Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak já mám první úkol splněný, SK vybráno, dál ani náhodou, ceny na trhu dost nízko, ale tak mega sem na prodeji určo trhla a ještě nakoupila nějaké šlechtěnce - někteří sou dokonce levnější než normálně ;) Ještě mám na trhu pár zvířat a plodin, tak snad se to prodá. Ve stodole sem si nechala 100 ks od každého zvířete - co kdyby náhodou bylo třeba do nějaké akce na prosinec.
    Ten hráč v TOPce s vloženým 1kr pobavil :D Ale jak to tady čtu - samé: "nedělám" tak, když přihodí ještě jeden krejcar, tak možná i v té tisícovce bude,- kdo ví? :D
     
    evca190 a skalara.v tohle ocenili.
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Rybedan, dodávať možno nasledujúci tovar, a to ako z farmy, tak Bahamaramy - plodiny, plody stromov, zvieratá, šlachtence, akčné plodiny,gaštanových trpaslíkov. Takže predpokladám,že čo sa týka náradia a produktov nebude možné dodávať.
    Peknú hru prajem a Topkárom držím pršteky;)
     
  3. llew65

    llew65 Vážený autor

    To byl jen příklad (pokud to byla narážka na můj příspěvek). U šlechtěnců je to zhruba 4-5násobek. I tak sorry, ale nevrazím do úkolu zvíře za 4 mil. KR, když se na trhu obchoduje za 15 mil. KR. Tak bohatý nejsem (a věřím, že ani většina hráčů), abych kvůli jedné akci tratil několik milionů krejcarů. Za to ty odměny opravdu neodpovídají.
     
  4. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    Prečo sa každý pozastavujete nad protihodnotou hráčky k.tynka. ?? každý rok keď je TOP tak vedie ...
    na porovnanie:
    rok 2010
    [​IMG]

    rok 2012
    [​IMG]

    rok 2013
    [​IMG]

    a zatiaľ rok 2014
    [​IMG]
     
  5. včela67

    včela67 Aktivní autor

    prosím vás kde najdu tu tabulku TOP
     
  6. Vostrývidle

    Vostrývidle Zelenáč fóra

    Taky neplním :-D Tolik potu, než vyleze nejvyšší šlechtěnec z tulidomku a mám ho nacpat do úkolu za 80 000BZ? To ho radši hodím do polévky s přáteli :-D
     
    švestinka a -Kuteno- tohle ocenili.
  7. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor


    Určitě nebude :D. Je to celosvětoví a né všichni jsou žabaři jako mi co tuhle hru hrajeme jen pro zábavu a nevrážíme do toho peníze. :)
     
    jaji tohle ocenil(a).
  8. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Nepo Já jí teda vidím jen v roce 2013 a letos. Tamty nicky k-tynkax. a k-atynkax bude někdo jinej ne? Dcera kdysi hrála pod přezdívkou kytynka.a. Těch Kristýnek bude asi hodně :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    včela67 -
    podívej se o jednu jedinou stranu zpět na příspěvěk od mousicky anebo od lacrimy, ju ;)
     
    mousicka, kometak96 a lacrima tohle ocenili.
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ještě potřebuji 6400 topinambur a 124 kaštánků ráno bude hotovo šlechtěnce mám
     
    jaji a lacrima tohle ocenili.
  11. rebelka077

    rebelka077 Zelenáč fóra

    skalara.v děkuju to jsem asi přeskočila jdu hledat
     
  12. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    tazvenuse všetky tie nicky je ona. Mám s ňou spoločný trh, už cez 2 roky ju vidím nonstop ponúkať šlachtence :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  13. Veron!ka

    Veron!ka Rádoby autor

    Tak tak přemýšlím, jestli se TOPky zúčastnit, že bych na ní zlikvidovala jednu farmu v 91 lvl. Ale zase, myslíte že půjde ten kaštanovej král posílat? Protože jinak to asi nemá smysl...
     
  14. cacorka23

    cacorka23 Pisálek fóra

    Tak hlásím, že jsem slabá slabá slabá ... Plním nakonec akci celou, ne jen první úkol -.-. Holt mi není pomoci a potřebuju asi nějaký léky :wuerg:.
     
  15. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj tak pět úkolů splněno šestý ještě 2.500 topinambur a 9 mrňousů a půjdu na poslední neremcám nekecám a hraju stodolu mám napůl vypleněnou ale šlechtěnce ještě dám. do Topky nejdu na to nemám.
     
  16. Astat.

    Astat. Stálice fóra

  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.To teda bola drina.Hlásim hotovo ale len 1 úloha viac nedám ani zelinu a hlavne tie zvieratká tým je na mojej farme fajn nie aby som ich vyháňal niekde do ďalekého sveta.
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ...Nepo...,

    Prosím uprav si podpis, tak aby odpovídal pravidlům >> KLIK <<<
     
  19. jaji

    jaji Vévoda fóra

    nejsi slabá :)))) asi vím jak Ti je :)))) ono to láká co? já jsem si došla pro nálepku, zasadila to prazvláštní zelené kvítí, které mě ani mým zvířátkům vůbec nechutná... ale nějak zatím odolávám.... do topky nejdu 100%
    na druhou stranu, do hry už svoje prachy nedávám, tak mě mé moje druhé já říká, tak hraj dál, když Tě to nic nestojí.... mé první já se stále brání protože je rádo, že má nakřečkováno a asi 5 mega na kontě...
    tak ať se holky poperou, zasazeno máme a uvidíme, které já nakonec vyhraje :-D
     
  20. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Do topky nejdu,ale akci si samozřejmě udělám.Budu sice plakat nad šlechtěncema,obzvlášť když nemívám při BB štěstí.:)
     
    evca190, lacrima a Lyzarka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.