Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Celý rok jsem se těšila a hlavně připravovala zásoby na TOP 500, teď vlastně TOP 1000.
    Tak hurá do toho !!!
    Odměny se mi velice líbí oproti loňské dekoraci.
    Kaštanů vypadlo 140 ks, takže super.
    Všem, kdo se zúčastní Topky jako já, držím pěstičky. :)
     
  2. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    204 kaštánků začátek dobrý;)
     
  3. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Tak musím říct, že ještě nevím, zda budu akci plnit nebo ne. Nechce se mi plenit stodola, když nás čeká vánoční akce, novoroční akce a možná i mikulášská, nebo některá z nich. Hlavně šlechtěnci se mi nechtějí dodávat, protože při šlechtění se mojí farmě moc nevede, takže bych musela dodat snad úplně všechny, ještě jsem to nepočítala. Zatím budu pěstovat a s dodáváním počkám. Budu pročítat fórum a pak se rozhodnu.

    vypadlo 105 kaštánků
     
    Naposledy upraveno: 21/11/14
  4. drevenakova

    drevenakova Perspektivní autor

    Mám 102 kaštánků, rozpěstovávám. ale vidím to jen na splnění 1. a 2. úkolu, možná 3. BB mi moc nejde a je mi líto vzdát se těch vyšlechtěných kluků a holek. Asi budu za škrtku a nedám...
     
  5. Zubejda

    Zubejda Zelenáč fóra

    Sice už hraju nějaký pátek,ale dodat do úkolů šlechtěnce skoro za 2,5 mega, to snad ten co to vymyslel upadl na kaštánek nebo jede v houbičkách.:sleepy:
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak tuto akci nedělám hruza za plnění věcí a už mě to přestává bavit koukal jsem že hráči pomalu odpadají a peníze do hry určo dávat nebudu abych to splnil ale držím palce těm co do toho jdou.
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  7. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Nejdříve jsem syslil na TOP. Když jsem viděl ceny tak jsem váhal, po přepočtení že nepůjdu a zásoby hodím na trh. Zdá se však, že tak to míní udělat více hráčů a tím ze zásob minimální zisk. Takže ještě to přehodnotím zda přece jen do TOPky nepůjdu, definitivní rozhodnutí v pondělí ráno.
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  8. Misa108

    Misa108 Zelenáč fóra

    tak zatim to jede 140 kastanku a do prbniho ukolu sem hodil 440 ruzi to muze splnit snad kazdej
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak ja som už pevne rozhodnutý.Urobím len prvú úlohu lebo SK nie je nikdy dosť a hotovo.Nemienim si kôli nejakým dekorkám a stonke vyprázdňovať stodolu,nestojí mi to za to.Zima je dlhá a zvieratká potrebujú zásobu na zimu.Tiež nemienim dať vyšľachtené zvieratká za vyše 2 mega.
     
  10. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Tak to se fakt někdo zbláznil,nejdřív v novém úkolu v družstvu spořící prase atp.,při BB jen podle genetiky a teď chtějí šlechtěnce v takové protihodnotě?Ať jdou někam,byla jsem ochotna plenit stodolu,proto pěstujeme,ale s tímhle to teda pěkně poprděli.No nic,jako většina udělám 1. a 2. úkol a kácím na to.Čus a fajn hru:)
     
  11. petaoldova

    petaoldova Zelenáč fóra

    Přesně tak, plním první tři úkoly a končím, s těmi šlechtěnci opravdu upadli na hlavičku.... hraji už několik let, mám 86 level a tolik šlechtěnců bych snad ani dohromady nedala- SK nekupuji, nemohu si dovolit utrácet reálné peníze....
     
    zvoneček a švestinka tohle ocenili.
  12. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Mám 5 kaštanů, pipiny hrabou o106. Dělat jsem chtěla, ale šlechtěnci mi to zarazili. Sice bych to dokázala vyštrachat z té stodoly, ale rozhodla jsem se, že mi to nestojí za to. Udělám první úkol shrábnu SK a končím. Takže budu hrabat krejcárky. Zatím marně čekám, až se ceny posunou někam výš - jak sem celý rok četla "při dožínkách prodám, nahrabu krejcary" tak zatím nic moc. Kokos u nás za 130,- a vím, že jsem prodávala v průběhu roku až za 170,- Tak uvidím za pár dní :)
    Všem, co dělají, přeju úspěch, já pro Vás budu pěstovat hnůj, abyste měli čím hnojit ;)
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, jdu vás potěšit, opět jsem sklidila artyčok 2-slovy dvě- minuty:mad::cry::( před začátkem akce
     
  14. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    No bohužel musím odsouhlasit, nemám šlechtěnce, už tak horko těžko plním úlohy v družstvu a na oba tedy čtvrtý a sedmý šlechtěnce ani nedám dohromady, moc jsem si přála kaštanového pavoučka ale tak aspoň mu zamávám no. ale je mi to líto, nerada to říkám, ale minulý rok to aspoň bylo splnitelné :(
     
    skalara.v, švestinka a -Kuteno- tohle ocenili.
  15. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    gastanov 139 celkom dobre a co sa ulohy tyka este uvidim a prepocitam co stodola da
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Akci jsem začla a moc budu přemýšlet zda geneticky vyšlechtěná zvířátka obětuji abych splnila akci:-(((BB je skoro vždy mimo mě)Top jde též mimo mě ,nemám tolik zásob abych to riskla:-DTřeba se s hodnotou šlechtěnců spletli:-D
     
  17. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    133 kaštánků pro začátek
    plním už z principu
    ovšem musím se přidat k místní hudrující většině - s těmi šlechtěnci je to fakt úlet, spíš tím lidi otráví, než namotivují
    ale dekorky jsou fakt krásné a i bez stonku nejsou bodově vůbec k zahození, ale zjevně se bude jednat o silně nedostatkové zboží do výměn...

    plánuji topku, mám něco málo nasysleno, ale počkám, kam se začnou šplhat protihodnoty v sudu ;)
     
  18. veviinka

    veviinka Pisálek fóra

    Též to vidim na jeden, max dva úkoly... ty částky co sa má dodat sú šílené... a odměny k tomu docela slabé...
     
    skalara.v a švestinka tohle ocenili.
  19. petrusena

    petrusena Pisálek fóra

    Ahojky, to bych ráda věděla, co zbude ve stodole hráčům, kteří se chtějí zúčastnit TOPky. Hraju už dlouho, ale zas až moc velké zásoby nemám, když současně s aktuálními úkoly plním taky úkoly v družstvu. Odevzdat plody, plodiny i zvířátka není až tak velký problém, ale odevzdat šlechtěnce za tak velkou protihodnotu, to je fakt děsné. Při BB samá genetika, šílená spotřeba SK a teď to mám vyměnit za marmeládu, BZ a trochu nářadí? Jediné, co mne láká je stonek, ale fakt nevím, jestli se to vyplatí.
     
    evca190, švestinka a Pachmina tohle ocenili.
  20. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Splním jen první část. Akce TOP 1000 se určitě nezúčastním. Nechce se mi vyplenit stodolu s nejistým výsledkem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.