Juniorské rodeo (22.4. - 28.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Úkol úspěšně splněn :). Hezky to skákalo, takže nebyl problém s plněním. Odměny docela dobré a body ze stonku se hodí ;).
     
  2. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Taky mám problémy s tulidomkem. Jediná rada je dávat pomalu a několikrát, až se to podaří
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  3. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Jsem ráda, že jsem počkala na BB, gratuluju všem, komu to krásně "přeskakuje", já jako obvykle dřu jak šmirglpapír, všechno podle genetiky. Můj drahý má zakázáno mi sdělovat, co mu padlo, koutkem oka ho vidím, jak občas radostně poskočí, ale mlčí :)
     
  4. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Krásny večer,

    úkol som ukončila aj ja. Gratulujem tým, ktorí sú na tom rovnako a držím palce aby to stihli aj tí, ktorí hotovo ešte nemajú.
     
  5. Hermionka02

    Hermionka02 Pisálek fóra

    Tak to je asi poprvé, co mám při BB takový úspěch. Ze základů mi dvakrát skočil Plameňák. No a jelikož chovatelské úkoly v družstvu neplním, tak pošupajdí na trh.
     
  6. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Všechny zdravím, hlásím splněný úkol, a ještě něco našlechtím - ale mým zvířátkům prostě moc "do skoku" není, občas o jeden stupeň, ale i tak je to lepší než bez BB. Chovatelské úkoly se mi vlečou už celé roky - a asi se toho hned tak nezbavím, u mně by se tedy spíš měly jmenovat "historické" :)
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Také hlásím hotovo. Na stonek jsem šupla nádrže na vodu a vulkán.
    Zítra ještě trochu pošlechtím. Ať se daří.
     
  8. bozenka567260

    bozenka567260 Rádoby autor

    prosím o radu je napsané , že do stonku mohu dát libovolnou dekoraci, ale nedá se ta dát ani jedna 2x2 co zkouším , co tam teda mámdát
     
  9. hela3452

    hela3452 Pisálek fóra

    ahoj Boženko, kup si v obchodě malý vulkán za 2500krej. ten tam v pohodě dáš.
    Jinak u mě již také splněno, ale to šlechtění bylo o nervy. Zvířátkům se prostě do domečků nechtělo.
     
    evainfo, kaolín11 a Hrnkajda tohle ocenili.
  10. Jitulka74

    Jitulka74 Pisálek fóra

    Včera večer jsem dokončila šlechtění-tentokrát brzy:). Takže teď už jen tak koníčky do družstva. Venku to vypadá, že bude krásně-to je dobře, odpoledne jdeme s dětma do cirkusu, taky se kuknout na koníčky-teda teda, těch koníčků je nějak moc:D:D:D. Ale to nevadí, koně mám ráda.
     
  11. -BigJohn61-

    -BigJohn61- Perspektivní autor

    Tak já i moje žena to jedeme přes Chrom a problémy máme s tulidomky oba - doposud to nikdy nedělalo ani při super rychlém klikání,teď máme problém i při zatraceně pomalém....
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. relax1962

    relax1962 Pisálek fóra

    Ahoj, přidávám se k těm co mají problém s umístěním zvířátek do tulidomků, když chci dát třetí zvířátko, tulidomek se prostě zavře, ztratí a musím jet znova od začátku. Dělá to skoro každý a nikdy s tím nebyl problém.
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  13. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, úkol splněn. Přeskoky žádné jen genetika, proto vždy čekám s plněním na baby boom.
     
    .mama789., Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  14. hruštinka69

    hruštinka69 Rádoby autor

    Všechny vás zdravím, hlásím splněný úkol, řada ve stonku už jede. Taky mám občas problém s umístěním zvířat do šmajchlkabinetů, i když tam mám 4 zvířata, "tváří" se jako že nic, ale zavřít nejde, to pak musím chvíli počkat, než zmizne a naplnit znovu.
     
    švestinka, Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  15. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,

    -BigJohn61-, relax1962, hruštinka69,

    ako tu už bolo niekoľkokrát spomenuté-tento problém momentálne je v prehliadači chrome-kolegynka to tu popísala. Najrozumnejšie riešenie je zmeniť prehliadač, ja používam IE a hra ide bez problémov.
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  16. artex

    artex Perspektivní autor

    Možná by tyto akce mohli být delší. Mlelo se asi den a šlechtění (i s prací kolem úkolu) tak 30 minut (s rezervou)... akce jednohubka :)
    Do stonku jsem narval vulkán, 2xnádrž na vodu a dvě ringo příšery.
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  17. Karimaka

    Karimaka Rádoby autor

    Nějak se mi asi nedaří - pokoušela jsem se na stonek (jelikož mám již splněno) umístit "libovolnou" dekoraci 4x4 a nic....co tam mám fláknout?
    Poradí někdo?
    Díky.....
     
  18. Lupina78

    Lupina78 Rádoby autor

    Tak akce skoro hotová, chybý mi odkliknout poslední úkol s pomocníky na 36h, ale ten si aktivuju až zítra ráno. Akce byla naprosto v pohode, ani jsem nevytahovala tolik tulidomků abych neměla za 30 minut hotovo a pak se nenudila :) ted ještě zkouším nějaké kombinace koní tak uvidím co z toho vyleze.
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  19. artex

    artex Perspektivní autor

    -dej tam dekoraci 2x2 :)
     
    Hrnkajda, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Na stonek nejdou vkládat složené dekorky ( upgrady). Už se tu psalo - kupte v obchodě malý islandský vulkán a je to .
     
    Julinka11 a Hrnkajda tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.