Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    Je to zajímavé sledovat tu top1000 i bez účasti v ní :D 1,6 miliardy to je vážně síla a když vemu v úvahu, že to je jen protihodnota a na tržišti v nějakém případě dostaneme deset krát tolik, tak bych to radši prodal na tržišti být v kůži tynka :)
     
    Linnhe a tenista99 tohle ocenili.
  2. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    jen ze zvědavosti - u které plodiny/stromu/zvířete/šlechtěnce atd. dostanete na trhu desetkrát tolik? Když jsem v průběhu roku nakupovala, tak jsem se pod hodnotu 0,17kr / BPH nedostala, tj. na trhu bych dostala max. 5-6x tolik...
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Já tý první písnu už jsem s ní psal polsky ale jen přes překladač a zeptám se jí kolik máš ještě protihodnoty :D Ale myslim si že ta 1,6 miliardy je zlomek toho co doopravdy má :p :D
     
  4. -Kriki-

    -Kriki- Pisálek fóra

    • Nepíš prosím viac príspevkov pod seba, keď chceš niečo dopísať, použi u svojho príspevku volbu upraviť.Ďakujem
    no jo, ale stodolu mám prázdnou..................................

    jen šlechtěnci :-(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/11/14
  5. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj všem-prosím co je to BPH a jak se to počítá?
     
  6. palko2007

    palko2007 Pisálek fóra

    Nestoji to za to vyplienit celu stodolu to by som ich musel mat aspon 100...
     
  7. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    BPH je bodů protihodnoty
    ty poměry tady jsou když si spočítáš kolik získáš v protihodnotě dané komodity za jeden utracený krejcar
    např. jeden kus mandle má ve stodole hodnotu 160, tj. když ho pořídím za 160 kr. na trhu je to 1/1, ale když za ni dám jen 80 kr., tak už jsem ji získala v poměru 2 BPH / 1 kr., tj. 2
    samozřejmě to můžeš počítat i opačně tj. 1 kr. / 2BPH, tj. 0,5

    tak a teď mi řekněte, jestli to je alespoň trochu srozumitelný, protože já mám na tohle excel :p

    ta osmihodinovka mi moc nesedí, radši bych víc ale čtyřhodinovky
    člověk je doma u farmy a sklízí jednou za nevím kdy...
    ale chápu, že někdo je radši, že u toho nemusí vysedávat
     
  8. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Další sklizeň slunečnicových topinek za mnou :p. Teď udělám ještě jednu otočku a to bude pro dnešek vše :). Kaštany padají skvěle, takže s těmi problém nebude. Škoda jen, že akční není krátkodobá, když mám zrovna čas na pěstování, ale co se dá dělat :music:.

    slunečnice topinambur: 6497 / 16 650 ( chybí 10 153 ) + zaseto na všech plochách
    kaštanový mrňous: 364 / 620 ( chybí 256 )
     
  9. anvan

    anvan Dozorce fóra

    pro witchy
    Taky posunuju hodiny očima - je akce, ale nemám co dělat. Nejraděj bych to dokončila a farmičku vrátila do původního stavu a sledovala TOPku (raděj jen hoooodně zpovzdálí...)
     
  10. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ahoj, poradíte mi, kde najdu topku :) abych nebyla mimo . tak jsem si došla pro nálepku a ostatní pravděpodobně půjde mimo mě :))))
     
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Zdravím,tak to mi hlava nebere,jak mohli topkaři už odevzdat zboží za více jak miliardu.
     
    adleda tohle ocenil(a).
  12. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj jaji,
    keď splníš všetkých 7 úloh, otvorí sa ti [​IMG] pod týmto obrázkom je velké + , klikneš a môžeš vhadzovať zo stodoly všetko čo máš. Väčšinou sa do toho púšťajú farmári s plnými stodolami a desiatkami miliónmi grajciarov. Takže ak si nižší level neodporúčam, lebo stodola ostane prázdna, grajciarové konto na 0 ;) a nikde nieje zaručené že to bude stačiť na udržanie sa medzi 1000 naj alebo či sa tam dostaneš,ale ak si vysoký level a cítiš sa na to, držím päste :)

    Ja do TOP1000 určite nejdem, kto však idete, držím všetky prsty čo mám a ak potrebujete pomôcť, skúste písnuť, v rámci mojich síl sa budem snažiť pomôcť ;)

    Peknú hru.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/11/14
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  13. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Tak 6. úkol hotový :)
    Šlechtěnci do 7. úkolu dodáni, už jenom jednu otočku plodin a můžu vyprazdňovat farmu :D
     
  14. Libik54

    Libik54 Pisálek fóra

    ahoj, najdeš ji přímo v úkolu na samém konci :)
     
    jaji tohle ocenil(a).
  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Zdravíčko ;)
    tak jsem jen letmo projela stodolu a když použiji naprosto vše (pokud tam půjde házet úplně vše) prostě vybílit doslova jsem na nějakých 45 000 000 potihodnota, což se obávám že stačit rozhodně nebude na topku :D takže snad za rok s lepší přípravou ;)
     
  16. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj všichni tak já tu Topku taky nemůžu hrát nejsem tak bohatá ale ráda bych se podívala kdo už ji hraje kde to najdu ? díky
     
  17. bylo-nebylo

    bylo-nebylo Zelenáč fóra

    Zdravím všechny, zajímalo by mne, jestli máte zkušenosti s tím, který šlechtěnec vzhledem k ceně na trhu a protihodnotě je ideální na plnění úkolu se šlechtěnci. Bohužel v prvním jsem se skoro ze všech šlechtěnců vydala a teď nezbývá než na trhu koupit. Poradí někdo který je ideální v porovnání cena/protihodnota?
    Díky moc
     
  18. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky babicka38 ,
    [​IMG]
     
    alexandrakerulova00 a Ria30. tohle ocenili.
  19. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    děkuji
     
    alexandrakerulova00 a lacrima tohle ocenili.
  20. Rybedan

    Rybedan Pisálek fóra

    Ahojky..chtěla bych se zeptat,půjde do TOP 1000 dodávat i nářadí a produkty?Nikde v popisu akce to nevidím napsané.Anebo jsem slepá;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.