Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. berenio

    berenio Zelenáč fóra

    tak za party listky som si vytočila ninja včelu :D ,20 SK ,to ma najviac potešilo..prve 2 ulohy mám,uvidíme čo dam dokopy
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No kolecko v topce mi nefunguje, ale jde to jinak :
    - kliknu do textu, zmacknu CTRL+A (oznaci se vse)
    - pak CTRL+C (zkopirovan do schranky)
    - otevru si textak nebo word nebo excel, proste tam co se to da vlozit
    - CTRL+V a mam pekne seznam :)


    Není nainstalován Flash/Flash-plugin deaktivován.
    Přehled Top 1000
    Umístění Player name Vložená hodnota

    1 k.tynka. 2201809920
    **********
    59 Kubikus2010 1

    No trochu slozity ale kdyz to clovek umi tak je to za chvilku a jeste se to da prohledavat mimo hru :)

    Vypadavat ma 89 kastanku/den, v tuto chvili ma byt 119 ([2.ukol]+49 ) nebo chybet 501, mam 455 (chybi 165 ), mam 73% hotovo.
    Stav topinek : idealne 3253 kusu (2422/den, [3.ukol]+903 kusu ), mam 3850 z 16950 (22% ).
    Zatim uplynulo 19% casu, zbyva 135 hodin.
     
    Naposledy upraveno: 22/11/14
  3. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Tak také hlásím první úkol splněn, dál nejdu. ;)
     
    švestinka, skalara.v a hruštinka69 tohle ocenili.
  4. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Nevíte, kteří z TOPky jsou z CZ a SK?
     
  5. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny vecer..tak ja uz dokoncim 7 ulohu a finis zajtra...ale som v celku spokojna...do TOP som nesla a na trhu som si aspon 20 mega grajciarikov zarobila,,,tak som trosku stodolu odlahcila...zajtra bude uz aspon nedelny relax...peknu noc a nech sa vam dari....hlavne TOPKAROM.............
     
  6. hruštinka69

    hruštinka69 Rádoby autor

    Hlásím splněn 1. a 2. úkol, kde mi připadá přijatelný poměr dodaného a odměn.
    Tím je pro mě akce hotová, dál nejdu.
    Všem přeju ať splní co si vytýčili!
     
    weru68, milda a lacrima tohle ocenili.
  7. nisolinka

    nisolinka Pisálek fóra

    ezzra....a jaký tovar jde nejlépe na odbyt? :D
     
  8. Lazicka

    Lazicka Pisálek fóra

    Určite sa neoplatí hrať... vyprázdniť sklady, niekoľkomesačnú prácu, za tieto "odmeny".... ani nápad, akcia o ničom...
     
    fany2020, weru68 a skalara.v tohle ocenili.
  9. milda

    milda Pisálek fóra

    Přidávám se k řadě těch, kdo splnili první dva úkoly, a tím pokládám tuto akci za ukončenou. Z těch prvních úkolů získané odměny se mi líbí, ale drancovat stodolu pro ty další nemíním, a přebytky které by mi "zavazely" nemám :)
    Všem přeju hezkou hru!
     
    Loukostokurka, weru68 a lacrima tohle ocenili.
  10. marcipánka74

    marcipánka74 Pilný autor

    Tak akce hotová a prvních symbolických 30 mega vhozeno, uvidíme jak se to bude vyvíjet, ono stačí se zúčastnit :music:xD
     
  11. Erča101

    Erča101 Stálice fóra

    Právě jsem dokončila 7. úkol a část zásob vhozeno do sudu.
    Prozatím jsem tam dala 1 500 000 ks javoru a 500 000 ks madlí.
    Celý rok jsem sklízela XXL stromy a skupovala vše kolem 25 krej./ks. a už je to fuč. :D
    Počkám, až dodají ostatní a potom se rozhodnu, jak moc budu plenit svou farmičku.
     
  12. barca279

    barca279 Vážený autor

    vie mi niekto povedat ako funguje to top 1000?dostane sa tam len ten kto vsetky ulohy urobi?alebo tam ide kto ma najviac BZ nahrate?nejako mi unika pointa...tolko milionov nedam len koli dajakym gastanom a par hlupostiii...
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak já mám hotovo ( ani to nebolelo), superko je doma a víc nepotřebuju :p
    Teď jdu mrknout na trh, co by se dalo výhodně zpeněžit :D. Myslela jsem na hnůj, ale ty ceny jsou nějak nízko o_O
    Papa

    Také u vás z trhu zmizli lenochodi (je tam pár nabídek a jsou dražší než hadi)?
     
    Naposledy upraveno: 22/11/14
    Lyzarka, SelkaJarus70 a lacrima tohle ocenili.
  14. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    ....tolik šlechtěnců zase nedám......nejsem cvok........takže akci nedokončím :(
     
    Lazicka tohle ocenil(a).
  15. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Po delší době můj příspěvek na fóru a hned se v něm musím rozčílit. Absolutně nechápu, který inteligent vymyslel tu hovadinu s protihodnotou šlechtěnců... normální plodiny a zvířata sper ďas, ale šlechtěnci??? Kočičko skákavá, tady nám někdo spadl z višně na znak a uhodil se do hlavičky...
     
  16. barca279

    barca279 Vážený autor

    spravne som to pochopil ze okrem tych slachtencov a vsetkeho na splnenie 7 uloh do topky sa osobitne davaju este veci a ti co daju najviac tej protihodnoty len ti sa tam dostanu??ak je su mopje dedukcie spravne to je nacase ukoncit akciu lebo z 10 mega grajciarov too nepojde...
     
  17. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Ona je to věc názoru a způsobu hry, zda se účastnit - kolik lidí, tolik názorů. Já osobně základní úkol splnila - a to jsem věčně bez zásob (neb z obřích stromů a cukráků moc zásob nevypadne :music:), i ta zvířata a plodiny jsem musela dokoupit. Proč to plním? No rozhodně ne kvůli stonku:) Prostě jen tak:p
    Ty šlechtěnci by mne možná asi štvali, kdybych při minulých BB nepřišla díky svým "úspěchům" při mixování o mnohem víc....No a kdybych je tam nehodila, tak bych nejspíš vyrobila další barevné chlévy pro hezké odpočívání v liště - takže co je vlastně horší - takhle mám zas hezké dekorky pro odpočívání na obláčku.
    Před chvilkou jsem vhodila drobnou protihodnotu na počest této ďábelské akce, hezky si vyfotila své krásné průběžné místo v TOP (přeci jen je farma plná obříků k něčemu dobrá) a tím končím, ráno půjdou na plochu zase stromy a já budu lenošit a držet palce sebevražedným sousedkám, co si hodlají plenit farmy :p
     
  18. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    dodržuji též slovo, končím po druhém kole.
     
  19. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahoj, no tak já akci jedu. Když už jsem si udělala úkol na prázdný stonek, tak už musím, abych ho měla čím zaplnit. Navíc jsem úplně úchylná na nebeské řádky. Ze všech, co zatím byly ve hře dostupné, mi snad chybí jen dva (z kukaček, a z jedné akce) :)
    Bohužel ale do TOPky nejdu, a to ani kvůli řádku. Na to fakt nemám zásoby. Před chvílí jsem proakčnila zvířata za 650.000, a docela mě to rozmrzelo, jelikož mi tím zmizla půlka stodoly. Zvířata moc na ploše nemám, takže každé, které musím odevzdat, div neobrečím :( No, a to jsem se ještě nedostala k těm šlechtěncům. Ale na ty se psychicky připravuju už od té doby, co o nich vím, tak to snad nebude tak hrozné. Navíc zrovna jich jsem si dost vytočila na kole štěstí, a dostala v podstatě za nic ze stonku (albíni a hnědá prasátka), tak ti mě snad tolik bolet nebudou :)
    Jinak všem TOPkařům držím pěsti, aby se udrželi :) Já to třeba někdy za 100 let také zkusím :)
     
  20. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Dnes dokončím 6 úkol a zítra bych to měl dorazit.8)
     
    kometak96 a lacrima tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.