bude.Hlavně,že akce končí až ve 22.hod.Za pracující 3x hurá.Snad to všichni,kdo do toho jdou,dokážeme,aby se nám hra pořád líbila a nebyli jsme o5 jen naštvaní.Uvidíme.
     
  3. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Tassadar11: já to tedy plánuji takhle udělat, květinový koš je z úkolu lacinější (méně padátek i akční) ale už jsem zmatkovala s odměnou za odehrání minihry, tak nevím jestli se na mě dá dát.
     
    Honzulka05, MatysekKamilek a babako tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Arči1000 - ahoj, asi tě moc nepotěším, ale akce Karnevalová královna končí 5.3. ve 14:00 hod
    :(
     
  5. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Skali-Takže chápu to správně.....mám dvě 12 hodinové směny a pak 24 hodinovou,takže na farmu jen dvakrát za den.....Potřebuju 13000 kytky nebo méně,která se pěstuje na všech polích na Baha,na doprovodný úkol ,a pak nemusím nic mlít.Vypadávatka padají všude kromě vodopádů,je to tak správně?Tu akci,co je v běhu nedělám kvůli práci v reálu,takže farmu neřeším.Děkuji.Už jsem z toho úplně zmagořená;).
     
    Naposledy upraveno: 28/2/19
  6. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Nevím proč, ale nadšení celkové žádné. Dokonce jsem se chvíli přistihl u kacířské myšlenky Královnu úplně vyignorovat :wuerg:. Asi je to tím, že jsem si nejdřív sklidil bahamu, nabouchal tam nové stromky a rostliny, a pak si teprve přečetl o nové akci. Ale jo, zakošíkuju si, ale žíly si rozhodně nezpřetrhám... -.-
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Berry.308- Ahoj, počty po mě nechtěj - mám hnusnou virózu, jsem na bobulích a hlava mi to moc nebere - ale vidím to tak jako ty, že budu plnit prioritně ten dočasný úkol, v něm získám košíky potřebné ke královně. U královny stačí 50 miniher na získání jednoho stonku.
    Na získání druhého stonku a dekorek do něj potřebuju od královny 850 hvězdičkových mincí - kolik jich nahází v jedné minihře nevím.
    Tož tak.
    A ano - pěstujeme na všech třech plochách Baha. :)
     
  8. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Skali-moc děkuji a kurýruj se...jen si myslím,že stačí 400 mincí,protože to je nákup,nemusíš odpovídat,zalehni,pa pa.Oprava,máš pravdu,zapomněla jsem na dekorace.Dobrou.:inlove:
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    -Berry.308-

    Za 400 mincí se budeš koukat na šedivej stonek.Na dekorace je to dalších 450 zlatých!;)
     
  10. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    kaolín-mám tam opravu,čti si to celé:inlove::inlove::inlove:,hi hi.
     
    hanynkach a radyn.m tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Děcka - probíhá prodej Turbomlýnu, tak kdo nemá, neprošvihněte to ;)
     
  12. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Děkujeme za info,ale je to úplně mimo normální nákup,takže doufám,že bude kolem 10.3.znovu.
     
  13. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Nové stromy,nové bylinky,výrobna,zvěřinec,arboretum ,pár chlívů a uvidíme kolik toho zítra vypadne;)
     
  14. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Mikeš, Už mám jasno. Pro královnu jsem připravený i vlastní duši vypustit.
    Má nezřízená touha po majetku je obrovská. Mamon je mamon.
    :DxDxD[/QUOTE]
    tak aby Tě ta touha po mamonu nezničila
     
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tentokrát královnu vynechám, banánů mi zbylo ještě dost po otevření nových stromků a rostlin(886),raději si budu ty nové rostlinky pěstovat kvůli padátkům na akci, která je na farmě, těm kdo bude přeci jen tuhle akci dělat, tak ať se daří co nejvíce pochytat odměn.
     
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Teda, Skali, to vypadá na velmi zanedbanou prevenci. Nechtělo by to nějaký živočišný obklad či jinou účinnou metodu, třeba jako pocení ... atd.?
    :DxD
    Jdu s košíkem potrénovat svou mrštnost a pak vyhlížet její opičí veličenstvo.
    xD

    anajavonuj - kdepak, nezničí a mamonu na farmě není nikdy dost
    :D
     
    Naposledy upraveno: 1/3/19
  17. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Bude to honička. Chce to nasadit všude pole včetně Vodopádů, rychle dojet stáje (nářez), zazvěřit, zavýrobnit a zastromovat farmu a modlit se k hernímu bohu.
     
    jindrasofr, myš59 a evainfo tohle ocenili.
  18. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Kdysi dávala Královna 25 sekund, teď to musíme narvat do košíků za 15 :wuerg:. Příště to bude na 5 sekund a z toho 4 se bude alegorický vůz rozjíždět...

    Každopádně jdu cestou pomocného úkolu, a pak se uvidí. Už jsem si sepsal všechnu postradatelnou šepleť, kterou za půl hodiny vyrvu od vodopádů, aby bylo kde pěstovat akční.
     
  19. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Vyrvu všechno kromě Pouštních růží. Ty jsou prostě nedotknutelné.
     
    jindrasofr, maribeja a myš59 tohle ocenili.
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Úvodní počin (2 Baha plochy):
    193 bonbónových košů (zdroj pro namletí 8 květovaných bonbónových košů)
    Za necelou půlhodinu sklidím Farmu (7hodinovka)...
    Tak snad to bude padat!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.