Juniorské rodeo (22.4. - 28.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    V pohodne udelano vcera, stonek bezi, nalepku mam a to je vse... par slechteni, pak jeste skusim do ukolu jak na baha tak tady zda se s necim hne... dekorky mam pripraveny - vulkan a nadrz na vodu, ktery kupuju z nabidky ve sleve (kdyz uz blika v hlavni mape kazdy den, tak se podivam) a tam mam i levnejsi ceny... dekorky 2*1 ovsem mam z kdysi akce, kdy se daly posilat sousedum a jeste stale jich mam dost...
     
  2. bexopipa8181

    bexopipa8181 Rádoby autor

    Tak já mám hotovo :)
     
  3. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    Hotovo,som celkom spokojná,akcia fajn aj na budúce.
     
    findy22 a .mama789. tohle ocenili.
  4. mendalam2

    mendalam2 Perspektivní autor

    Taky mám hotové celé rodeo. :)

    Bílé krávy mi daly trochu zabrat, nemajíc superkrmivo musela jsem prodat málem i svou duši, abych je mohla koupit na trhu - za cca 36 tisíc za kus! - ale povedlo se a dokončila jsem pátý diamantový a celou akci, a teď už jen šlechtím a prodávám, ať dostanu aspoň nějaké krejcary zpátky a trochu naplním vybrakovaný měšec s krejcary. :)

    Moc pěkná akce, chválím a děkuji za ni. Hezké víkendové farmaření všem!
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, akce splněna od včera, jenjsem čekal na dnešek s kombajnem. Jinak hlásím jeden úžasný přeskok-ze základních koníčků jsem dostal picassa. Tak mám radost, chvíli se budu kochat a pak ... prodat, dodat? Teď šlechtím netopýry, měl jsem přes 80 kousků, tak jsem zvědav, zda něco padne. Pozdrav všem šlechtitelům, a ať skáčou jen ty nej nej kousky. Trepifajksl F90,B188
     
  6. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Tak mám hotovo, došlechtila jsem včera a dneska jsem akorát naházela poslední věci z mlýna (před BB jsem se snažila namlet co nejvíc SK, takže jsem musela trochu čekat). Jinak fajn akce, jsem ráda, že bylo v odměnách celkem dost SK, takže se mi to částečně vrátilo a já mohla šlechtit do jiných úkolů.
     
    findy22, mirae a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  7. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Tak zdravím všechny, už mám celou misy hotovou super!!! To jsem ani nečekala že to bude padat:) Pěkná hra.
     
    Mana12396 tohle ocenil(a).
  8. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Z prvej úlohy spravený len prvý stupeň aby som sa dostala do druhej úlohy. Poslednú šiestu úlohu som ani nezačala. Superkrmivo nie je a tak stonok oželiem.
     
    micka63 tohle ocenil(a).
  9. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    Ahoj tak mám taky dodělaný úkol ;) ... Vše držím palce ať to dodělají .. a ty co to dodělali GRATULUJI ;) :)
     
    findy22, Mana12396 a mirae tohle ocenili.
  10. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    krupice hotova, takže jsem dodělala poslední část úkolu... akce byla díky BB v pohodě, pěkne mi to padalo, takže jsem zbylé namleté SH prošlechtila částečně na chameleonech (nic moc) a na opičkách (tam to až na jeden větší přeskok taky nebyla žádná sláva) :p
    tak zase někdy příště, až se namele... ;)
     
  11. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky, já teprve šlechtím, a mam malo koníků.
    Jsou hvězdičky nebo ne?

    Klárka
     
  12. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    hotovo, stonek uz bezi - jen jsem prekvapene zjistila, ze tam musim dat Kavovou party :))) ze jinak uz mam volne jen upgrady nebo toho, co dava moc :)
     
  13. jaji

    jaji Vévoda fóra

    jsou
     
  14. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Akci splním, ale mrzí mě, že stále bojuji se SK i když mlýn mi jej vyrábí a na další šlechtění už mi toho mnoho nevyjde a zrovna je tak výhodná akce, tak atˇ se daří i ostatním.
     
    .mama789. tohle ocenil(a).
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    losiksobik
    Ahoj, Kávové párty je do stonku škoda. Jsou i jiné možnosti, v obchodě nebo u piráta (koupíš za pár šupů)
     
    findy22, skalara.v a kaolín11 tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    losiksobik A co takhle koupit Vulkán za 2500 KR ??
     
  17. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    krásné ráno.
    hotovo. v naprosté pohodě, bez stresu
    poklidná akce:inlove:
     
    Hajas, mirae a kaolín11 tohle ocenili.
  18. mergo01

    mergo01 Pisálek fóra

    Zdravím všechny,
    Mám problém,u úkolu 3/3 mi nejdou dodat hnědé ovce,přitom jich mám ve stodole 9,když rozkliknu abych je dodal ,ukazuje mi to že mám na skladě 0
    Máte taky někdo takový problém a můžete mi prosim někdo poradit co s tím?
    (jinak F5 jsem zkoušel,odhlásit přihlásit taky ...)
     
  19. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Včera večer jsem se rozhodla, že akci pojedu, i když si myslím, že si jen pomáhám od sk, ale dobře..
    Ale.., začala jsem ve mlýně vyrábět potřebné položky a teď na mě čekalo velice nepříjemné překvapení, ještě si počkám, žádné připisivání v průběhu mletí, opět bezvadný krok k ukončení hry, už bych se k tomu měla konečně odhodlat.
    Je to opět mlýn pro lidi, kteří nemají čas. Nemůžu splnit některé úkoly, dneska mě tahle hra nejvíc zklamala za posledních 5 let.
    Na Juniorské rodeo už nemám náladu.
     
  20. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Krásný den
    Tak hlásím, že mám také splněno. Domečky jsem otočil 3X a bylo hotovo. Akce na pohodu:D
    Všem co ještě šlechtí držím palce ať to stihnou dodělat.

    Fa90 Ba188 Pe5 Spa4 Ma3 Kvě 3 AO
     
    findy22, skalara.v a mendalam2 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.