Karnevalová královna (1.3. - 5.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maminka38

    maminka38 Zelenáč fóra

    padá tam hodně čokolády a lízátek.
    K čemu to prosím vás je,,
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, z tajemných sazenic Čedžu :)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    maminka38 - ahoj, cukrovinky budou po akci vyměněny podle této tabulky
    cukrovinky.png
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    maminecka53, stibovam
    Ahoj, zkuste se obrátit na kolegu do technických dotazů, třeba poradí ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/3/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    maminka38
    Na konci akce budou lízátka, čokoláda a bonbóny vyměněny (zde) za BZ a TBZ. U mě to zatím představuje celkový přínos (po 69 odehraných hrách) 1.170.055 BZ/TBZ.
    Nemusí pršet, stačí když kape...
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Na všech třech hotovy stonky, nějaké pokusy ještě budou, ale silně mne to nebaví. Doufám, že přijela naposled. Návštěvy nemám rád - samá honička, hlahol a nervy na pochodu...
    Všem, koho to baví - lovu zdar! Zdar, zdar!
     
    Helena1313, dasa1143 a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. šperková

    šperková Pisálek fóra

    super, dnes oba stonky, plno TBZ a BZ, skvělé odměny
     
  6. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Přátelé,mám dotaz: V obchodě u královny je možost zakoupení bedny s bonusy.Nikde jsem se nedočetl,zda je to jednorázová odměna či nikoliv,případně za jak dlouho se bedna opět "obnoví" a lze ji sklidit. Jestli se zde už někdo ptal,omlouvám se ale celou diskuzi jsem z čas,důvodů nepročítal.Díky za odpověď.
     
    bursuk59, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Naposledy upraveno: 4/3/19
  8. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    kaolín11 tak jak na to koukám,sklidím jednou a vícekrát ne?
     
    maribeja, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Skali - díky a nevíš kdy bude?Už dlouho mě vázne úkol v družstvu na nich.Jinak se mě vyklubal další chlebovník a pouštní růže,takže jsem dobře nakoupila "Jáva".
     
    kiki2305 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - tak to netuším, sleduj odměny v akcích nebo až budou zase v prodeji TS.

    Beznoska - je to jedna bedna, ze které získáš po otevření jeden z bonusů. Bednu najdeš po zakoupení v inventáři mezi ostatními bednami (záložka spotřební zboží).
     
  11. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Mé včerejší původní plány, že pojedu akci do nedělního večera jsem už 2x přehodnotila. Z nedělního večera se stalo pondělní ráno a z dnešního rána jsem ukončení přesunula zatím na večer, ale už to vidím tak, že akci ukončím zítra ráno.... snad, jestli nebude chybět pár mincí na něco ...
    Zatím jsem odehrála 101 her, oba řádky jsou už na stonku, za nachytané mince jsem vybrala i další odměny jako jsou tajemné stáje a tajemné stromy, ale moc od nich raději neočekávám. Koupila jsem i párty lístky a dopřála jsem si i tu bednu s bonusy (v závěru tedy nic moc, jen 100% zvířat z chlívků na 24 hodin). Zakoupila jsem i booster na + 2 úplňkové plodiny, uvítala bych i nějaký podobný na akční plodiny, určitě by se hodil do dalších pěstebních akcí.

    Nad bonbony, lízátky a čokoládou se neraduji, jedině vytváří při rozhazování clonu před těmi "lepšími" věcmi. Ač je jich ve stodole víc než dost, v součtu dají po výměně tolik BZ a TBZ, že i jediná jízda královny většinou víc.

    Na královnu si nestěžuji, rozhazuje i nějaké to SK, vrtule i SH, a na BZ a BBZ je tedy štědrá dost. [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Koukam ze cist diskuzi se vyplati, ale nejlip trochu driv, o docasnym ukolu se tu pise od zacatku... ale kdo to skusi aspon ted, tak neco z toho snad dostane nez se zitra zatahne opona...
    Ted pujdu mrknout co narostlo za cely den a skutecne uz do mlyna s tim...
    Taky koupim TS, pokud bude vic tak kupony, uvidime...
     
    bursuk59, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Skali - díky
     
    maribeja, Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  14. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak jsem dorazila oba řádky, ale mám obavy, že úkol ve družstvu zůstane nedokončený, ale ještě je několik hodin, tak se uvidí. Jára
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Cena hnojiva na našem trhu vystoupala až na 12 tisíc krejcarů!:eek: Nyní už tedy klesla na pouhých 7.500 kr kus.o_O
    Za hoďku odehraju poslední květované koše a už se budu věnovat novým stálým úkolům v družstvu.:)
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Jejda...

    :eek:
    Tak na úkol v družstu jsem úplně zapomněl!
    To je určitě tím že tam o nic nestojím?
    Kytek milion a za to vlastně pro mou farmu velké kulové.
    A plnit ho za floreny by byl úplný úlet a vlasně volný vstup do Bohnic?
    Někdy mně připadá že RT hraje s námi úplně jinou hru.
    Nebo to prostě zkouší kdo se nachytá...
    :D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 4/3/19
  17. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Niekedy je veľmi fajn, ak jeden netrvá na svojom pôvodnom stanovisku - odmeny od Kráľovnej potešili.
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do zajtra nejaké košíky ešte nameliem.Obe stonky od včera už sú kde majú byť.Už sadím iba na dvoch plochách.Vymením mince za SK,SH.Tajné neriešim lebo s nich mi nič nechýba lištoviek mám neúrekom tak škoda na ne míňať mince;);).
     
  19. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    -družstvo- když ve FAQ k akci královna klikneš na odměnu podivuhodný...... tak se ti otevře nové okno s nabídkou co ten podivuhodný dává ;)
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- ahoj, ve FAQ k akci jsou odkazy na tajemničky, které lze z akce získat - když v té tabulce s odměnami na ten odkaz klikneš (to zeleně napsané), tak tě to hodí přímo do FAQ, kde vidíš, co z té tajemky můžeš získat.

    Mahagonovník - Podivuhodný bahama strom “Čedžu”
    Tisovec Montezumův - šel získat z farmářského expresu 22.6. - 25.6. 2018 a z nedávné akce Sheldonovy velké plány
    Jidášův strom šlo získat rovněž z expresu, dále ze stromboly a tomboly s bednami...
    Tisovec montezumův i Jidášův strom šlo také získat v poslední akci O/D.
     
    bursuk59, Honzulka05 a -družstvo- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.