Karnevalová královna (1.3. - 5.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    vykašli se na ni, přece nemusíš dělat všechno a můžeš si dát oddech
     
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    něco napadá, něco napěstuji, uvidím, na Baha jsem počítala s novinkami za banány, tak je nějak porovnám. Jára
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak to jsem zvědav, jak půjde skloubit obě akce. Původně jsem myslel, že mi Bahamarama bude sloužit jako levný zdroj padátek pro souběžnou akci na Farmě (jsou tam i dost krátkodobé akční plodiny a z těch to asi moc dobře padat nebude), jenže jsem se koukám mýlil. Jistě - udělám přípravu na Baha (a budu tak mít v pátek ve 14:00 více padátek), na druhou stranu nebudu moci dělat přípravu na padátka na Farmě (tam přece budu pěstovat ty akční pro první akci).
    RT dělá vše pro to, aby šlo o nevypočitatelnou (nebo těžce počitatelnou) hru - 4 různě dlouhé akční plodiny, různá padátka v první akci a do toho ještě další akční plodinu (aspoň že se čas jejího zrání kryje s časem zrání jedné z akčních květin první akce) a další padátko...
    Důvod je zřejmý - nepřehlednost a nevypočitatelnost může vést více hráčů k myšlence zakoupit akční koše. A vo, vo, vo to přece jde, pánové (a dámy)!
    Nicméně se akci pochopitelně budu snažit plnit, jakkoli se RT zřejmě snaží přesvědčit hráče, aby už do toho konečně "hodili vidle".
     
  4. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Už mám jasno. Pro královnu jsem připravený i vlastní duši vypustit.
    Má nezřízená touha po majetku je obrovská. Mamon je mamon.
    :DxDxD
     
  5. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    hmm, na splnění doprovodného úkolu mi vychází. že potřebuju 5000 řůží. Kde berete těch 13000?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    babča2011 je to tak že treba do doprovodnej úlohy 13000 ks ruží a nie5000.Ešte raz si to spočítaj.
     
    evainfo, zahradnice4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jen tri dny? To fakt nemam chut ani bourat stromy... na jedny plose to zjevne neudelam a tri dny je fakt slaby na to dostat NAHODOU mince na druhy stonek...
     
    Honzulka05 a myš59 tohle ocenili.
  8. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    jj, 13000 - ona tisícová číslice je na 1řádku, ostatní na druhém a já ten konec prvního řádku jaksi neviděla
     
  9. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Krucíš, prac. víkend a ještě do toho masopust. Ten, bohužel stihnu jen večer v hospě s kamerou v ruce a nahrávat scénky , litánii a moc nebumbat, páč zas ráno do práce a ještě dva úkoly na farmě? To bude mazec;)
     
  10. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Tak to se mi libi do toho pujdu a uvidime co se stihne ;)
     
    evainfo, jindrasofr a maribeja tohle ocenili.
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    I když už není tak jako ta první královna a nikdy nebude, přesto se vždycky na ni těším. myslím máme chybu v ofi královna by měla být do 5.3. Je to tak v kalendáři i v Poláci to tak mají.
     
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jen 3 dny? na starou dobrou královna jsem si říkal že by mohla se zdržet déle,ale k akci je to tedy bomba a bude makačka pěstovat jen na plantáži

    Hodně štěstí všem
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak do královny jdu :)
     
  14. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Vybrala som si akciu so zvieracími bábätkami na farme, takže kráľovnička - a navyše krátka, príde skrátka ;)
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Královna je do 5.3. Již se pracuje na opravě (chyba v podkladech) ;)
     
  16. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Původně jsem se na královnu těšila, chytání do košíčků mě docela baví (teda tak prvních 20 her, pak už jde nadšení prudce dolů) a navíc jsem si z ní vždy odnesla plné nůše tolik potřebných surovin a materiálů. Ale když jsem dnes koukla na počty akčních kytek a padátek, a chtěla si své lehce pošramocené nadšení znovu namotivovat pohledem na nabídku prvního řádku.....a pak i druhého, který je nemlich o tom samém (BZ i TBZ mne nechávají chladnou, jejich sběratelé snad prominou), tak se mé lehce pošramocené nadšení rázem změnilo na těžce pošramocené.
    Jako poslední záchrana, najít si důvod proč do královny vlastně jít, zbývaly již jen dřív dost lákavé odměny jako SH, SK a vrtule. Tak jsem s nadějí vyhledala příslušný text, a z těžce pošramoceného nadšení už zbylo jen těžké znechucení. Do královny tentokrát nejdu, to by muselo libově padat abych změnila názor. Raději se pustím do nových stromků a rostlinek a trhnu něco na trhu, za což si pak budu moct koupit šlechtěnce. A ušetřím tak víc SK než kolik bych si ho nachytala při téhle škudlilské královně. Lovu zdar! Zdar! Zdar!

    A jen pro porovnání:
    [​IMG]

    -----------------------------

    [​IMG]

    A koho zajímá celé vlákno z minulého roku: královna 2018
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak zvieratká vynechávam,pretože 4 dni nebudem mať možnosť hrať a oni mi do toho hodia karneval:wuerg::cry:!!!Takže z týchto dvoch akcií budem mať dohromady kozí bobok!:(No hádam sa svet nezrúti ;).
     
  18. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    KFC je jasné, prostě ty dvě řady chci a ještě jim pořídím ty jarní :D :D
    pár dekorek najde svůj domov z lišty, která také potřebuje provětrat :D
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chtělo by to RT připomenout šlechtění rostlin na bahamu, kvůli padátkům. I plochy na bahamě by měly mít výhodu rychlejšího pěstování ;) když jsou tam akce
    Edit: Skali díky
     
    Naposledy upraveno: 1/3/19
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - ono se to připomíná :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.