Kadabřin zákazník (20.2.-26.2.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    evainfo nie su rovnake
    [​IMG]
    a
    • Výnosy akčních rostlin
    • U této akce se liší výnosy akčních rostlin na jednotlivých polích.
    Akční rostlinavýnos z pole 1x1výnos z pole 1x2výnos z pole 2x2
    Purpurové žilnaté bobule235
    Zelené žilnaté bobule358
    Růžové žilnaté bobule4610
    ;)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    evainfo: mrkni na info ,-))) rozdíl je a barevně jsou taky odlišné, v secí tabulce i při růstu ,-)
     
    radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak nevím, mám 1+2 zelené a 2+2 růžové a všechny jsou stejně barevné :p purpurové mám už v houbovém, no barva mě připadne stejná :oops: Na ty výnosy ještě kouknu, co bude nejlepší i tak mě to moc nechytá, ale děkuji ;)

    [​IMG]
     
    moncicak7070, Štika a marcelina0007 tohle ocenili.
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Teď koukám, že že mi za 50 min naskočí memento, tak s SH budu pěstovat rychleji.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dumám nad tabulkou.Výnos bude vždy na polích 1x1 největší a to s MJS na 4 políčkách (4x6)-4=20 ks . :music:
    Zatím jedu nejdelší plodinu,dokud působí řádky a memento na SH.
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    kaolín11 jsem ráda, že jsi moje propočty potvrdil a zůstanu na pidi políčkách, jak jsem předpokládala :D jen ta barvička plodin mě stále mate :p
     
    moncicak7070 a kaolín11 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - až ti uzrají, budou mít barvu rozdílnou
    barvy01.png
     
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Napěstováno by bylo, teď ještě 840 padátek... to bude horší ,-)
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Si asi strhal kolo neštěstí.;) Mně se zadařilo pouze 2x +1 do stodoly.:(
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    skali děkuji a teď už vím, jen v práci na mobilu musím koukat na název a čas zrání ... no snad se neukliknu a trošku barvy na ty sazeničky mohlo RT přihodit, při sklizni hotových květin mě je to prt platný xD
     
    Skali tohle ocenil(a).
  11. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    kaolín: Jen lehce.... nějak se to po dlouhé době sešlo, tak jsem to sfoukl.... i Královna za chvilku bude... tam je to s pádátkama lepší... JC to doženou ,-)
     
  12. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Skali ....ale je pravda , že do doby dozrání se v políčkách vůbec nevyznáš, protože jsou absolutně stejné...je to fakt matoucí..tohle páni programátoři někde v NDR ......:sleepy::wuerg:
     
  13. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Dokonce ani v kombajnu nejsou seřazené podle délky růstu. Mám nejkratší, nejdelší a prostřední. Na pc to tak nevadí, ale pokud je někdo odkázaný na mobil, tak věřím, že se může splést.

    [​IMG]

    Hezkou hru ...
     
    davidson00, marcelina0007 a evainfo tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marcelina0007 - já myslím, že v secí tabulce je to dostatečně odlišené. A na osetém poli, pokud najedeš kurzorem, to vidíš v tooltipu...

    -migos- - seřadit jdou - nastavit secí tabulku podle času výroby ;)

    bobule 01.png
     
  15. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    No to ano, ale tím si tabulku rozházím. Škoda, že to RT netrklo, když plodiny zaváděli do hry. Takhle ji tedy budu muset pořád přerovnávat -čas výroby-level. Přesto díky za info.
     
    Apachie1 a evainfo tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -migos- tak si je nastrkej do oblíbených :D
    bobule oblíbené.png
     
  17. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Říkám na PC ok, ale mobiláci :eek:. I když je to s přípravou akce prkotina, tak škoda, že to už není seřazeno v základu.

    Myslím že už si nic nikam strkat nemusím :p
    [​IMG]
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zrovna na krchově řazení podle LV nějak nechápu.Skoro vždy mám nastaveno dle času,zcela vyjímečně dle počtu.
    K akci,pěkně to odsejpá,nejdelší plodina napěstována,přešel sem na prostřední.:)
     
  19. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Jenže když si nastavíš tabulku podle času výroby, tak se ti překopou všechny tabulky na tuto volbu. Mám vše podle lvl a na hřbitově mi to je šumák, protože tam je 5 a půl rostliny.
     
    evainfo, maribeja a MatysekKamilek tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nevím,já to tak nehrotím.Secí tabulku dle času,v obchodě dle ceny a celkem mi to k farmaření stačí.:) Jedinou tabulku ,co sem kdy vytvořil,byla na časy růstu akčních plodin ,za použití vody,hnoje,SH a řádku.Abych dopředu věděl co k tomu přihodit za plodinu na doplnění.Nyní už neplatí a stejně už ji ani moc nepoužívám....
     
    evainfo, radyn.m a Veselka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.