Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. KopkaJija

    KopkaJija Zelenáč fóra

    No tak v téhle akci nemám šanci snad ani na první úkol, hodně vkládám do úkolů v družstvu kvůli hvězdičkám na rozšíření polí- zrovna jsem otevřela bahamaramu, jsem lvl 30, mohli to opravdu udělat tak, aby i hráči v nízkých levelech byli schopni splnit alespoň část akce.....
     
  2. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    Velice nesplnitelná akce pro lidi co začali hrát před nedávnem úplně zbytečné pokračovat přes 3 úkol dál. Sice pěkné ceny, ale pro mě nesplnitelný a myslím, že nejsem jediný kdo si tohle myslí.
     
    švestinka a Jonsdorf tohle ocenili.
  3. electricwarrior

    electricwarrior Pisálek fóra

    Nevadí mi to množství,vadí mi,že jako úkol dodat chybí produkty z výroben/třeba dodej milion pštrosích vajec/,dodej dekorace a to všechny,dodej osobní spodní prádlo/třeba trenýrky,či podprsenku/,výplatu za posledních pět měsíců atd........
     
  4. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    asi půjdu do TOPky,ale...zásoby nebudou asi stačit.Účast čekám velkou,vzhledem k hlavní odměně pro první 3 výherce z naší lokace :)
    Tak dodání šlechtěnců v protihodnotě nebude myslím až takový problém u mě,mám 3x Jógu pandu,tak je obětuju no.Aspoň,že nemusím kupovatat.

    Není někde seznam věcí,který půjdou nebo nepůjdou házet do sudu??????např řemesl.produkty?nebo jen produkty jako papouščí pírka a pod.?
     
  5. alena1480

    alena1480 Pisálek fóra

    Ahoj. Úkol plnit nebudu, jako poslední dobou neplním skoro žádný úkol. Sice lezu a postupuju jak šnek, ale takové nesmyslné množství odevzdávat nebudu. Šlechtěnce ani takové množství nemám. Ani časově to nestíhám. Poslední dobou se nutím, abych na farmu vlezla alespoň jednou denně.
     
    zemanka01, fany2020 a Jonsdorf tohle ocenili.
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    1. ukol a ende všem ostatním hodně zdaru čus
     
    Natálie26, skalara.v a švestinka tohle ocenili.
  7. disla

    disla Pisálek fóra

    jesterka74

    Ahoj "pilný autor" ale líný číst. Vše na co se ptáš je na 1 straně této diskuse jako ostatně vždyxD
     
  8. dudoslav

    dudoslav Pisálek fóra

    tak do tohto nejdem ani ja,možno 1 úlohu,ale to ešte uvidím,všetkým pekný víkend;)
     
  9. MišutkaVot

    MišutkaVot Zelenáč fóra

    To je mazec. To nedám ani kdybych se postavila na hlavu. Dekorky pěkný ale těch šlechtěnců to prostě nemám tak ať si je nechaj.:oops:
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Slabší kusy odpadají !xD Je to vážně ale masakr.:eek:
    Zatím to padá velice pěkně (209 ks), plodina se rozpěstovává..........
     
  11. sopticek79

    sopticek79 Zelenáč fóra

    mazec je slabé slovo, ode mne pouze naprostý bojkot této akce
     
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    • Použití vulgarity
    Na akci se s nejvyšší pravděpodobností vykašlu, ačkoliv bych ji dal nejspíš levou rukou, i s těmi mutanty, ale zkrátka nechci. Každý rok jsem si v rámci TOPky našel někoho, koho jsem podporoval v jeho boji o umístění. Vždycky to bylo prostřednictvím řemeslných produktů, které se dobře prodávaly a dotyčný pak za utržené KR koupil krámy do sudu. Ale tuhle akci je to ******, protože RT jako omluvu za chyby ve hře každému přihrál v podstatě zadara 3ks od těch nejlepších výrobků - jarní věnec + velikonoční. A je jasný, že většina hráčů to raději prodá, takže se jim podařilo stlačit ceny tak dolů, že na mém trhu stojí jarní věnec o polovinu méně než teď stojí 1000ks javorovky. Takže podpořit někoho bude docela problém. Maximálně nějakým mutanten, ale to by musel být stejný trh.

    Edit Pajda361: Odstraněn náznak vulgarity
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/11/14
    tenista99 a ezzra tohle ocenili.
  13. Crower

    Crower Vážený autor

    Ve třetím úkolu jsou 2 kupony na 48h, v popisu akce na foru je ovšem napsáno že se aktivují hned po dokončení úkolu :p
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  14. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Crower
    Vyčisti si počítač a nepruď .... :p;)

    Kdysi byly zlatý žaludy, jejich protihodnota byla 500. Dneska jsou kaštany, ale ta protihodnota je docela nízko, což mi malinko nepřijde fér.
     
  15. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Taky se přidám:
    můj cíl jsou dva první úkoly, a pak se vrátím ke klasickému provozu farmy.
    Ve 4. úkolu šlechtěnci za 850.000 - to bych musela dát úplně všechny co mám, a tudíž by mi nezbylo na 7. úkol, kde je jich potřeba za 1.600.000.
    A tedy nemá pro mě smysl plnit ani 3. úkol - je tam sice 60.000 BZ (ale to mi v 93 lvl. nijak zásadně nepomůže v postupu), pomocníci jsou sice fajn, ale ty kupuju na měsíc, a řada na stonku by mě pak rozčilovala šedá, neaktivní, protože získat všechny dekorky do ní je pro mě mise nemožná.
    Myslím, že to RT opět přehnal - ale jak je vidět zde na fóru, je dost hráčů kteří možnost splnit mají - tak jim to přejme :)
    Takže já se vrhám vzhůru do prvních dvou úkolů - SK a SH není nikdy dost :)Všem fajn hru!

    Doplnění 24.11. - dodržela jsem předsevzetí, splnila dva úkoly a pak usilovně místo akce famařila do stálých úkolů, a dnes jsem postoupila do dalšího levlu :)
     
    Naposledy upraveno: 24/11/14
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Zdravím,také se připojuji k těm,co akci nedělají,protože,jsem před několika dny konečně dodělala zvířecí pohár,tudíž budu ráda za každé zvíře,které mi přibude do stodoly,na pozdější šlechtění.Všem,kdo do toho jdou,držím palečky.
     
    skalara.v, alena1480 a švestinka tohle ocenili.
  17. .roksy.

    .roksy. Rádoby autor

    Pokud někdo z trhu AF bude chtít topku plnit, ráda mu pomůžu, ale já sama to určitě nedám. Nebudu plnit ani sedmý úkol, to bych si vybrakovala všechny šlechtěnce, i ty rybičky, co si tak poctivě škudlim :)
     
  18. zdenulka50

    zdenulka50 Pisálek fóra

    Tak to je teda nářez!!! Je mi líto těch z nižších levelů.xDTi nemají šanci toho moc splnit a je škoda, že hned v začátku jsou odrazováni pracovat dál!!!:( Snad se RT zamyslí a třeba upraví pravidla pro nižší levely. Bylo by to fér!!!:) Já jdu do toho !!!;)
     
  19. evca190

    evca190 Vážený autor

    Do začátku akce mi vyskočilo 164 ks vypadávátek. Co je to ale platné když pořád nevím, jestli mám akci vůbec dělat :sleepy: Šlechtěnci ve stodole nejsou a kupovat je nebudu :sleepy: Kdyby aspoň RT při babyboomu povolil kohoutky když po nás chtějí takové nesmysly :p To se jim zase něco povedlo :wuerg:
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Díky, už je to opraveno. Bohužel, je ve hře něco jiného než co bylo původně oznámeno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.