Karnevalová královna (1.3. - 5.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    skali díky moc, já jsem to hledání ve FAQu vzdala, a vidíš na expres jsem se ani nepodívala, bo s tím jsem vůbec nepočítala.
    šlo mi jen o to jestli mám dát přednost tajemničkám nebo raději mince utratit za SH a SK
    Moc díky že sis dala tak podrobnou práci.
     
    bursuk59, Skali a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Tuto akci zkrátka žeru přátelé,
    i úkol z kterého jsme dostali již hotové koše na sbírání byli super..
    Posunulo mne to opět o pár levlů dál, takže velká spokojenost a i odměny ostatní nejsou k zahození.
    Příjemnou zábavu :inlove::inlove::inlove:
     
  3. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    Janina0971
    díky, já jsem to hledala ve Faq hry, díky pro příští hledání.
    mám jasno beru sk a sh
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  4. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Stav 83 her
    Celkem pochytáno:
    1660 HM
    46 Hvězdiček
    24 ZB
    132 FM
    128 SH
    108 SK
    73 ZSH
    87 ZUH
    8 955 200 kr.
    34 533 450 TBZ
    115 584 000 BZ
    Cukrovinky nepočítám.
    Do konce akce ještě něco uhraji.
    deMentos
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    70 her a získaných 850 + 555 mincí, takže se mi povedlo ulovit i řádek č. 2 a vyměnit 2x největší balík SK a 1x prostřední balík Zuzi-Vrtulek
    Ráno uvidím, jestli zvládnu ještě umlít nějaký košík
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) tak já dnes měla smolíka a v práci nešlo hrát, nasazené zkrácené dlouhodobky na padátka, no co se dá dělat :p. Ale jsem to aspoň trochu zaokrouhlila [​IMG] a určitě bych chytala ráda dál xD ráno ještě něco málo namelu
     
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak já mám za sebou 20 her a mám 385 mincí ráno určitě ještě něco uhraji,ale chci se zeptat dali by se při OaD posílat dekorky na druhý řádek ?
     
    těhotná.žena523 tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - ale to nikdo dopředu nevíme, jestli půjdou nebo nepůjdou posílat :)
     
    marketka47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Dobrý den, nevíte, proč mi nejdou umístit dekorky do stonku, mám aktivní stonek za mince...Předem moc děkuji za Vaše tipy. Chybí mi 14 her do stonku, tak snad ještě něco pochytám
     
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. zuzanka11221410

    zuzanka11221410 Perspektivní autor

    Ahojte. Tak za mňa môžem povedať, že toto je jedna z najštedrejších, ak nie aj najštedrejšia akcia. Žiaľ, nestihla som urobiť žiadnu prípravu :cry:a ani som len nedúfala, že by som mohla vôbec druhy riadok získať. Úlohy vo farmárskej som si všimla neskoro, proste tentoraz som bola akosi mimo :(a napriek tomu som to krásne stihla, obidva riadočky sú doma a navyše tie BS čo som pochytala... Keby tu bola ikonka palec hore, tak hneď by som to tu šupla. Ďakujem a dúfam, že takýchto akcií bude viac. :);)
     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali za 3 dny se uvidí
     
  12. PavlinkaM91

    PavlinkaM91 Pisálek fóra

    Dobrý večer, koukám, že Karnevalovou královnu nestihnu splnit. Škoda, že je úkol na krátkou dobu. Třeba někdy bude pokračování. Po dlouhé době nemám splněný úkol. Ať se v posledních hodinách ostatním daří.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, a nesnažíš se ty dekorky nacpat do toho druhého stonku - do řady na magickém stonku 1 ?
    Za mince máš řadu na magickém stonku 2
    řada2.png
     
    Honzulka05 a panda1183674 tohle ocenili.
  14. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři na stonky u královny stačilo udělat souběžný úkol,jinak se mi zdá ,že královna je docela štědrá vůči té minulé tak ještě ,ráno něco málo umelu.Za mince navíc jsem si koupila tajemno ,a ještě snad něco utratím ,od včera jedu již jen na dvou plochách na vodopády jsem si vrátila zvěřinu.
     
  15. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Skali, díky moc, on ten řádek byl jinde. Škoda, že jsem si vyzvedla dekorku, kterou už mám a chybí mi ještě jedna, abych naplnila řádek. Ale snad ještě něco ulovím...Děkuji moc
     
    Skali, Honzulka05 a Falko411 tohle ocenili.
  16. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak to přesně dopadá, když se člověk snaží po perné šichtě zapnout mozek a donutit ho k výpočtu sklizně na ráno - jsem se upočetla o hodinu a cukrovka bude na faremních polích čekat úplně neužitečně do podvečera a košíky se mezitím v blátě rozloží...
    No nic, aspoň mě nezdržuje ranní ježdění :p. Všem, kdo budou u hry až do konce, přeju štědrou opici a spousty košíků ke mletí.
     
  17. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Loučím se s Vámi Vaše veličenstvo, tentokrát jste sáhla PVK( rozumněj První Velké Královně) skoro až ke kyčlím.;)

    Jinak, po farmářsky: oba stonky, další sada dekorek, booster, tajemno, a hlavně hodně BZ. Bavilo mne to, fakt jo. Škoda, že musím do práce, tam si na netu neškrtnu a na tabletu netuším, jak bych jezdila s košem.
     
  18. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    Ranní sklizeň za mnou ještě jsem umlela tři koše a odehrála, škoda že nestihnu ještě jednu sklizeň, sklidit bych teda na mobilu v práci dala, ale královnu bych asi nedala,
    takže jsem ji uzavřela, byla skvěla štědrá, postoupila jsem o dva levly na farmě, i na baha, oba stonky doma, splněný úkol v družstvu, díky banánům jsem koupila tři nové stromky v chrámu opic, tajemné stromky čekají až je dám na plochu na odtajnění, takže naprostá spokojenost ;)
     
    bursuk59, Lyzarka a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    67 chytání přede mnou a 21 za mnou a mě to chytání nějak ted nebere. Ještě pár hodin do konce tak snad to překonám a nachytám HM ať mám i druhý stonek.
     
    bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Díky za královnu.
    Byla supéér a spokojenost je maximální.:):):)
     
    axamík, bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.