Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    ahojky, ja jsem se koukla na to, co se dává a i když se mi kaštánky líbí, žádnou dekoraci nemam - hraju od soboty - tak tohle hrát stejně nemůžu

    Klárka
    ale škoda že nebudu mít aspon tu nálepku
     
  2. AknedZ05AknedZ

    AknedZ05AknedZ Pisálek fóra

    Začinám chápat, jak to někteří TOP farmáři dělají. Chytré, ale pracné a na čas náročné.
    o_O
     
  3. jaji

    jaji Vévoda fóra

    • Necituj prosím príspevok, pod ktorý píšeš. Ak chceš niečo dopísať, použi u svojho príspevku vpľbu upraviť,ďakujem.
    jak?
     
  4. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak mam vše potřebné nakoupeno naštěstí jsem prodal superhdinu takže pár mega mi ještě zbylo a koukám že má sousedka se zas rozšoupla už 2 miliardy kde to bere? :D

    slunečnice topinambur: 5.917/16.650 chybí 10.733
    kaštanová mrňous: 261/620 chybí 349
     
  5. AknedZ05AknedZ

    AknedZ05AknedZ Pisálek fóra

    Pokud je to ten samý člověk- k.tynka- tak má pravděpodobně více účtu. Ví, že je TOPka a že ji chce dělat a tak stačí celý rok makat na všech farmách a dotovat tu nejhlavnější celý rok. Jak řikám chytré, ale pracné.


     
  6. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Ty protihodnoty šlechtěnců jsou příšerný. Takhle se na trhu vůbec nic nedá prodat. Vždy jsem šlechtěnce prodala, ale tentokrát asi sotva. A to jsem cenu měla asi o 3 miliony levnější než nejlevnější. Při BB nemívám štěstí, takže níž se mi opravdu nevyplatí prodávat.
     
  7. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Přesně tak,skončila jsem 3.kolem.A 8hodinovky už mě nebaví,je to nastavené na to,aby se kupovaly superhnojiva.Ty šlechtěnci jsou pouze pro někoho,ti v nižších kolech nemají nárok to splnit.Který chytrák toto vymyslel,asi někdo kdo neumí počítat.
    LV 90,všechny výrobny.
     
  8. Veron!ka

    Veron!ka Rádoby autor

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Proč je to nastavené aby se kupovalo SH? Nějak nechápu, jsem v lvl 95 a u těhle akcí VŽDY používám SH pouze na rozpěstování. Nikdy se mi nestalo, že bych akci nedokončila...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/11/14
  9. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    Stavoval jsem se u rodičů (máma hraje farmu také) seděla nad notebookem s kalkulačkou se slovy, to se mi opravdu nevyplatí tam cpát a s celou akcí skončila. Obyčejný hráč nemá tolik šlechtěnců a produktů, aby je mohl jen tak šoupnout do soutěže a pomýšlet na nějáké lepší umístění......
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Topka se nám krásně rozrůstá, už tam je 48 lidí !:D Já tam v poklidu dokráčím možná v pondělí, škoda SH.8)
    Mám možná hloupej dotaz, jelikož hraju farmu i na noteboku bez myši, tak se chci zeptat jestli se dá v topce pohybovat i nějak jinak než kolečkem u myši???:sleepy: Zatím jen hejbám málem celým monitorem!xD Anebo mně aktivujte posuvník co je nalevo u protihodnoty!o_O Předem děkuji.......;)
     
    jaji a lacrima tohle ocenili.
  11. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak chybí 5480ks slunečnice to bych mohla zítra dodělat a můžu házet do sudu :p
     
    lacrima a Lyzarka tohle ocenili.
  12. silviec

    silviec Mistr fóra

    hezky vecer, jsem po ctyrech dvanáctkách i dnes a musim se pochlubit, ze i tak mam akci ,,ukončenou,,-vezmu Sk a je vymalovano.Nic me nemotivuje jit dal, mam svůj osobní úkol znicit všechny stále ukoly a jiz se blizim, tak ty slechtence radeji nasmeruji tam-no joo zapomela jsem na tu polivku, trosku to zneprijemni;). Na topku jsem se ani nechystala, tak to neboli, mozna nekdy, jde tam spis o adrenalin a prestiz nez o ceny coz chápu.
    Snad nekdy priste)). Ale pujdou s kuzi do toho mi dva sousedi, takze je komu fandit a pokusim se je jistit a budu mooc drzet pesticky at to daji))) tak milionum a miliardam zdar, at to všichni odvazni zvladnete a vasi stodolu to tak neboli))
     
  13. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Před chvílí dopěstována akční plodina [​IMG] a sesbírány potřebné kaštanoví mrňousci [​IMG] .
    A teď nastává dilema:
    a) obětovat šlechtěnce a splnit úkol, abych mohla jít do TOPky a snažila se o "kaštanového krále", který bude především do sbírky, protože v mém LV už na Baha zas tak moc 100% BBZ jednou za 2 dny v postupu do dalšího LV nepomůže. Teď teprve jsem ocenila loňskou dekoraci z dožínek, která dává 1 zlatý banán za 5 dní a lituji, že jsem nepořídila i tu druhou v obchodě, která ten ZB dává asi za 7 dní. Pak bych měla vystaráno a nemusela si Bahamky téměř všimnout.
    b) nechat si šlechtěnce a zkazit si letošní "dožínky", které je pro mne jakýmsi zakončením farmářského roku
    xD.
    Nevím proč si myslím, že když je TOP 1000, že ta potřebná protihodnota k umístění bude mnohem menší než loni. Ale zase jsou stodoly určitě plnější ......
    Ale je to hra a jak se znám, stejně šlechtěnce obětuji a budu se snažit do TOPky se dostat a hlavně se tam nějak udržet.

    A trochu naivní otázka - těch 10 beden XXL se dostane do stodoly k postupnému otevírání a nebo při případné výhře se na nás nahrne velká hromada nářadí najednou?
     
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak pro dnešek už s pěstování akční končím. Stihl jsem přes den 2 otočky, což je super. Kaštanů je dost, takže topinky šly i přes noc ;). Zítra budu pokračovat a podle plánu bych měl zase stihnout 2 otočky :p.

    slunečnice topinambur: 8717 / 16 650 ( chybí 7933 ) + zaseto na všech plochách
    kaštanový mrňous: 418 / 620 ( chybí 202 )
     
  15. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    Přesně, rozpěstuju a už neutrácím. A tahle akce jasně dokazuje jak chce RT po hráčích vyprázdnit sklady, aby na vánoce nic nikdo neměl, a pak si nahrabou :)
     
    skalara.v a Veron!ka tohle ocenili.
  16. silviec

    silviec Mistr fóra

    Lyzarka- o tech bednách jsem tez premyslela, ale urcite to bude vycurane hned, prece bys nechtěla mit naskok v novem naradi, které urcite prijde))
     
    skalara.v, evca190 a Lyzarka tohle ocenili.
  17. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    No jako, odměny nic moc teda až na první úkol (ty párty lístky) a peníze, které jsem musel vynaložit do druhého úkolu za zvířata mě odradili udělat zbytek... No je mi jasné, že pokud nezaplatím, tak se musím spokojit s málem, ale až tak moc? No jo, ale vrážet do toho peníze by se mi taky fakt nevyplatilo :D Myslel jsem si, že takhle akce bude lepší...
     
  18. -BigJohn61-

    -BigJohn61- Perspektivní autor

    Tak pro mne celá akce skončila druhým úkolem,dál těm hamounům nedám ani zrníčko!!!;)
    Šlechtěnce mám na jiné úkoly,než na ten nynější blábol,navíc mé BB trpí nedostatkem "několikanásobných" přeskoků,takže spotřeba SK je vysoká (a drahá).... Kdo má,ať si plní,proto nemusí být nutně považován za blázna,stejně tak,kdo nemá či nechce tak neplní a proto nemusí být nutně negativista,jde o hru,kde si ( zatím naštěstí!!) mohu zvolit,co hrát chci a co ne!!!
    Přeji hodně štěstí všem,kteří na to maj a jdou do toho.8)
     
  19. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    8915 AK, 489 mrňousů
    dneska už to balím a jdu spát, svoje sousedky nechám v klidu pracovat - holky, jste prostě rychlejší, dobře vám tak ;)
    já se k vám přidám nejdřív zejtra odpo, bo se chci v klidu vyspinkat do růžovoučka :p

    seznam topkařů je zatím spíš zábavnej než směroplatnej, vůbec to nedává tušit, kam se budou letos protihodnoty ubírat
    řekla bych, že k něčemu to bude tak nejdřív v úterý...
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Člověk by si myslel, že po dlouhé řadě průšvihů sovisle za sebou jdoucích si bude RT hráče poněkud předcházet, ale, jak vidno, kdyby si to myslel, hluboce by se mýlil. Náznak prosvětlení nedávno dával trošku naděje, no nic. Třeba hráči už konečně dají najevo, jak moc se jim to nelíbí, aspoň slabou účastí ve hře..... Třeba.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.