Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. llew65

    llew65 Vážený autor

    Ono tak nejde ani tak o to, že je třeba dodat šlechtěnce, které jsou třeba do jiných úkolů. Jde spíš o protihodnotu - proč tam dát vyšlechtěné zvířátko za 10 000 KR, když se jeho cena na trhu pohybuje kolem 10násobku (příklad). Navíc v tak vysoké ceně a za odměnu, která tomu absolutně neodpovídá. To je fakt pro bohaté, kteří mohou skoupit trh.
     
  2. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Tak nevím první úkol měl smysl, ale už 2. nestojí ceny za vynaloženou námahu........
     
    skalara.v a fany2020 tohle ocenili.
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Když se dívám na prvního v Topce, tak si říkám jakej sem břídil.Takový zásoby určitě nikdy mít nebudu.xD Vypadá to , že u nich musí mít za první místo těch Florenovníků rovnou celej háj, jinak si nedovedu vysvětlit, proč tam hráčka nasypala protihodnotu za 1,6 miliardy.
    Také bych se rád podíval na další místa, ale nějak mně to nejde.:oops: No nic vezmu okenu a jdu pročistit monitor , třeba to bude lepší........o_O
     
  4. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak já se sekla na pátém úkolu na zvířatech - dodala jsem všechny a ještě mi jich chybí dodat za 450tisíc - tak to bude maso. Úkol snad do konce akce dodělám, ale do topky už nejdu - nebude s čím.Jdu napěstovat akční plodinu a pak už jen chovat zvířátka. Všem co jdou do topky držím palečky. A propo - já taky vidím jen prvních 5 míst, asi víc lidí tam zatím není :p
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  5. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    pro jistotu zopakuji - v topce se dá pohybovat kolečkem na myšce s tím, že šipka musí být v tom okýnku s pořadím :)
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to si opravdu nemyslím ,že by jsme mněli zatím 5 Topkařů.Odhaduji, že už jich tam bude tak kolem stovky určitě.
    Jinak plním šestej úkol a sekl jsem se na akční plodině a kaštanech.:eek:


    Tak stím kolečkem je to pravda a Topkařů máme 23.
     
  7. zuzana57

    zuzana57 Rádoby autor

    Ahoj dva první úkoly hotovi,ještě půjdu do třetího a tím končím. Měla bych i na další, ale vyplenit stodolu nehodlám. Všem přeji pěknou hru a mnoho úspěchů!
     
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    kaolin: já nevim kde to ta tynka vzala je u mě první v sousedství a tolik protihodnoty jsem ještě neviděl ale když je BB nebo cokoliv jiného koupí vždy hromadu :D
     
    Diakon76, maruska1020 a martinek37 tohle ocenili.
  9. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    V TOPce vidím 20 míst a jde mi to rolovat s myší.
    Úkol snad dám, ale nevím jak jsem na tom se šlechtěnci. Nechce se mi to počítat.
    Všem kdo plní, držím palce.
     
  10. slunicko1980

    slunicko1980 Zelenáč fóra

    Ale je jich tam víc 23 hráčů tam už je,musíš na to kliknout levou stranou myší a normálně to posuneš myší
     
  11. -Kriki-

    -Kriki- Pisálek fóra

    kde najdu hodnoty zvířat?
     
  12. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    kaolín11: špatný odhad :-D momentálně jich tam je 23. Opravdu to funguje tak, že po otevření TOP najedeš kurzorem myši do té TOP tabulky, chvilku počkáš (cca 2vteřiny) a normálně roluješ kolečkem myši... tím si posouváš řádky TOP. Ten posuvník naboku je tam ... hmmm jak to říct... na okrasu. Tak to aspoň funguje u mě. Netvrdím že to bude zrovna tvůj problém, ale třeba to někomu pomůže.
     
  13. slunicko1980

    slunicko1980 Zelenáč fóra

    hodnoty zvířat najdeš ve stodole,vžy u nich je protihodnota
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm tak nevím, 23 hráč tam vhodil protihodnotu za 1 kr a dál mně to neukazuje.Nějakej Kubikus2010.

    Casey27 díky už sem na to došel před chvílí.............
     
  15. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Tak mi bohužel seznam Topky taky nejde. Vidím jen prvních 5 pořadí a dál nic, nejde to ani kolečkem. Už jsem se lekl že je něco špatně u mě ale jak vidím problém se týká více lidí. Snad se dočkáme nápravy.8)
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  16. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak jich asi vic jeste neni :))) zacalo to vcera, nekteri topkari se k tomu jeste ani nedostali :)
     
  17. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    aktualizuje se to jednou denně, v noci, takže to je stav ze včerejška, další vývoj uvidíme asi až zítra :), aspoň dle popisu akce :)

    Casey: kdyby byla pravda co je ve hře, není tam od rána stejný stav, hýbalo by se to :)

    Danda: díky za info :)
     
    Naposledy upraveno: 22/11/14
  18. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    mithrandilka77: Ano máš sice pravdu, že je to takto popsáno v popisu akce, ale v tabulce TOP je aktualizace napsána po 30min. Takže je tu trošku rozpor. Předpokládám, že pravda by měla být to co je ve hře a ne v popisu, který jak je uváděno vycházel z testů. Tímto prosím mod o ověření informace a popřípadě opravu v popisu. Díky.

    EDIT: proto píšu "předpokládám, že pravda by měla být" a žádám mod. o ověření a případnou opravu ,-)
     
    Naposledy upraveno: 22/11/14
  19. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Pro Kriki.Hodnoty jsou vypsaný ve FAQ hra.Dala je tam haník
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, po ověření chování ve hře probíhá aktualizace každých 00:30 hod (30 minut) a opravdu k aktualizaci došlo na 24 pozic. V diskuzi opravíme. (opraveno)
    Příjemnou hru
    danda-vnovis
     
    Naposledy upraveno: 22/11/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.