Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    Zdravím farmáři, asi jsem nějaká náročná, ale až na SK nemám vůbec, ale vůbec žádnou motivaci. Když si přečtu DODAT A ZÍSKÁŠ, tak mi to připadá směšné!!!! NEHRAJU. Aspoň se pobavím při fóru, to bude mazec...
     
  2. -Majk2009-

    -Majk2009- Zelenáč fóra

    ahoj také já tuto akci poprvé nesplním a když to tak vidím asi to do budoucna nebude jediná
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  3. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    ta řada Ti tam nezůstane, pokud nesplníš ukol 3, kde je v odměnách
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Myslím, že ve vlastní stodole rabovat nebudu, Taky se blíží mikuláš, vánoce, nový rok..... Ještě budfe do čeho vrážet aktiva.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  5. teta.skrblice

    teta.skrblice Rádoby autor

    Ahoj..další akce do které nejdu,nejsem blázen xD
     
    Mylanco, skalara.v a alena1480 tohle ocenili.
  6. jannarehakova

    jannarehakova Zelenáč fóra

    tak a je to tu této chvíle kdy nebudu moc plnit ukoly aniž bych za ně nemusela zaplatit jsem se obávala již delší dobu a pak že hra je zadarmo haha snad příště hezkou hru
     
  7. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak tolik toho ve stodole rozhodně nemám. Nejsem tak dobrý hospodář, od každého mám ve stodole kolem 1000 ks. S plody stromů je to o něco lepší, ale také žádná sláva. A o šlechtěncích se ani nezmiňuju. Nemám štěstí při BB, takže jediného vyššího šlechtěnce se snažím prodat na trhu, zatím bezúspěšně :oops:. Takže všem, co do toho jdou držím palce. Jediná odměna co se mi líbí je florenový stromek a ten je až v TOP :wuerg:
     
  8. 21ivetacka

    21ivetacka Zelenáč fóra

    připojuji se, akci vynechávám, stonek je sice fajn, dává dost bodů, ale má to háček 1x za 4 dny. Fakt dobrá finta. Těm, co se do toho dají, přeji hodně úspěchů a jen malý vítr ve stodole
     
    hroudov a švestinka tohle ocenili.
  9. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    "naklady" na získání odměn jsou šílené - ale zase se mi kaštánci, líbí, tak jdu asi do toho... a i proto, abych se mohla tak v úterý rozhodnout, jestli jít nebo nejít do TOP 1000 :)
    (a pak asi zavřít farmu :)) )

    A můžete mi někdo říct, proč teď šlechtím, když čtyři mají větší hodnotu než šlechtěnec z nich? :)))
    (ale z albínů vypadl pírkový, to zase jde :))) )

    ale skutečně nechápu tu změnu protihodnoty akční a vypadávátek proti loňsku :-(((
     
    Naposledy upraveno: 21/11/14
  10. Elsbethia

    Elsbethia Pisálek fóra

    Ja budu plnit jen prvni tři úkoly... ty ostatni nejsou pr mě...a dekorace velikosti 1x1 a vzhledově všechny stejné me uz vubec nezaujaly...škoda to jsem se tak těšila..-.-
     
    hroudov, Mylanco a švestinka tohle ocenili.
  11. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    Nejsem sebevrah - na mizinu nejdu (a to jsem se na akci jako vždy těšil)
     
    hroudov, skalara.v a švestinka tohle ocenili.
  12. MaxEda

    MaxEda Zelenáč fóra

    super akcička - zn. jen pro bohaté, neplním, něco mi to fakt připomíná
     
  13. scivinova

    scivinova Pisálek fóra

    Tak asi zase někdo upadl na hlavu. Tohle je hra zadarmo - umím počítat - první třídu mám za sebou. Takže pojďme to bojkotovat všichni a neplnit ani první level. Snad se jim konečně rozsvítí, že zisk není před Vánoci. Naopak vypěstuji a sklidím si krejcárky a co mohu prodám těm co chtějí hrát - tak hezkou hru. Já nehraju.
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  14. lavsonka

    lavsonka Rádoby autor

    Ahoj hráči.Tak až mi hra nebo tvůrci této hry nabídnou třeba jen setinu co ode
    mne požadují při plnění jejich neustále stupidně založených akcí u kterých si ty čísla cucají někde z prstu a dají této hře,,šťávu"a HLAVNĚ patřičnou úroveň!!!!A to ve všech směrech,tak pak jim i já budu z radostí plnit jejich tkz.požadavky.Takže všem hodně zdaru.
     
    Arči1000 tohle ocenil(a).
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    118 kaštánků - tak to půjde jak po másle :music:
     
  16. lukaš0706

    lukaš0706 Rádoby autor

    Takže u kaštanové akce splním akorát první úkol a poté na celé kaštany kašlu. Ne, že bych na to neměl, ale odměny mi vůbec nestojí za to, abych plenil stodolu. Musím říct, že za tuto akci RT velkou 5
     
    mico5252 a skalara.v tohle ocenili.
  17. potouchlik

    potouchlik Zelenáč fóra

    Bože to nemám ani na akci natož na topku a upřímně kdo na topku má a dá ten nepotřebuje další florenovník.Roslinky jsou fain ale ti šlechtěnci vědí na RT kolik je protihodnota?????!
     
    skalara.v a švestinka tohle ocenili.
  18. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak akce začala bez problémů, což je super. Jelikož dnes byl čas začít tuto akci včas, tak i ten přesný začátek potěšil ;). Tentokrát jsem všechny bonusy aktivoval a už rozpěstovávám :p. Se všemi vychytávkami za 1:26 hod. sklízím. Momentální stav kaštanů je 96, což není úplně ideální na to, že jsem měl samé stromy a pole, tak uvidím, jak to bude padat dál :music:.
     
    Mersi7, evca190 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  19. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    no keďže treba dodávať do úloh šľachtencov, akciu robiť nebudem, ešte nemám ani jedny zvieratá vyšľachtené, stále pribúdajú ďalšie, takže dodávať určite nebudem, prestáva ma farma baviť, radšej sa idem venovať rodine, vám prajem pohodovú akciu a pekný slniečkový deň
     
    skalara.v, Slnieck0 a švestinka tohle ocenili.
  20. AknedZ05AknedZ

    AknedZ05AknedZ Pisálek fóra

    131 kaštanků - tentokrát jsem byla připravená. :-D
    Jen s posunutím časem mě trochu dostali, naštěstí satčilo použít SH

    Na akci jsem se hodně těšila. Ale do akce neůjdu, nemám tolik šlechtěnců a celkově mi odměna nepřipadá natolik atraktivní, abych vymetla pomalu celou farmu.
    Takže udělám asi jen 1 úkol.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.