Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kokelika

    kokelika Zelenáč fóra

    Také něco málo k TOP...
    Za dobu mého hraní a to hraji skoro od začátku,jsem vždy plnila všechny úkoly,ale nikdy jsem neměla odvahu se zrujnovat.
    Poprvé za dobu mého hraní,jsem se prostě rozhodla to zkusit.
    Musím přiznat,že bez pomoci druhých.
    Měla jsem hodně ve stodole a i tak mě to stálo ještě 16.162.629 Krejcarů.
    Neobětovala jsem žádného šlechtěnce,ale nakupovala jsem raději plody stromů.Převážně Javorovou šťávu.
    Nakonec jsem se umístila 883 a bylo to jen tak tak,ale byl to adrenalin a bavilo mě to a ještě mi něco málo ve stodole zůstalo...
    Nijak zvlášť neřeším kolik mám čeho ve stodole a jedu dál.:p
    Příště to zase zkusím a uvidí se...je to přece jen hra...
     
  2. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Nejde to ani dnes a to je už 1.12. Tým RT dal důležitě prodlouženou akci ať si každý prohlídne top 1000 a ono pořád nic. Trapas
     
  3. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Jsem zvědav, kdy budou ty výsledky oficiální.
    Zatím se tu několik lidí ozvalo, že mají zablokovaný účet. Docela by mě zajímalo, podle čeho RT posuzuje to "použití “botů” a jiných podvodů".
     
  4. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    No já poskočila z 50 místa na 44 a vypadli hned 2 čeští hráči co jsem koukala
     
  5. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Jsem koukala, že počet protihodnoty na posledním místě se taky změnil...
     
  6. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    ale aj tak je to este dost od mojho tipu :)
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No uvidime zda jeste bude cistka pokracovat :
    870 keule66196666 143990592

    To je puvodni na 1000 miste, takze fakt brutalni... kdy ale bude oficialni, kdo vi?
     
  8. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.