Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Tak jsme dostala stonek a konečná, bude prázdný protože chtějí strašně moc za zvířata protihodnotu atd. tak že smůla, zbytečný čas sázením strávený protože akci nedokončím byť se mi líbila:( To je vůči všem hráčům nefér teda a dosáhnout na nějakých 1000 vyvolených má asi hodně málo kdo.
     
  2. Blufinator

    Blufinator Pisálek fóra

    Zdravím mohl bych se zeptat, nebo spíš byl by někdo tak hodnej jak vypadá součastný stav v TOPce? Kdo má kolik protihodnoty? Ptám se protože bych nerad do toho šel abych prodělal extrémní prachy, proto se ptám jak to vypadá ? :)
     
  3. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    odstránená zbytočná citácia

    1 místo.....2 250 000 000 kr......104místo......1 kr
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/11/14
  4. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    pre skalara.v

    u mna je dost aj hadov aj lenochodov a hady su drahsie
    a k teme este raz otocim a spravim 6 ulohu
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  5. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    jede to pomalu - na ukončení 5.ukolu mi jedna slunečnice tak čekám až dozraje.
    do top nepůjdu. takové zásoby nemám :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  6. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Dobré ránko,
    tak mi chybí posledních 328 akční a hotovo ;) Do Topky letos nejdu za rok se o to pokusím v závěru až uvidím jestli na to stodola bude stačit.
    Ale hořekování, že chtějí tolik a tolik je myslím zbytečné. Zde právě při této akci nejde vůbec o to kolik chtějí, je to "prestižní záležitost".
    Připomíná mi to půdu mojí babičky, celý život sbírá nepotřebnosti co se jednou budou hodit až to dopadne tak, že po jejím odchodu z téhle zpropadené planety půjde stejně celá půda na smeťák.
    Erča101 gratulka, prozatím krásné 12cté místo a ostatním hráčům a hráčkám co jdou do top, jen směle do toho ;)
     
  7. MM6078

    MM6078 Pisálek fóra

    Ahoj,pěkná akce,ale přijde mi že ji hráči do lvl 70 nebudou oc splnit,750 000 zvíat,to se nedá napestovat,a nechci anio mluvit o šlechtěncích,a chtěl jsem se zeptat jestli pujdou dát i kukačky
    Asi si zahraju do 3.-4. kola a budu šetřit na topku(tam teprve budou oceněni ti,co sem rvali peníze)kdo na to nemá,ten nemá(nechápu jek někteří hráči mají konto 35 000 000 a já se tu plahočím s 20-50 000 xD a to někdy ani ne)prodávám každý hrnec a snažím se jakž takž uživit,a ta cena +100% je opravdu diskriminační(to se už nikdo do top¨-ky nedostane
     
    Naposledy upraveno: 23/11/14
    švestinka tohle ocenil(a).
  8. -Elcondor-

    -Elcondor- Pisálek fóra

    Dobré ráno všem..akce pěkná,ale opravdu pro nízké lvl..to opradu není,pokuď nechtějí investovat tvrdou českou měnu.. :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Mám po ranní sklizni topinek a vypadá to, že bych už zítra ráno mohl akci dokončit ;). Jedu dnes 2 otočky akční jen s vodou, hnůj už zvedl cenu. Kaštany by mohly do večera nebo alespoň do zítřka do ráno vypadat taky všechny :).

    slunečnice topinambur: 10 937 / 16 650 ( chybí 5713 ) + zaseto na všech plochách
    kaštanový mrňous: 490 / 620 ( chybí 130 )
     
    Naposledy upraveno: 23/11/14
  10. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    nějak mi nechtějí padat kaštany, chybí mi jich asi 250 :-( ale nezoufám, to přijde... tipuju středu...
    akční chybí 8000, ale to bude zítra hotovo...

    a jinak tedy velký nedík, že se nemohou dodávat produkty do TOPky... byla bych ráda, kdyby tohle v reportu zaznělo...
     
    Naposledy upraveno: 23/11/14
  11. LudUrb

    LudUrb Zelenáč fóra

    tak neviem...toto je už ozaj veľa, normálny hráč si bez peňazí nezahrá, prečo sa nemôže dodávať aj stavebný materiál a náradie ako kedysi, mám ho kopu a neviem čo s tým, alebo aj tie kukučie vajíčka (veď sú o ničom, len o hviezdičkách), teraz si vyprázdnime stodoly aj kontá a potom príde akcia kde nám tie veci budú chýbať a na trhu sa zasa nabalia tí, čo lacno nakúpili naše produkty. Ja som už mala raz ročnú pauzu, keď som znechutená z hry odišla a začínam o tom znova uvažovať...
     
  12. Verense

    Verense Stálice fóra

    Mno jestli to na kole štěstí bude padat takhle dál, tak se možná pohnu i dál než na třetí úkol!
    [​IMG]
    Ráda bych aspoň jednu dekorku na památku, jsou moc hezké, prázdný stonek holt budu přehlížet jak velké širé rodné lány - nebude první ani poslední... Třeba někdy v budoucnu půjdou dokoupit dekorky, jak už to několikrát bylo. Všem TOPkařům držím palce, ať to dáte a máte nějaké pořádné odměny!
     
    lacrima a evca190 tohle ocenili.
  13. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tedy takhle si vyplenit stodolu od zvířat a šlechtěnců, to už tu dlouho nebylo. A do toho jsem ještě minulý týden dodávala zvířata do 15.posledního úkolu v soutěži zemědělců..poslední meta poháru...(naplnila jsem úkol cca z 1/2)....tudíž mám stodolu na zvířata opravdu vyvětranou.No nic dala jsem se do toho, tak to musím dodělat.Odměny na takový výdej zásob nejsou nic moc, ale jen tak pořád pěstovat, taky nemá smysl.Všem držím palce, vypadávátka padají tak nějak rovnoměrně...myslím, moc to nesleduji;):p a všem držím palce, aby to zvládli i když můj názor je, že nižší LV to prostě díky neuvěřitelnému kvantu zvířat a šlechtěnců nezvládnou....:(:music::cry:

    do TOP bych nešla ani náhodou, takovej blázen zase nejsem, už mám dostatečně vyvětráno:D
     
  14. julinka64

    julinka64 Rádoby autor

    Všem přeji hezkou neděli.No já už mám stodolu se šlechtěnci, které jsem musela dokonce dokoupit a zvířaty taky práznou:(ale co,zase začnu od začátku,akce pěkná i když ty sumy za zboží mohly být menší aby měli šanci hrát opravdu všichni.No nezbývá než udělat jen to,na co mám.Pěknou hru všem;).
     
  15. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    [​IMG] [​IMG]Tak další otočka sklizena a 6 hotová teď jdu jen na 7 úkol. :) Jen pro info za vše co jsem neměl jsem hodil asi 6 mega KR toto byla docela náročná akce :)

    slunečnice topinambur: 11.400/16.650 chybí 5.250 zaseto na všech plochách
    kaštanový mrňous: 427/620 chybí 193

    Možná dnes nebo zítra ráno bude hotovo. :)
     
  16. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    No tak já taky končím, jelikož jediné co mi ve stodole zbylo jsou kukaččí vejce :)
     
    lacrima a švestinka tohle ocenili.
  17. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Včera jsem dopěstovala, dneska splnila úkol :music:, takže nebe se zvětšilo o jeden řádek, ty dekorace na něm jsou opravdu pěkné. Jen už by to chtělo, kdyby RT vyslyšelo hlasy hráčů a vyřešilo to neustálé odklikávání po jednom řádku :(
    Do úkolu jsem použila ze zvířat jen pár sobů a pak kozy, ze stromů plody jeřábu, z plodin růže a ze šlechtěnců hnědá prasata v počtu 1 542 ks a zbytek necelých 200 Zeo pand, která zbyla ze šlechtění pand a nešla jsem s nima na trh.
    K hnědým prasatům jsem přišla při některé z minulých akcí doslova "za hubičku", tenkrát se měli dodávat také do úkolu šlechtěnci a cena hnědých prasat klesla na mém trhu tak nízko, že byla pomalu levnější než normální prasata. A tak jsem jich také pár koupila. Při této akci našli využití, takže jsem opravdu nemusela dávat svá těžce vyšlechtěná zvířátka z vyšších stupňů, což by mě opravdu mrzelo.

    A do Topky jsem zatím hodila přebytek 278 kaštanových mrňousků. xD
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No s tema slechtencema jsem to prosvihnul, prodaval jsem levny zbytky a ted je nabiram zpet... jen trochu skoda, ze kdyz Lyzarka nakoupila, ja prave hnedy prasata nekoupil... no nic, tohle dodelam a pak se uvidi, zamer RT tlacit na prodej SK uz je nechutne vsesmerovy - ukoly, akce, obrovsky pocty nebo nejvyssi level...
    Ted snad mam dost, i kdyz jeste trochu nahodnych nakupu udelam, ale krejcary dochazej taky, vse ostatni jde dobre...
    Zvirata jsem dal losy (mam zlaty chlivky) a ty co vypadavaj ze slechteni (obrchlivky slechtence a pak navratovy obycejny), plody sranda, plodiny plonkovy co jsou nevyuzity...

    Vypadavat ma 89 kastanku/den, v tuto chvili ma byt 166 ([3.ukol]+41 ) nebo chybet 454, mam 544 (chybi 76 ), mam 87% hotovo.
    Stav topinek : idealne 4512 kusu (2422/den, [4.ukol]+362 kusu ), mam 7136 z 16950 (42% ).
    Zatim uplynulo 26% casu, zbyva 123 hodin.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  19. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak jsem se nakonec rozhodla, že ze mě bude lakota. Mě se ti šlechtěnci tak moc nechtějí dávat :sleepy: A když už jsem se pro tu lakotu rozhodla, tak jsem si vzpomněla na SM a na to, že nemám dosud vůbec vybrané šlechtěnce, tak jsem obětovala něco kolem 700* a už se tetelí ve stodůlce. A já se tam chodím dívat jestli něco nepotřebují:p
    Stonek mám, tak ho budu jako další čtyři přeskakovat a snad se budou dát někdy v budoucnu sehnat.

    Topka se nám pěkně plní - jen škoda, že moc nepoznám kdo je od nás ( kromě známých nicků ) Myslím že poslední dva roky někdo dával na fórum seznam našich hráčů včetně trhů a průběžně aktualizoval, ale už si nevzpomenu kdo si s tím dával tu práci.;)
     
    lacrima a Witchy.D tohle ocenili.
  20. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...tak já tet splnila 5 úkol a když to půjde večer splním 6,ale času dost,protože do TOP nejdu....mrnousků mám dost tak jenom tu akční plodinu a bude to...chtěla jsem sledovat TOP hráče,ale ukazuje mi to jen prvních 5 míst a ani tím kolečkem mi to nejde....včera mi to šlo jen jednou a od té doby se nechytám:oops:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.