Kadabřin zákazník (20.2.-26.2.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ještě 17 ks. majdy,to asi stihnu, je relativně dost času. Stonek bude zítra a potom uvidím, čeká mě zubař tak nevím kdy budu hrát.:p;)
     
    vladca a lalaX21 tohle ocenili.
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tiež mi chýba 12 ks po stonku,dva dni som to flákal,ale v pohode to dám,len nech sú padátka.;)
     
    vladca, -Kuteno- a lalaX21 tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož já su na polovině, moc spím. Ale to se zvládne xD
     
  4. vladca

    vladca Stará škola

    tiež hotovo ... kombinoval som iba zelené s červenými a tak nejako priebežne som dospel až ku koncu ...
    potešil posledný zber zelených, spolu so skladom to dalo 2658ks tak som namlel posledných 10ks tej žbrndy a dodal
    takáto úloha (s rôznymi výnosmi) poteší ... môže byť aj nabudúce (len zase nie príliš často) ;)
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ráno dopadá posledních cca 50 padátek, teď večer jsem otočila 1:30 dlouhý samorostlík (žerou ho ty ošklivé chcíplé ovce) a vypadlo 10 sáčků, leč strašit tu už nehodlám, tak do rána mám boltcovitku a ponurý květ... potom už budu syslit do stodoly. Na půlku plochy dám stromečky (přece jen dostat se na zásobu 5000 ks plodů také chvilku potrvá) a na zbytek kytky (tam navyšuji zásoby na 20.000)... ovce dostanou ještě zítra 2 x nažrat a pak do lišty, dosáhnou mého limitu 350 ks - sem tam vypadnou z bedny, tak i bez krmení budou přibývat (živit je dost náročné)...
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak to sám nevím, kde jsem k tolika sáčkům přišel ,-)) pěstoval jsem jen akční a zbylo 153. I ten butik jsem vyzvedl, ale padla mi do oka věta, kdy vysmátá kočka prohlásila: Naprostá čistota si žádá nový úklid ,-))) co chce uklízet? to jsem nějak nepobral, předtím tam měla pořádný binec. Neměl to být úkol? ten bych bral ,-).
    Žbrnda, to je to správné pojmenování ,-)))).

    Edit: Skali jééé dobrý, ten jsem přehlídl, díky ,-)).
     
    Naposledy upraveno: 23/2/20
    vladca, Y_n_O a DANKA722 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 - já nepobrala ani ten začátek :eek: Ale nevadí, hlavně, že je hotovo ;)

    Edit: Aha, teď už mi to dává smysl (to je tak, když se nečte :p)

    majda.png
     
    Naposledy upraveno: 24/2/20
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ráno dopadalo, ještě 100 ks zbylo ... :) jdeme syslit ....
     
    maribeja, Y_n_O a davidson00 tohle ocenili.
  9. Lorraine81

    Lorraine81 Pisálek fóra

    Hotovo,sázela jsem růžové a pohoda,mám radost z půlnočního dubu,ten jsem ještě neměla .
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak už jen osm kousků tej žbrndy, jak napsal vladca, a mám řádek xD To by mělo vyjít. U královny toho chybí trošku víc, ale snad to stihnu dopěstovat. Ale kdo to potom za mne odchytá? ;)
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Y_n_Očka len si pekne krásne chytaj veď si šikulka to dáš ľavou zadnou;);).Ráno som domlel posledné 3 tie blbiny a plním stodolu pre tých nenažrancov.
     
    Naposledy upraveno: 24/2/20
  12. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky mám odvčera hotovo.Šlo to rychle a i padátka padaly jak divý.Horší je to s královnou.
     
    maribeja, Peto121 a Apachie1 tohle ocenili.
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak na to ze som mala tazky vikend,boli sme na morave oslavovat 50tku mojho bratceka a este tu mam vnuka na prazdninach :D No uz mam od rana hotovo o))))))
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Stonka je,už len dorobiť paličky a ....zase budú chcieť všetci žrať!To sú asi ozaj zombíci,nonstop mi chýba krmivo!-.-;)
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Hotovo bylo celkem rychle, na to že mi "umřel" NTB a hrála jsem jen na mobilu :cry:. Ani jsem nějak nevnímala jak padají sáčky, ale zřejmě dobře, momentálně jich mám 537 už nepotřebných.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Už je to uděláno, už je to hotovo, nevídáno, zítra ráno budem blbnout nanovo...
    Nee, nevolejte záchranku xD
    Nemám hůlkovej butik, možná bych na něj ještě padadla dolovila, ale spokojím se s řádkem. I když těch dekorací do něj je docela škoda, tolik bodů... no nic, alespoň vím, co budu lovit při příštím O&D pro bubupark :)
     
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    super hra,od včera také hotovo,sázela sem 7hodinovku a na noc tu nejdelší,šlo to jako po másle,spokojenost...:inlove:
     
  18. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    at sázím co sázím vypadávátka padají po skrovnu
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    rastaman19: to je zvláštní, neměl jsem problém, o víkendu splněno a padatek 448 ks navíc a to ještě není konec, na noc byla nejdelší akční a přes den jak to vyšlo s časem, jiné děsivé jsem nesázel.
    Teď po sklizni rulíku, hrůzy, pár stromů a stájí 491 tajuplných kousků.
     
    Naposledy upraveno: 25/2/20
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mě se zdá,že těch pytlíků je až moc. Do teď jich napadalo navíc 2855 ks.Nyní z flekaté hrůzy 78 ks.Po celou dobu akce,jsem jel pouze plodiny na 404 polích 1x1.:)
     
    Peto121 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.