Karnevalová královna (1.3. - 5.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. abigail280300

    abigail280300 Zelenáč fóra

    Zdravím vás farmáři, z královny jsem měla radost, pěkně to přibývalo, nevím kde se stala chyba ale najednou padátka minimálně a navíc mince mi přibývaly po 5 (slovy pěti kusech), takže do splnění mi chybí 140 mincí na poslední dekorku Hvězdné okouzlení, chtěla bych doufat, že se najde dobrá duše s přebytkem a já se třeba zaraduji při O+D, dík a mějte pěkný den
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Když nemám čas a sklízím 2x denně, dám pohopole,SH ,bobky a vrtule a napěstuji také.SH a vrtulky se dají nasbírat na kole nebo v úkolech.90 her odehráno a dám Baha do normálu.
     
    bursuk59 a spuntka tohle ocenili.
  3. burds

    burds Titán fóra

    Tak nakonec jsem si na tu novou myš zvykla a oba stonky mám.Víc ke spokojenosti nepotřebuji
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, kdo chce uhrát co nejvíce, tak má nastaveného budíka na sklizeň a u této akce se to opravdu vyplatilo :p
     
  5. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    94 hier odohraných, meliem ešte na posledné 2 hry a nasadím asi saguáro.
    za akciu palec hore, preskočil som niekoľko levlov vyššie.
    Ostatným prajem nech toho pochytajú ešte čo najviac.
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Promiň, asi žiju trochu jinak, ale mně se to nevyplatí, proti gustu ....
    Fakt to není můj cíl, uhrát co nejvíc, ale zahrát si, ale jsou tací, které to víc baví a pak dělají psí kusy ,-)
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak končím, 86 her (zbylo 27 mincí), vybrala jsem Nějaké SK, SH, booster na sklizně.
    Kluk má oba stonky, 2 x 24h kupon, nemá kombajn. 2* mince zbyly. Jel úkol v družstvu.
    Postup o několik levelů u obou (jak farma, tak baha), na baha má ještě 75 ZB, co si aktivuje netuším. Je fakt, že hodně pomohlo, že jsem KONEČNĚ zapojila druhý NTB, takže jsme jeden druhého neblokovali... Nebýt královny nejspíš se k tomu nedokopu :oops::music::)
     
  8. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Akci se mi podařilo hrát o 106 :) Na BZ byla štědrá, to zase jo, ale jinak se královna tolik nepředala. V jiných akcích nebylo v obchodě za mince už co brát, tady toho tentokrát dost zůstalo. Ale jinak docela pohoda ;)

    [​IMG]
     
    danielka0000, bursuk59 a maribeja tohle ocenili.
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Musím konstatovat, že ta královská potvůrka se se mnou moc důstojně nerozloučila.
    Ne, že bych je nepochytal, ale prostě ty hvězdičkové mince nehodila. Poslední tři košíky jen po 10 mincích
    a já ji tak velebil.
    Na BZ musela být hodně štědrá, protože jsem nestíhal sledovat postupy sousedů, kteří jsou pod 200. lvl.
    Jen to fičelo.
    :D
    Byl jsem sice připravený pro královnu i vlastní duši vypustit, ale na konec se to obešlo bez obětí.
    Budík je pro mě naprosto neznámá věc a nikdy bych ho k farmaření nepoužil. Ještě by mě
    klepla pepka.
    :D:D
     
  10. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Končím,že mi ale udělala královna radost.;).A v noci vstávat,když nemusím?Bohatě stačí když mi ruší sny budík na vstávání do práce :eek:.
     
  11. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Děkuji za klidnou akci. Vše napadalo aniž by se cokoliv honilo. Občas na mě kašlala s mincema a hodila jen 2ks. Ale nakonec super.
     
  12. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Nakonec jsem si ten stonek za mince nekoupila a utratila jsem je za PL, SK a některé tajemno. Možná hloupost, ale blíží se OaD, tak bych ráda zvýšila šance získat něco hodnotného na výměnu. Odehráno 103 her a ještě na dvě až tři budu teď sklízet - mincí necelé dva tisíce, ale od včerejška už padaly mince dost málo, o víkendu klidně i 35 ks a více na jednu hru (samo že ne pokaždý), včera a dnes byl výkon, když po mně těch mincí hodila 15.
     
  13. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    84 hra jako poslední mi dala 45 mincí,nakonec průměr 20,15
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Finito!
    Odehráno 116 her.
    Zisk: 203.546.000 BZ!, 14.768.212 Kr, 155 UH, 141 SK, 213 SH, 189 ZH a 69 hvězdiček. TBZ jsem neregistroval, ale postoupil jsem na Baha postupně o tři levely (naposledy dnes ráno).
    Královna byla tentokrát rodu vskutku královského, zřejmě se jí podařilo vysmeknout se z únosu, kterému musela čelit loni, kdy za ni byla poněkud neslaná nemastná náhrada.
    Tentokrát to tedy skutečně stálo za to. Získat přes 200 megaBZ a postoupit od 26.2. zejména její zásluhou téměř do poloviny levelu 217 (na počátku mi chybělo do 218. levelu 655 megaBZ, po akci 330 megaBZ) - to se prostě počítá!
    Královnu hodnotím veskrze pozitivně - byla téměř tak skvělá jako ta první, jež nám kdysi téměř vyrazila dech!
     
  15. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak celkem jsem nachytala 148 košíků, BZ 255 478 559, TBZ 117 464 124, použila jsem dost SH, na poslední košíky jsem musela použít kaštanový řádek, již scházely košíky, zbyly 3 hvězdičkové mince a 420 růžiček,
    Děkuji za tuto akci, získala jsem i dost SK, SH, FM, zuzi, KR, banánů i ponožek, hvězdiček, díky
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 116 her a bahama už má nové stromky a rostliny, sice si na ně chvilku počkala, ale akce opravdu stála za to, tolik BZ nachytat je radost, sice jsem skočila jen jednou do dalšího lvl, ale u mě už to jde pomalu, tak jsem za každé BZ ráda. Na budíka nedám dopustit, nemusím nic sledovat, jen mi zahraje příjemná melodie a já jdu sklidit. Vadilo mi, že zapomínám na sklizeň a taky chci jít večer spát a ne to dohánět, když jsem někde přes den zaspala
    :music:
     
  17. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Královna hotova komplet, oba stonky doma. Nakonec to šlo velmi dobře, obzvlášť když uvážím, že jsem pro ni nechal k dispozici na pěstování pouze jedenapůl louky, jinak všade stromy. Odměny padaly vskutku královsky. A na to že má prvotní myšlenka byla nechat ji plavat hezky po vodě (nějak jsem zezačátku blbě přečetl, co dává první stonek), tak su rozhodně nadmíru spokojený. Odehráno 74her.
    Možná jsem místo těch dekorek a druhého stonku mohl spíš pořídit tajemné stáje a stromky. Nu co, už se stalo, však tajemniček ještě přistane na farmě dost a dost. :music:
     
  18. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Královna byl opravdu velmi štědrá. Snad ani nemůže být človíčka farmáříčka, který by si mohl stěžovat. Za všechny hráče chlubící se i nechlubící děkujeme královně i RT!!!;);)xD
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tady jsem a dobře pamatuji na tu první neořezanou..!​
     
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, nakonec odehráno 93 her. Odměny super. Bral sem dekorace 1x1, Bedna s bonusy (vypadlo 100% do stodoly), booster +2, 30SK, 3x Bedna s nářadím XXL a tuším malý balík SH navíc nejsou mince.

    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.