Karavana záhad (4.8. - 10.8.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dave Lister,

    Jinak jste teda rychlíci ;). Zatím množím škorpiony a budu plnit až o víkendu.

    View attachment 5292



    Ať vás síla provází na všech cestách
    [/QUOTE]



    Jsi snad čarodej?To ja budem mať toľko na vianoce! :pxD
     
    Naposledy upraveno: 6/8/21
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Peto121, za to v bylinkové akci plavu. Mám padátka teprve na 13 her :oops:. Od zítra se to pokusím dohnat ;)

    A Karavanu jsem ještě ani nezačal.

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Já si počkám na neděli až bude den slev za 1 SK.
     
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Akci začnu plnit dnes večer, je BB. Zatím sbírám škorpíky.;)xD

    P.S.
    Evoku, prosím, nevíš co bude potřeba v dohledné době, jaké šlechtěnce. Ty jsi taková jistá spojka. xDxD Diky. V neděli bych narvala tulidomek za 1SK.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Madulko, nevím, jedině dát zase dotaz do Orákula ;), hned to tam dám. Tak to já si počkám pěkně na neděli za 1 SK, je BB do neděle večer, tak není kam spěchat
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak Vas zdravim :) Dako som tu stale len v letku ale tuto akciu uz budem mat hotovu len co naskrabem poslednych skorpionov v hodnote 30000;):p No a za 1sk este stale mam co do druzstva doplnat :oops: uz by som mohla dovarit tie posledne 3 polievky :) No este ze ste spomenuli ze bude slachtenie za 1sk,lebo ktovie ci by som to zase neprepasla :cry:xD Konecne su aj pomocnici za polovicnu cenu :music: hlane vedlajsej potrebujem kupit kombajn, sejacka vyskoci z debni a ak nie tak mi nevadi sadenie rucne,to je rychlovka :)
    V minulej akcii mala 5picol a celkom dobre kupony a floreny zbiera :) Ja som bola na tom horsie iba 2 picolky a bola v nich melodia a wili :(
    Nech sa Vam dari a pekny vikend Vam prajem ;)
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, jsem trochu zmatená, v popise je napsáno škorpion protihodnota 575 a ve stodole mám za škorpiona hodnotu 1150, kolik je teda správná protihodnota?, děkuji za odpověď.
     
    Dave Lister a Madulka_cz tohle ocenili.
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    evoku57- díky. Díky i za dotaz v Orákulu. :)Já budu šlechtit dnes a možná i v sobotu. V neděli se ASI moc k PC nedostanu.:sleepy: Hlavně si musím nabouchat zvířátka za 1SK.;)
    fany2020 - škorpion má protihodnotu 1 150. V tabulce to tak je napsané. Tak se asi budeme řídit podle toho.:)
     
    fany2020, -Jara05- a evoku57 tohle ocenili.
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fany2020, po dobu konání této akce mají škorpioni dvojnásobnou protihodnotu. Proto se ve stodole ukazuje 1150.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásné páteční odpoledne :) Tenhle typ akcí mám ráda, zabere to pár minut a je vystaráno :D
    [​IMG]

    Tohle zbylo ve stodole po jedné várce plného tulidomku, žádný superpřeskok se nekonal :p
    [​IMG]
    Se šlechtěním pro dnešek končím, možná ještě něco prošlechtím v neděli za 1 SK.
    Hodně superpřeskoků a pohodový víkend všem ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/8/21
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také jsem akci dokončila za pár minut, prstenů vypadlo na 4 anchy.
    Jsem ráda, že je to za mnou.
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    GatovoxDxDxDxD:sleepy:
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo...
    [​IMG]
    ...těch odznaků členovců je skutečně hafo...
    [​IMG]
    ...ale ten sortiment škorpioních šlechtěnců za to stojí.
    Všem přeji hodně výživných přeskoků.
     
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    I já hlásím hotovo. Šlo to docela hladce. I nějaký ten přeskok byl. Napadaly prsteny na pár anchů. Sokojenost.xD
    Přeji pěknou hru, gratuluji kdo má hotovo a ostatním pěkné, "plodné" přeskoky :Do_OxD
    Pěkný víkend všem:)
     
  15. 14087

    14087 Veterán fóra

    Taky hotovoooo ;) [​IMG]
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak vám nevím, jsem teprve v půli...
    A teď řeším kolem čeho to tu vlastně ten můj bájný Mínós jezdí?
    [​IMG]
    Nějaký divný slon bez uší?
    I když pravda podle posledních filmových fanatiků z Houliwwwodu prý pomáhali mamuti?
    :p
     
  17. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    Také mám hotovo, docela to šlo rychle pár anchů jsem také udělala, jinak ještě uvidím možná něco nasyslím v neděli
     
  18. marcina48

    marcina48 Zelenáč fóra

    • Citace příspěvku bez vlastního textu je porušení pravidel a považuje se za spam - Dave Lister
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marcina48, o stránku zpět jsem psal kde škorpiony najít. Mrkni ZDE ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    14087 tohle ocenil(a).
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Krásný sluneční den, tak moje karavana došla do cíle, zbyl mi jeden štír, stonek nic moc, ale mám alespoň medúzu, moje první, jinak všem veliká gratulace.
     
    14087, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.