Karnevalová královna (1.3. - 5.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Bonbony mi svištěly kolem uší jako divý, ale asi mám moc děravý koš :)
     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak já sice nemám řádek 1,ale mám řádek 2 a zas nemám dekorky kdyby měl někdo navíc posílejte herní poštou holoubkem než akce skončí.Za mě velká spokojenost ještě včera jsem si říka 73 mega na postup bude hodně,ale stalo se že přišla královna a díky ní jsem získal asi 16 mega toď znamená 57 a půl mega jsem spokojen (ještě uvidím jak dopadnu u vedlejší akce)
     
  3. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    73 her odehráho, jsem spokojena s královnou;) Ted dilema, co vybrat z různých? Ta bedna s bostery se otevře asi jen jednou,že? Tak si asi vyberu podivnosti;)
     
  4. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,královna se mi fakt líbí.Byla to moje druhá a řekla bych,že byla lepší než ta první vloni.Odehráno 93 her.Ještě budou asi 3 košíky.Skvělej postup asi o 5 levelů na farmě.Ještě bych hrála aspoň týden!!!
    :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  5. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Jen 57 her, stonky stonkují;) Kol poledne ještě jedna sklízen a poslední mletí Pak se pořádně rozmyslet co vybrat z různých dárků U této hry mám zas vyjimečně nadbytek pajdátek -560-, ale zas nedostatek akčních:(Na to ,že byl prac. víkend jsem spokojená;)
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  6. Plea

    Plea Pilný autor

    Zatím odehráno 115 her, postoupila jsem o 3 lvl., ještě dnes bude asi 206 lvl., chybí kousíček; nakoupila jsem hl. nové dekorace a tajemničky, škoda, že není královna déle, ještě by se pár věcí z obchodu hodilo.. Kytiček zbylo tak na 9 her, snad to napadá....
    Doufám, že v závěru bude královna štědrá a všem napadá, co potřebují ;)
     
    Honzulka05, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Momentálně odehráno 75 her.
    Uvidím, jestli ještě stihnu sklidit a umlít ve 13:45 8) Mohla bych ještě tak 2 - 3 košíčky. Snad nebude Královna v závěru hamoun. Byla by škoda, aby mi 25 mincí prošustilo do nenávratna... i když, jsou to malovátka. :music:
     
    Honzulka05, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, jj, je to jedna bedna a v ní bude jeden z těch bonusů ;)
     
    Honzulka05, bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  9. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, také u mě spokojenost s touto akcí. Odehráno 86 chytání a 4 snad ještě dám. Z bedny s bonusama sem měl 100% do stodoly, takže super 8)

    Akci -Historky ze stáje- sem nedělal, už mě moc nebere ta překombinovanost akcí, hlavně ty minihry jsou někdy hodně přes čáru.


    Hezkou hru ...
     
  10. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Ahojte, spokojenost na max. Poskákal jsem několik lvl, posbíral spoustu mincí, hnojiv a oba stonky stonkují. Co bude z tajemnic, se teprve uvidí. Velké iluze si nedělám, ale nemůžu chtít všechno hned, co bych pak dělal zítra? Děkuji Královně a ať se zase brzy klidně staví, rád jí nějaké to kvítí napěstuji :)
     
  11. -P.T.-

    -P.T.- Pisálek fóra

    Jak to děláte???? Já odehrála 25 her a to se fakt snažím :-(. Penízků nasbíráno 450, tak že taky nic :-(. Jsem aspoň nakoupila stáje a stromy, které mi také zcela jistě nedají co potřebuji :-(. Už mě to nebaví, asi to hraju moc dlouho, nebo do toho nervu moc peněz :-(
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    -P.T.- Ahoj, už jsem se divil, že žádná "stížnost" jen pochvala? Jóo mamon ten je náš ...

    Koše meleš ve mlýně nebo plníš dočasný, doprovodný úkol? Ten je výhodnější, stačilo splnit v družstvu a měla bys stonek.
    Teď už to nedohoníš ,-)
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    -P.T.- to není o penězích, asi nemáš k akci ten správný přístup. Sklízíš pravidelně po 4 hodinách růže? nebo máš prostoje, když se jakž takž jde na farmu včas na sklizeň, tak se to dá krásně napěstovat a napadají padátka taky, bo jsou téměř na všech plochách. Jestli ty to nehraješ jen tak lážo plážo, jinak to nevidím. Pěstuji si úplně normálně, jen včas sklízím a už mám uhráno přes 100 miniher a ještě bude jedna sklizeň. Kolem té stovky je úplně běžné uhrát, jen s normálním hraním a sklízením
    ;)
     
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    -P.T.- Tahle akce nebyla vůbec o penězích. Bylo to o tom, mít dostatek padátek a napěstovat akční kytky. Vždy po přečtení oznámení o akci a pokud je to závislé na padátkách, tak zasadit den předem nejdelší plodinu, kvůli vypadávání. V den akce sklidit a rozspěstovat akční kytku (prvních 10 plodin dát na pole 2x2 a použít zuzihnojivo + druhá točka také pole 2x2) a pak ji točit dokud nenapěstuješ. Samozřejmě používat MJS - Mrkvovo-jablečnou směs (+2 plodiny z pole). Tohle je takový obecný návod, ale většinou to platí pro tento typ akcí.


    Hezkou hru ...
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    evoku57: :p "dobrý nápad" s tím sklízením, včasným po 4 hod. :D ty kráso, málokdo si to může dovolit a ani bych nedoporučoval, je to na Chocholouška xD

    Já tedy lážo plážo hraju, stonek mám protože trochu přemýšlím ,-)) mám 58 her, ještě 4 košíky budou.
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Končím, neb na mobilu si nezachytám. Celkem odehráno 99 her. Z obchodu mimo stonku a dekorek vybráno SK, SH a všechny Baha tajemné stromky. Naivně doufám, že z nich vyleze nějaká XXL verze nových stromků :p.
     
  17. -P.T.-

    -P.T.- Pisálek fóra

    Přesně tohle dělám a stejně dohraju tak jednu hru z 5?? Je pravda že většinou mi chybí padátka, ale s tím nic nenadělám :-(
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  18. Baška18

    Baška18 Zelenáč fóra

    No teda, ja mám stonku č. 2 :D ? Nebyť ocka tak určite nie, som to akosi "zmeškala". Povedal že nabudúce musím čítať všetko čo je v info, aj to pod čiarou :p a mohla som mať komplet - no čo už :music:. A vraj sa mám posťažovať na ten chytací košík, akosi moc často sa pri pohyboch myšou zasekával.
     
  19. -P.T.-

    -P.T.- Pisálek fóra

    ou, moje chyba, na úkol v družstvu jsem úplně zapomněla :-/. Tak už chápu, jak můžete mít splněno, omlouvám se.....
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    PT: OK, vždyť já věděl, kde je zakopaný pes ,-)))))
    Ještě si zkontroluj legendu na stromě moudrosti, pomůže s vypadávátky. To je divné slovo, když něco padá tak dolů a tady nahoru, jj farma.
     
    Naposledy upraveno: 5/3/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.