Karavana záhad (4.8. - 10.8.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám druhou medúzu a tím pro mne hra končí :p, stonek nechci, ten ať si nechají, na to je třeba moc šlechtění a to už se mi nechce. Jdu si pro medůzu i na vedlejší farmě, tak budu mít 3
     
  2. babina51

    babina51 Baron fóra

    Včera hotovo,ale jen část.Stonek mi nic neříká.Teď počkám na zítřejší akci slev narvu domek a finito.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nacpěte zítra všichni tulidomky, vydedukovali/y jsme, že by mohli být ptáci, plazy a členovci ;)kukněte do FarmOrákula
     
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    se asi zbláznili,kde vezmu 30 škorpionů??to by musela být akce hodně dlouhá!!!>:(>:(
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    papulice - ahoj, nakup si v obchodě za krejcary chlívky. Koupíš-li si i žluté upgrady, půjde ten odchov mnohem rychleji. A použiješ-li řameslné produkty na zkrácení výroby chlívků ( valentýnský květináč, sýrové kuličky nebo vaječný koňak...), půjde to jak po másle :D
    PS: možná máš v inventáři ve spotřebním zboží toto
    bonus chovných výnosů.png
     
    Naposledy upraveno: 7/8/21
  6. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak hlásím hotovo, konečně jsem taky něco dokončila ;) bez stresu, všem dalším kteří ještě bojují držím palce
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    I á hlásím gatóvo a to už někdá včerá eventuálně předevčírom?
    Ta trať pro Mínóska se povedla, vždyť kdyby šlo třeba o trať v metru nebylo by to vůbec tak zajímavé?
    Ale možná by to bolo zase legracoidnější?
    Třeba takové závěrečné hlášení...

    "Mínos, ty nikam neuběgáj a normálně zůstaň v metró... Konec hlášení v ruském jazyce"

    [​IMG]

    Tož prima neděličku...
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nojo, tak jsem slechtil jen zakladni skorpiky, dodaval jen zakladni a první stupeň - vyslo mi to jako efektivnejsi... jasne ze do clenovcu ne, tam to zastoupila jina pocetnejsi skupinka z jejich druhu...
     
    evainfo, Ciri13 a spuntka tohle ocenili.
  9. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já jdu na to jsem zapoměla že je dnes BB za 1 FL. čekám na to pár dnů a pak zapomenu achjo
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Počkala jsem si na BB a šlechtění za 1 SK. Škrt jsem, vím. :pxD Každopádně hotovo. Hezký nedělní večer všem. :)
     
    Jonsdorf, 14087 a evainfo tohle ocenili.
  11. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Dvě necelý sklizně za 1SK a je hotovo, už jenom naplnit na příště a budu zas se zásobou SK na 0. Původně jsem to chtěl udělat jenom po medúzu, ale když se šlechtí ve slevě, tak to šlo celý. :)
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak hotovo
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    8) tak... před 7 minutami skončilo šlechtění za 1 SK... hlavně, že to od včera večera vím. Jsem zapomněla -.- ...chjo, ale což, stejně už jsem měla akci dokončenou.
    Ale mohla jsem si naškudlit alespoň na příště -.-
     
    evainfo, Jonsdorf a hroudov tohle ocenili.
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Minule jsem zapomněla naplnit tulidomek, tak jsem kvitovala s povděkem, že slevu dali v průběhu akce. Aspoň jsem také stihla do neděle nachovat nějaké škorpiony. Za hodinu bylo vše hotovo i naplněno na příště.

    Edit
    Y_n_o, taky se mi to stalo a doklikávat ručně parfémy k 50 ks šlechtění je pěkná otrava.
     
    Naposledy upraveno: 10/8/21
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, já jsem šlechtění za jeden kousek prospala, protože jsem po brigádě "na chvilku" zalehla a budík nebudík, vzbudila jsem se až po skončení šťastného dne slev. Tož sem to našlechtila klasicky, někdy dnes nad ránem bylo hotovo, akorát teda věčně kontrolovat přidané parfémy bylo na Chocholouška. Klikala jsem na ten poslední, ale minimálně dvě přidané várky dycky byly bez vytunění... Ale hotovo a začíná syslení SK na příští akci :)
     
    ašada01 tohle ocenil(a).
  16. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Akce super, těšila jsem se na ní a nezklamala - celou jsem ji v klidu splnila v neděli s baby boomem a šlechtěním za 1 SK. Navíc mi ze 4 obyčejných ryb vypadla třpytivá ryba (nejvyšší šlechtěnec!o_O) Takže za mě super akce! :) Prošlechtila jsem i hodně SK navíc, abych získala padátka do souběžné akce - super, že to takhle šlo, jinak bych druhou akci neměla šanci dokončit, palec nahoru!:inlove:
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  17. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Na trhu ani jeden škorpion hmm hmm hmmm to je divný xD

    Neměla jsem přes víkend čas ani včera říkám si no někdo třeba bude chtít vydělat koupím na trhu a ono nikde nic.Tak nic nebude.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Learka, základní chovy i vylepšení ve žluté za krejcary a oranžové za floreny jsou v obchodě. Naopak jsi mohla vydělat ty na těch, co hned šlechtili, kdybys jen chovala. Do akce jich bylo potřeba málo.
     
    Learka, Jonsdorf a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Y_n_O čko,vím,jenže tentokrát fakt nebyl čas,nakoupené jsem měla i na ploše dané jenže jsem se dostala ke hře tak na 5 minut denně a to jsem poslala dárky sousedům a konec.Výrobnu postavím v dílně a něco oranžového třeba někdy vypadne při jiných akcích kde budou tajemna,jen škoda té medůzy a stonku.I bylinky jsem nestihla tam mi do stonku chybělo 10 miniher.Jako jo trochu mne to zamrzelo,ale je to jen hra ke které už chodím jen odpočívat,jelikož v ní furt něco zlobí tak já se s tím už nehodlám stresovat když to nejde to zavřu a guáno na to hážu.

    Hezkou hru a hlavně život přeji mějte se
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.