Kadabřin zákazník (31.7. - 3.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mne treba otočiť 4 x a budem mať napestované,ale tie tajomné vrecia dajako slabo padajú.A s tým nič neurobím.Uvidím kam sa dohrabem,ale flintu do žita ešte nehádžem.
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    4 úkoly hotvé, na noc zaseto. Jedu tak nějak v klidu, bo jsem na akci zapomněla a dávala akční kytku na noc na velká pole. Ráno na půl pole a teď první sklizeň, to jde. Nejspíš to stihnu.
     
    evainfo a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zelených kuliček dostatek,zasekla jsem se na pytlíkách,takže chca nechca zkusím dát na noc bobule růžové ;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akci jsem pojal tak nějak vlažně,stejně jako RT odměny.o_O
    Zatím semleto 35 pytlíků,akční rostlina napěstovaná a padátka teď naháním děsivejma plodinama pokrácené:vodou,kyticí a dvěma strašidelnými řádky.Hnůj nee,je zbytečně drahej.:wuerg: A své bobky schovávám na příští akci!8) Přece jen, to byl teda průvan ve stodole.
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    trošku ma Tajomné vrecia zdržali, ale ďalší riadok odškrtávam, ako písal Tassadar;);)




    hnoja je už na trhu dosť [​IMG]
     
  6. Paradoxon

    Paradoxon Pisálek fóra

    Tak další akce kterou nestihnu až ke stonku. Rostlin mám dost ale padátka nepadají. Tak počkám na další akci, možná začnou padat. :D
    [​IMG]
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak napěstováno mám od včera ale ty pytlíky nějak nemůžu z těch osmihodinovek vydolovat ,tedy nasadím 11hodinovku a protože Sh už jsem na akce použila budu si muset počkat;)snad těch 450 pytlíků ješte napadá...
     
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Tak jako u většiny, chybí ještě padátka. Bude to tedy na chlup. Potřebuju něco kolem 1250ks. Včera vypadlo nějakých 200. Takže když budu držet průměr 200 denně, tak to klapne, ale tedy žádná rezerva. Včera mi ještě dojížděli bonusy ve zlatu a v diamantu, tak dnes jsem zapnul řádky, dal kytici a dva boostery +2. Urychlování SH nechystám, hezky pěkně v klidu 8).

    [​IMG]


    EDIT:
    6h kytka pokrácena na 2h10m.
    [​IMG]

    Ze 4h (pokráceno na 1h27m) kytky vypadlo 25 sáčků z jedné plochy. Tak snad to dopadá dříve.
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 2/8/20
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezkou bu bu neděli všem :) naše calabra je trochu náročnější ohledně tajemna sáčků, no jde to pomalu a jistě, dávám delší rostlinky do zásob, ale pytlíci se sypou, jen jak se jim chce xD

    [​IMG]

    .
     
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) No ja som bola vcera na vylete v horach a tak bez internetu,takze to vidim dost blede:(((( no snad sa mi podari aspon stonek ale ak nie tak nic sa nedeje,zalezi na padatkach ,padaju si ako chcu :D
    Vylet sa vydaril a to je hlavne o)))))
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ještě trocha pytlíků a bude hotovo.:)
    [​IMG]
     
  12. Paradoxon

    Paradoxon Pisálek fóra

    Nechápu jak to děláte. Sklízím nonstop do půlhodiny od dozráti a stále mi polovina chybí.
     
  13. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Zatím hotovo 8/10 zbývají 2 celé úkoly no ale pak na stonek to asi nestihnu no nevím moc tomu nedávám pokud nebude stonek svět se nezblázní neboť těch pajdátek je poměrně dost na umletí jednoho a i z delších to tedy moc nepadá takže mě to už netrhá...co se stihne to bude. Aspoň nepojedu akce možná vystřízlivím a budu spíše lážo, plážo a hotovo. Už je ve stonku více šedých tak bude další není poslední. Je léto a fakt pořád u pc to vážně nejde. A pokud to někdo nechápe...tak hold se nedá nic dělat. Už nemá cenu se rozčilovat nebo vším práskat to už jsem z toho vyrostla neboť farmařit od 2012:Dtak prostě akce vybírám buď stihnu nebo ne.
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ještě 11 omáček a bude i stonek, dál nehraju. Nejsou pytlíky, hmmm vskutku podivuhodné ;)
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jasne ze kytky mam, teda az moc, ale padatka na to maji cas az do zitrejsiho vecera... chybi mi prekvapive dost - 18 kusu z mlyna, i kdyz posledni ukol se plnit nemusi... tak ale furt lepsi nez ta akce na ostatnich plochach...
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Stonek by byl, ale pytliky tedy silne pokulhavaji, toz se necham prekvapit, jestli na posledni ukol dopada ci nedopada.
    Hodnoceni (jako ve skole): 3.
    Prumerna zabavnost, prumerne odmeny, prumerne nastavene vypadavani... jedine snad grafika pekna a fakt, ze jsem mela v planu udelat cely spektakl a mela vytocene bonusy, takze jsem o teto akci prakticky ani nevedela.
     
  17. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Mam tez skoro hotovo, cekam na (ne)padatka. Napestovano mam, resp. prepestovano. Podarill se mi tento tyden uz podruhe vytocit bonus 100% na 24 hod., to se pak plni akce dobre.
     
    evainfo a maminka78 tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak tady nestíhám, rostlinky určitě dopěstuju, ale netuším, jak to dopadne s pytlíčky; potřebuju ještě 21 těch nesmyslů ze mlýna...

    [​IMG] [​IMG]
     
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    jako u většiny - pytlíků je málo, potřebuju ještě umlít 6x majdu-omajdu, napěstováno mám, ale napadat by to ještě mohlo, uvidíme ráno ;)
     
    davidson00, -migos- a matlafous123 tohle ocenili.
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Ještě 6 omáček a bude i stonek, dál nehraju.

    Do konce akce 22:56 hod.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.