Karnevalová královna (1.3. - 5.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    130 her, mincí mohlo padat více, ale i tak spokojenost, stonek+dekorky, všechno SH, skoro všechno SK ... ale ta první královna, byla Královna s velkým K, už nikdy taková nebude, protože ta, na kterou tu vzpomínáme, byla první a opravdu štědrá - nachytala jsem tehdy několik tisíc superhnojiv, superkrmiv a žila z toho ještě řadu měsíců ... ale ani tato nebyla špatná
     
  2. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Za mě spokojenost,jsem skromný člověk.Královna by mohla být každý měsíc.:p
     
  3. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Za mě palec nahoru!Odehráno 97 her.Hlavně mám 2 kupóny-paráda.Z bedny mi vypadl bonus +100% TBZ/24 hod. - škoda,ale neva.Z tajemnejch se ještě uvidí.
    Skvělý bylo provázání s doprovodným úkolem,fakt dobrej nápad.Řádky makaj na stonku.Hrála bych ještě dál.
    Tak zase za rok!:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  4. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Královnu jsem zdárně dokončila 86 odehranými hrami. Mám oba stonky, koupila jsem vrtulky, nějaké tajemné sazeničky (ze kterých mimochodem vyrostla skvrnitá vrba - jupíííí) a ZB. Pochytala jsem šílenou spoustu BZ a TBZ a množství SH, SK, vrtulí, banánů, hvězdiček a krejcarů taky nebylo zanedbatelné.
    Děkuji, že nás královna poctila svou návštěvou a že byla tak štědrá :inlove:
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Asi tak 102 her, zbylo 28 minci - no zas 29 by se dalo neco ziskat ale nebylo kde viz tu jednu... tak dost drsne vybourana baha a nechce se mi tam vracet co je treba, tak jsem aspon dal TS...
    Vse ziskano a celkem to slo diky docasnymu ukolu i pres caste zisky jen 5 hvezdicek, to je nejslabsi bod, ale muj...
     
  6. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Akcička byla hezká jako vždy. Perfektně jsem se pobavila.:p
     
  7. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Tak za mne nakonec preci jen male zklamani, tulipanovnik zase nic. Tomu stromku se ke mne proste nechce. Zbytek TS a TCH teprve a plochy hodim.
    I tak jsem ale spokojena, hodne jsmem se priblizila levelu 200. Snad to zvladnu se do nej doplazit, ceka mne za 14 dni nastup do prace a zrejme farmu opustim nebo zredukuju.
     
  8. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Prosím ,prosím,nemohla ba se tato královna opakovat;),hrála jsem jen včera a dnes,poněvadž jsem se karnevalovala v cizí zemi kde bylo luxusní jarní počasí a i tak jsem poskočila o 2 lvl.Díky.
     
  9. ladik11

    ladik11 Pisálek fóra

    Taky bych uvital kdyby byla casteji ale to by sme chteli moc i tak za me povedena akce i kdys mohla byt aspon tyden :p
     
  10. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Hezka akce mohly by byt casteji ale to by sme chteli moc budme radi za to
     
  11. papulice

    papulice Veterán fóra

    velká pochvala za královnu,spousta všeho,hlavně BZ jsem nasbírala miliony a postoupila o dost lvl.,stonky jsou v nebi,za mne spokojenost,mohla by být častěji...:inlove:
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, pokud bude Farma fungovat, tak se určitě bude opakovat, ale ne za týden. To bys chtěla moc jako bonus jsi měla výlet. Vím, že to myslíš trochu s nadhledem, ale prosba zůstane nevyslyšena ,-)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Sakra, ono je 5. už dnes???!!! Tak to jsem nějak nezvládla. Stonky mám, ale zbytek jsem si nechávala na poslední den... to teda jaksi nevyšlo. Nevadí, i tak jsem poskočila asi o 4 levely a značně se mi zvětšily zásoby SK a hnojiv.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Celkem odehráno 96 her.
    Posledních 6. her na mobilu v 13:45 (To byla katastrofa).
    Celkem pochytáno:
    1895 HM
    52 Hvězdiček
    24 ZB
    144 FM
    141 SH
    123 SK
    94 ZSH
    102 ZUH
    9 799 800 kr.
    39 108 150 TBZ
    129 592 000 BZ
    Cukrovinky nepočítám.
    Celkem mě akce potěšila, ale mohlo padat více SK a SH.
    deMentos
     
  15. larelay

    larelay Analytik fóra

    Vzhledem k tomu, že prý cizí neštěstí potěší nejvíc (moc se mi to teda nezdá), tak se jdu podělit o svůj dnešní finiš u královny :) Po zjištění, že je štědrá na BZ, točím poslední 3 dny i s SH, zuzi, i slavného Jacka jsem koupila a odklikla párkrát, skoro nespím, takže točím v noci...s tím, že dnes ráno pustím kaštanový řádek a "dobouchám" padátka. Ještě jsme si doma ujasňovali, že je potřeba mít řádek k dispozici, kroutila jsem hlavou nad tím, jak to ten můj milý může nemít pořád v pohotovosti...tak on včera zvládl v pohodě, samozřejmě, já dnes ráno sklízím, ještě si říkám, čas není, co budu stěhovat JC, nabouchám řádkem... a on zavřený na dalších 35h! To snad ani nejde okomentovat. Přes 20 tis. kytek ve stodole...no nic...ještě že fungují všechny možné obrany, tak jsem si vysvětlila, že bych to stejně nestihla pochytat...taky se mi trochu posunul přístup ke hře, což se děje dlouho, takže vlastně taky dobře...ta stovka tisíc BZ nebo kolik by stejně bylo plivnutí v moři v tom počtu, co je teď v těch levelech...a vlastně je to dobrá zkušenost :) a bylo i víc času pohrát si s malým, chudáček nemocný doma...ale to ALE...:)
    Každopádně tentokrát velká spokojenost s královnou oproti tomu minulému paskvilu, takže se těším na příští.
    Krásný večer všem.
    Edit: Y_n_O: já jsem bohužel tak kovaná psychoanalýzou, že svalovat neumím :( Ano, v nedokonalosti je síla :)
     
    Naposledy upraveno: 5/3/19
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    larelay, když se daří, tak se daří, co už :) Určitě znáš tu říkanku: "Chodí Pešek okolo, nedívej se na něho..." 8) Sama sobě sis... ;) Ještě kdyby to bylo alespoň na koho svést, tak to tak nenaštve :) Ale jak píšeš, z každé chyby se dá něčemu naučit :)
     
    Naposledy upraveno: 5/3/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahoj, tahle královna byla katastrofa z mého pohledu. Je fakt že jsem si nepřečetla fórum a o den jsem tím sama svou chybou přišla, měla jsem zasazené nové plodinky bez hnoje a tak první rozpěstování bylo nebylo dost pozdě večer. Navíc začínám být shnilá čekat 10 minut do sklízení všeho ať je to akční nebo parky ale chytat rama mince když pravidelně jednu hru nelítaly mi bralo chuť pokračovat. Odehrála jsem cca 35 her, přesně si to nepamatuji ale do stonku jsem nedošla a 40 jich nebylo. BZ, BBZ, z odměn jsem posbírala 2xSK po 30 kusech snad, jednou určitě a oba kupony na kombíka a toť všechno. A další královnu si odpustím abych na tu obdalší měla náladu lovit jejich vychytávky. Druhou souběžnou akci nejedu a jako odměnu dostat postup do dalšího levlu nepovažuji dnes už jako odměnu (pro mě), v 99 levlu jsem to vnímala jinak. Posypala jsem zeleným a vrtulkama jen jednou a když jsem zjistila že si tím nějak extra nepomůžu nechala jsem toho. Je to čistě můj problém ale všem vyfikaným akcím upravovaným postupně v neprospěch hrajících přestávám fandit. Královna upadla hodně bohužel pro všechny kdo pamatují tu první. Zasadila jsem nové kytky na bahamě už na pohopole a jenom se zalitím a na chvili si dám pauzu, RT se snaží plést bič z tamtoho nevoňavého a mě prostě tenhle systém výher netáhne. Když nebudu šlechtit neprojedu sk, když nebudu rozpěstovávat neprojedu sh a když vidím jaké šance jsou k jejich získání tak ušetřím jinak. Ahojky Martina
     
    k.vitek a Jonsdorf tohle ocenili.
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jasně že jsesm včera ve 13:45 už nestihla sklidit... velká šéfová si mě pozvala na konzultaci... a už jsem prostě nestihla sklidit akční kvítí, natož pak semlít 2 - 3 košíky a odchytat.
    Tak prostě 25 mincí "propadlo státu" -.-

    Ale jinak, to byla pěkná akce :music: ...když jsem vynechala souběžnou akci na Farmě, tak to bylo tempo tak akorát a ještě docela příjemné zisky :inlove: Královna by mohla být častěji!
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Týýý brďo, tak to bych jen tak nenechal, hrrr na šéfovou ,-))
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Taky jsem brala TS kvůli muďoulu a tulipánovníku. Muďouly jsem si ještě netroufla vysadit, protože tulipánovníkové TS jsem měla nahromaděné z několika akcí - samozřejmě se na mě taky vybodnul. Nejlepší z vyrostlého byla jabloň xxl, tak si to umíte představit, co rostlo. (Já ty všechny břízy, blahočty, smuteční vrby xl zkrátka neocením.)
    Ale to ke královně až tak nepatří, za tohle ona až tak nemůže, i když - mohla ty tajemky dát levněji, když byla na mince taková lakomá. ;) Tahle varianta opice s doprovodným úkolem se mi líbila nejvíc z těch, které se marně snažily původní karnevalovou Královnu napodobit. Myslím, že by tomu pomohli změnou názvu - prostě nějaká opice na něčem, co vypadá jako pokus o vrak - na ni je to dost dobré. Já první královnu nezažila, ale hrála jsem druhou a to mi lidi v reakcích psali, že je stejná, občas někdo měl pocit, že házela o něco méně věcí, ale zase součty mnohých to přímo popíraly. Beru to tak, že jsem ráda, že jsem to jednou zažila a i když zrovna nejsem fanynka bodů a jiné věci tahle opice moc neměla (hlavně hvězdičky odvezla asi jinam, házela jednu na cca 10 her), takhle to bylo opravdu hratelné, řádky dosažitelné, proč ne. Navíc brzy bude vážně jaro, určitě nebudu hrát 3 a více akcí zaráz, jak je tu nyní pravidlem, tak na tuhle akci i ráda vzpomenu, že to tu bylo fajn. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.