Kadabřin zákazník (20.2.-26.2.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Však jasný, tady šlo o seřazení akčních rostlin. Že pro někoho kdo jede na mobilu je to složitější. Jinak sem to taky nikdy něřešil. ;)
     
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Jak už jsem psala vedle, teprve začínám rozpěstovávat a Casey s kaolínem a spol. už pomalu končí xDxDxD
    Ze všech stromů, velkokapaciťáků, stájí a výroben a 3/4 pole boltcovitky vypadlo 84 padátek
     
    Naposledy upraveno: 20/2/20
  3. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Kaolin, mozem sa opytat, ak uz mas napestovanu najdlhsiu plodinu, preco pestujes dalej prostrednu? Ved na vyrobu majdy, po nasom pyre staci len jeden ten druh kvetiny. Alebo mas nejaky plan? Alebo som to ja zle pochopila?:oops::oops:
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) a takto pomalicky si to doplnam
    [​IMG]
    padatka padaju a kcnej pribuda tiez :)
    vyuzivam vytocene bonusy z kolesa ;)
    tak nech to ubuda aj vam ;);)
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je tak,když čtu ofi jedním okem!:wuerg:xD
    Ještěže SH roste na stromech.Achjo, mám 14 tisíc nejdelší,14 tisíc prostřední a 2.500 krátký.o_O
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tak ještě 10x namíchat tu kejdu /pardon - majdu/ a bude stonek a pak už jen pomalinku pro tu poslední odměnu ;)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já pozvolna všude rozpěstovávám, protože jsem doma hodinu a kousek, v práci to prostě nešlo... Co už, není každý den posvícení a nějak to poklikám ;)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Napěstovat celkem asi 38 tisíc ks akční se může podařit snad jenom mě!o_O Příště fakt musím zapnout notebok a študovat informace pořádně!:wuerg::cry: Dal sem semlít 60 kusů majdy a zjistil sem ,že něco nehraje.Nějak mi to ve stodole přebejvá?!?xD
     
  9. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,nějak tomu nerozumim.Nebo už blbnu?Píšete,že:
    zisk z pole 1x1 u růžové jsou 4 ks,když teda přidám MJS,tak by to mělo být 6+1(osivo).Mám jenom 6 kousků.Co počítám nebo chápu blbě?

    Edit
    Aha,zmatl me ten "zisk" v tabulce.Je to tedy 3+1/s mjs 5+1/.Diky za info,Skali
     
    Naposledy upraveno: 21/2/20
    Apachie1 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Noo, docela to přibývá....jen padátka trochu kulhají... už zase nejsou...:p
     
    alexandrakerulova00 a evainfo tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zahradnice4 - sklidíš 4 bobule - s MJS 6 bobulí. Zasadíš jedno semínko, takže čistý zisk budeš mít z políčka 3 ks - s MJS 5 ks :D
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, ještě že jsem se zarazila včas, možná je to tím, že víc čtu co píší o akci farmáři než ofi. Tudíž budu končit jen s mírným přebytkem ...;)xD¨

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Páni ... chybí pár pytlíků, či sáčků :D ale to přežiji a počkám do zítra, protože SH plýtvat nebudu, tak na noc něco delšího a ono to půjde.
    Gratulka všem, co mají stoneček, taky už chci nasadit na plochu do zásoby krvežíznivé potvůrky a stromečky. Tak přeji hezký bu bu večer všem :p
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jak tohle delate, ja aktivoval bonus a booster a teda jako pribejva to, ale pestuju zcela chaoticky - ale abych vyuzil cas... takze nejkratsi rano, pak stredni do noci a pres noc nejdelsi... ale presto mam jen 24 semleto a dochazi padatka, ale to se srovna az vyprsi ty bonusy...
    Tak rozhodne si nemyslim ze to za vikend dokoncim, ale muzu dat jeste takovy to do diamantu, co asi taky pusobi na akcni, ale je dobry si nechat neco na krizi :)
     
    alexandrakerulova00 a Peto121 tohle ocenili.
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent Nepamatuji se za celou dobu hraní,že bych někdy přepěstoval tolik plodin,jako teď.Celkem 22.223 ks !:wuerg: Jsem nepoučitelnej,vždycky si říkám"nečti diskuzi" ,jen ofi a takhle to dopadlo!:cry: Mně hned bylo divný,že motorkář už má napěstováno.Tou dobou už sem měl po akci a ani sem otom nevěděl.xD
     
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    kaolín11 - důležité je, že Tě to bavilo, je to jenom hra....
    U mě mnoho přebytků nebude, jenom padátka chybí, ale času dost, tak zítra bude vše dovedeno do zdárného konce.

    Pěkný večer, farmáři! :):):)
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no a co... tak jsme si zapěstovali

    U mě to byl vedlejší produkt, na kole bylo 2x1OO, ve slotu zrovna:[​IMG] tak jsem řekla, proč to nevyužít na pohanku a královnu a vypustila navíc 3 Jacky. Ještě že jsem sázela na hřbitově na velké se zuzi, jinak bych Tě asi trumfla:cry:xD
     
    Naposledy upraveno: 21/2/20
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    jéééé, jsem rozpěstovala všechna akční kvítka.
    To je tak, když je rozpěstování v rychlosti... No, nejsem na tom jako Kaolín :D Takže mohu v klidu vybrat podle stavu padátek. Na noc budu dávat dlouhé 11h. Přes den podle času budu pěstit ty kratší.

    Jo, a nechápu, jak vám padá tolik 100% nebo 200% do stodoly... Já svým kolem neštěstí točím imrvere a když vytočím 1x za měsíc +1 na 6 h do stodoly, tak jsem ráda. Mám nějakou začarovanou farmu -.-
     
  19. vladca

    vladca Stará škola

    určite majú na KŠ nejakú fintu ;), ale nechcú sa podeliť xD
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jj, ale ta finta bude zřejmě v počtu protočených lístků všeho druhu... ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.