Kadabřin zákazník (20.2.-26.2.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Z děsivky mám jako vždy radost. Ale odměny v akci mi nepřijdou závratné, takže asi budu pěstovat do úkolů v družstvu
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    coneznam, já ti nevím, ale 50% BZ při sklizni na bubuplochách, aktivace 23 hodin, to se za děsivku stihne akorát, když to pohlídáš, při akci vícekrát. A 675x lvl BZ každý den taky na poli jen tak nenajdeš :) Ty bedny jsou náhodný bonus...
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O
    Ti teda nevím,ale bonus z řádku budu raději každý den využívat ve strašidelným parku.:) Na pěstovacích plochách by ten přísun BZ navíc, mohl semnou šlehnout!o_O:wuerg:
    Právě jsem koukal na novou bednu a je to fakt pecka!Hraje ten člověk ,co ji vymyslel, vůbec farmu?!? Bonusy jsou dobré,tak do stříbrných slotů a i těch začíná bejt nedostatek!:p
     
    Naposledy upraveno: 19/2/20
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Páni ... právě jsem si nechtě sklidila nachystané dekorky na vyšší výnosy (kostky a draci, hrobová hra, čarodějnické trosky) mám to brát s humorem xD minule jsem je nestihla v čas nachystat a teďkonc toto ... no teda :oops: tak pryč s nimi, když bude ta akční květina... svedu to na pomocníky a strhnu jim to z prémií ;) akcí je zase víc, ale víkend volný a hlavně se budu soustředit na svoji královnu :p
     
  5. wertina

    wertina Zelenáč fóra

    Už propočítal někdo, která pole na jakou kytku budou nejvýhodnější? (s mrkvovkou)
     
  6. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Tak jsem prostudovala návod a chci se zeptat, jestli v té tabulce rozpisů na mlýnské produkty není chyba v počtu těch růžových žilnatých bobulí. Protože rostou dvakrát tolik dlouho než purpurové a je jich na majdu potřeba stejně.:p To mě pak nedává vůbec smysl ty jedenáctihodinové pěstovat a ještě do majdy dávat o tři padátka navíc:wuerg::D
     
    evainfo a danielaloblova tohle ocenili.
  7. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    tykadlo - vynos z pole je u te nejdelší mnohem vyssi ;)
     
    tykadlo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tykadlo - je to v pořádku. Jak píše maurehata - mrkni na ty výnosy z polí

    upload_2020-2-19_19-42-32.png
     
    Kostejnesmrtelny333 a tykadlo tohle ocenili.
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak som mimo!Aké pole a ktorá rastlina? Jedna je dlhodobá,ale výnos je veľký,druhá krátka,ale výnos základný,tak ako?No,budem musieť improvizovať podľa času.
     
    Pitrýsek47 a Skali tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 - a taky podle toho, jaké budeš mít třeba bonusy a jak z čeho budou padat padátka ....:p
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  11. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    No ještěže jste mě upozornili na ty jinačí výnosy. Já bych si toho sama nevšimla:pDěkuji
     
  12. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Připomínám, že: na akční rostliny na Děsivce NEPŮSOBÍ zkracovadla tj. strašidelná kytice (urychluje růst o 20%) a řádek "Děsivá noc" (urychluje růst o 10%).

    Na akční fungují pouze bobky, SH a voda.
     
    Naposledy upraveno: 20/2/20
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Je to jasné! Přes den sedmihodinovky a na noc dlouhé. Padátek je třeba dost a známe už, jak padají. Nejednou nás padátka při děsivce vypekly! Alespoň nebudou v noci takové prostoje. Pak to mezi sebou prokombinuji a pro upřesnění pak mohu hodit na pole i purpurku, ať má také svou chvilku slávy.
    A proč přednostně sedmičky - nu mám 2 odpolka a dvě ranní. Nemožné si naplánovat přesnou sklizeň a prostoje mi prudí.
     
  14. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No 3 akce najednou to je něco se mě bude kouřit od myši.
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Protože jsem dala saguáro tam kam jsem neměla, košíků 5 z velkochovu a na děs loukách byl jen samorostík , no když se daří>:(:cry:
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    151 košíků, akční roste, libakos to naženeš, včera jsem se musel 2x ujistit kde se nachází plantáž, abych zasel správně,-))))
    Ach, jo to bude zase chaos mezi vláknama, nu což už tady příspěvek nechám, jen doplním tajemné pytlíky: 103
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem dala všechny tři rostlinky na rozpěstování, ale nakonec akci nepojedu a jdu pěstovat do stodoly :p
     
    Veselka a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  18. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Tak jsem slupla všechny zkracovadla na děsivku a potom si zde přečtu, že to na akční rostliny nepůsobí...to naštve, hlavně jsem zbytečně vyplýtvala booster úplňkové sklizně +2 a vyletí komínem:wuerg::wuerg::sleepy:
     
    maribeja a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    marcelina: No jo no, nepůsobil nikdy, tak proč by měl nyní ,-), ale stane se.
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den všem, jsem začala až teď a už mám protest xD proč jsou tři druhy žilnatých bobulí stejně barevné, mají být purpurové, zelené a růžové :oops: fakt dobrý ... se budu pléct. Jinak výnosy polí zatím neřeším, budu na 2+1 s SH než rozpěstuji a něco nahrabu a potom pidi pole. Počítám, že setba je 1/1/3 a výnosy jsou bez MJS, kdyby byl bonusek (zatím ze 40-ti PL žádný) tak přehodnotím, ale opravte mě, jestli se pletu :p plantáž a děsivka 2+1 s MJS mě vychází počtem stejně, tak nevím, kde je rozdíl :p


     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.