Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Emkop
    To záleží na to co zrovna potřebuješ jest-li potřebuješ kr tak pavouka dej třeba do parku a pokud chceš výhodu ze stonku - 96 hod. 50x váš level BZ, 45x váš Bahamarama level BBZ, zvýšení efektivity superhnojiva o 5 % po dobu 6 hod. Tak ho měj ve stonku. Je to na tobě. :)
    Já osobně dam nedojdu, protože tolik šlechtěnců nemám.:cry: Mám doděláno do 3. úkolu, dál nedělám. Tak všem co dodělají akci nebo už jsou v TOPce tak ji držím pěstičky ať všem to výjde.
     
    Naposledy upraveno: 25/11/14
  2. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak člověk se vrátí z plicního a musí tam doktorku hodně přemlouvat že nemocnice není za potřebí že budu hodná a budu jen sklízet a rvát se v topce a nestačím se divit jak to skáče a kolik už tam mám i sousedů tak holky moje i ty manželko se mě držte at nejsem sama co bude mít ty or.koně :D
     
  3. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Moni, ty jsi to trefila na 100%, já si už bez nich nedokážu život na farmě představit a tak se za nimi ženu jako blázen a těším se i na Xl stromky, aby mi to nebylo líto:D.
     
  4. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Jsem u dodání zvířat za 650.000,- vyplenila jsem stodolu a jsem na čísle 78.495....tak to jsem nečekala, že budu mít tak málo...co bych měla nakoupit, aby to tolik nestálo, nejsem žádný milionář :-( a jaké mít postavené chlívky abych to zvládla splnit?
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sakra, už jde do tuhého !!! Tak jsem místo salátu přihodil 80.000 kumquatu, stejně se na nic nikdy nehodil....... snad se zase nachvíli v TOPce udržím:) Jinak asi příjde na mé těžce vypěstované kaštany.Ve stodole jich mám skoro 1.300.000 ks.:eek:
     
  6. Jasmina

    Jasmina Pisálek fóra

    Tak úloha po TOP splnená...fazuľovník je už komplet...do tej tisícky nejdem ...nie som blbá...prísť o mnoho vecí...
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mkuře:Jsme na tom skoro stejně - já nakupuju nejvíc kočky, opice, slony a psy. Jinak krejcary docházejí, tak prodávám co peří má....
     
    Mahira72 tohle ocenil(a).
  8. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Za 27min nakouknu do sudu a TOPky :) neví někdo kolik je hodnota na třeba 400.pozici? Pls

    edit : drakobyk děkujuuuu,půjdu do toho,pomoc uvítám,hlavně ppzději
     
    Naposledy upraveno: 24/11/14
  9. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    [​IMG]
    Tady ještěrko.;)
     
  10. Blufinator

    Blufinator Pisálek fóra

    Má tu někdo trh BD ? :) Ta TOPka je opravdu bláznovství :)
     
  11. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím kde je funkční odkaz na tu TOPKu?
    Na uvodní straně nic není kliknout zde a žádný odkaz není.
     
  12. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    cacorka23 tohle ocenil(a).
  13. batcaver

    batcaver Zelenáč fóra

    Prosím o zapsání do TOP1000. Batcaver, trh AQ. Děkuji.
     
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak akci jsem odpoledne dokončil, takže už mám hotovo :). Teď se rozhodnu jestli jít do TOP 1000 nebo nejít, ale možná to risknu. Uvidím podle přidané protihodnoty :p.
     
    evca190, Mersi7 a Lyzarka tohle ocenili.
  15. -Elcondor-

    -Elcondor- Pisálek fóra

    489 -Elcondor- trh AO....prosím o zapsání do TOP 1000
     
  16. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Jsem už v TOPce,ale neukazuje se mě mé pořadí a ni ostatních,jen prvních 5 hráčů

    kdo se dostane na seznam Topkařů,dejte mi pls vědět kde se nacházím,díky
     
    Naposledy upraveno: 24/11/14
  17. majatko1

    majatko1 Pisálek fóra

    Ahoj tak já jsem začala o 2 dny déle a nebyl čas otočit vícekrát než 2X za den, splněny 3 úkoly a na 4- tý se mi nedostává zatím slunečnice. Do Top nejdu, nemám ani tolik šlechtěnců budu ráda pokud mi to dá na 7 úkol. Pokud stihnu dopěstovat slunečnice. Ale uvidím jak to nakonec dopadne. :)
     
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Zdravím,teď jsem koukala na Topku,už je plná, a poslední už odevzdal zboží v hodnotě přes 1milion krejcarů
     
  19. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Do akce jsem se sice zapojila a pěstuji topinambur, ale vyplenit všechny dosti těžko nabyté šlechtěnce, tak to fakt ne!!! Se asi někdo zbláznil, že? Tak přeji ostatním nadšencům pěknou hru, jestli se tomu tak dá ještě říkat ... :(
     
  20. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Prosba ;)
    Ahoj, chci se letos taky pokusit o TOPku. Zítra se dostanu do posledního úkolu. Hraji už čtyři roky, tak se chci pokusit zruinovat farmu. Nejsem ale zdatný stratég, proto bych přivítala rady ohledně plnění sudu..např, co je nejlepší nakoupit a dodat do sudu apod. Pokud by někdo byl tak hodný a nevadilo mu poradit soupeři, budu vděčná. Prosím poštu na plyšulín.
    Děkuji a všem, kdo to taky zkouší držím palce
     
    evca190 a kometak96 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.