Kadabřin zákazník (31.7. - 3.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    KOSMONAUTish - ahoj, purpurová, zelená a růžová bobule jsou v kategorii akční rostliny. Nemohou na ně tedy působit produkty ani bonusy a boostery, které jsou určeny speciálně pro děsivé předměty.

    staši kytice.png :)
     
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Je potřeba si ty boostery neplést ;)

    boostery.png První je pro akční rostliny, ten druhý pro děsivé předměty.
    A jakou rostlinu sázíme, je vidět nejlépe v secí tabulce :)
     
    k.vitek, kaolín11 a zejdy66 tohle ocenili.
  4. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Zase překombinované a v takovém vedru :oops:. Poslední akci, kterou jsem dělala byla ta, kde byla možnost získat florenovníky. Nacpala jsem tam vše co jsem měla a stejně ani jeden. To mě tak odradilo, že od té doby akce, které nestojí za odměny nedělám a SH šetřím na nějakou bombovou akci. Tak ať se daří!
     
  5. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Kombinaci Spektáklu a tohohle musel vymyslet nějaký herní sadista. Spíše jich bylo víc. Zkuste sehnat hnojivo. není to otázka ceny, Crassus je proti mě břídil (pro tuto hru, připouštím), ale kdo tam má pořád čekat, až se nějaké hnojivo objeví!
     
    eleanorelik1 tohle ocenil(a).
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Fantasiro, neboj nič, hnoja bude dosť, mýliš sa,
    je to otázka ceny, šetri grajciare, zatiaľ sa len navyšuje, počítam, tak na AR od 5000 vyššie už bude plné hnojisko na trhu [​IMG], to som už nejaké kopy predala;)

    zajtra to zomeliem [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/8/20
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jedu zelené bobule. Je třeba nejméně padátek a mají stejný čas sklizně jako akční na ostatních plochách. Semleto nemám, ale mám suroviny na čtyři úkoly. Jedu jen na jedné ploše. Druhou otevřenou nemám. No, pár políček ano, ale to se nepočítá.
     
  8. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Asi máš spoustu času na čekání, než na trh někdo hnůj pošle. 144 M je myslím dost krejcarů na to, abych klidně zvládl i třeba cenu 500 000 kr za 100 ks hnoje. Jenže hnůj není!!!
     
    dasa1143 a Y_n_O tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Fantasiro, DANKA722 hnůj prodává, nekupuje, aby prodala, potom jen otevře pár bedýnek z dekorací. To je šílené číslo :D
     
  10. Plea

    Plea Pilný autor

    Rostlinky napěstovány, teď už jen počkám na padátka a budu si syslit zásoby :p
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Fantasiro, tvé přání je splněno, hnůj je k mání za více než 500 000 za 100. Za sebe dodávám: Tůdle.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pechptáče, nebuď škrt, já jsem teď na AD kupovala po 5.713 za kus, a ještě to bylo rozdělený po 31 kusech :oops: tolika klikání navíc, když už prodávají tak draho... ;)

    Na jedné ploše mám zelenou, na druhé purpurovou bobuli. Sklidím než půjdu brigádničit a dám všude zelenou, měla jsem si diskusi pročíst dřív, na myšlení nemám čas a sílu. Víc, než kdy jindy 8)
     
    Naposledy upraveno: 1/8/20
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem vydělala neslušných pár milionků na hnoji :p a ještě asi počkám, jde to na odbyt, tak půjde cena ještě nahoru
     
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, květena by byla a ještě aby vypadlo dostatek padátek. Je to na dobré cestě. Už pěstuju do zásob, co taky jiného.


    [​IMG]
    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ahojte,tak takto pekne to ide [​IMG]
    [​IMG] ,len tie padatka by sa mohli viac snazit xD
    zelam peknu sobotu ;)
     
  16. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak zatím hotovo 5 zelených v liště po dekorku no co stihnu to stihnu ale ty pajdátka opět nic moc ale zase mohu být ráda trochu akčních je dopředu mám nyní časově co nejdelší akční a kam se dojede tam se dojede...xD:p:p
     
    spuntka, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak mam 4 ukoly hotovy a mele se na dalsi dva, to by slo...
    A vyuzivam bedynky co maji soucasne hnuj i listky, protoze protacim a to je jedina prilezitost je vyuzit... jindy bud jedu na ciste listkovy nebo ciste hnojovy bedny... ted teda : Bedna s farmarskymi zasobami, opatrne a je to idealni pri takovem soubehu rostlinych akci z slabem padani batohu...
     
    alexandrakerulova00 a evainfo tohle ocenili.
  18. Paradoxon

    Paradoxon Pisálek fóra

    Asi něco dělám špatně ale zatím jen 200 padátek. A to zelenú budu mít o chvíli všechnu.
     
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;):) [​IMG]
    [​IMG] a takto sa prepestuje ak niekto nevie pocitat :sleepy:,no co uz,hlavne,ze je hotovo ;)
     
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    alexandrakerulova00 ty teda jedeš :) já ani nezačal a ty už máš hotovo,jo je vidět kdo to umí a já jen kulím oči :eek: já s jednou plochou jsem ani akci nezačal -.- tak snad někdy to taky začnu dělat až vše budu mít otevřené :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.