Juniorské rodeo (22.4. - 28.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vahe70

    vahe70 Zelenáč fóra

    ahoj,nevím jak vám,ale jde mi špatně dávat do tulidomku zvířátka, stále je to vyhazuje, poradí mi někdo děkuji
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Za 5 otoček v 16ti tulidomcích - 40 minut v BB - akce hotová. Je dobré si počkat na BB :music:
     
  3. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak hlavní louka zaplněna tulidomky a za 20 minut bylo hotovo.Jen základní koníci a kravky.Dokonce se vylíhla i jedna kraví kráska.
    No a teď se vrhnu na ostatní zvěrstvo,hlavně na chameleony.
     
  4. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Jsem ráda, že jsem vydržela počkat na BB, alespoň na tuto akci se mi to vyplatilo. Uvidíme ,jak se mi bude dařit dál.
     
  5. panzerkoby

    panzerkoby Rádoby autor

    Ahoj, tato akce se mi moc líbila. Už je hotovo. :):)
     
  6. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    Ahoj farmáři taky hlásím splněno. :D:D
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    keliška51, vahe70
    Ahoj, taky se mi stane, že musím dát znovu zvířata zpět do domku, ale jen v případě, když klikám rychleji za sebou na zvěř i parfémy, tak to systém nějak nebere. Pomaleji (s malou pauzou) není problém.
     
    evainfo, Helena1313 a Bagíra77 tohle ocenili.
  8. vahe70

    vahe70 Zelenáč fóra

    dobrá, děkuji, budu pomalejší ;)
     
  9. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Zdar všem.
    Poslušně hlásím, že akci jsem splnila a teď si ještě natulím kravičky, potřebuju jí do polívky....

    Všem co dokončili akci gratuluji a ostatním držím palečky, ať to skáče.
     
  10. -budulinek13-

    -budulinek13- Zelenáč fóra

    Tak nejsem jedina co nejde a nejde uložit do tulidomku jakekoliv zvire, psala jsem na technickou podporu a nic, je to ke vzteku, sedet u toho 30 minut a nic....muze mi nekdo pomoct?
     
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Jsem již také hotový .... :music:
     
  12. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Tak jsem akci dokončila celou, to je super mám radost:):):):)
     
  13. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    bbowlingu teď jde jen o to, jak to myslíš xDxDxD
     
  14. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    bbowling: Taky jsem hotová- pár deci vína..... a akce je splněná- tedy myslím.............., ale ráno to raději za střízliva zkontroluju.
     
  15. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Budulínku klikej hodně pomalu.Nic víc ti neporadím
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj -budulinek13-

    cez aký prehliadač hráš prosím? Mne ide hra v poriadku a hrám cez IE.
     
  17. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Mousicka kamarádka co ke mne přišla na víkend slavit narozky, takmá taky problémy s tím, že musí do tulidomků dávat zvířata na několikrát. Jede přes mozzilu. Já taky jedu přes mozzilu a problémy nemám.
     
    evainfo a babioli tohle ocenili.
  18. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Hrnkajda,

    na tej mozzile kde je problém s hrou, skúste prehliadač vyčistiť najskôr -návod tu, a aktualizovať flashplayer-tu kontrola aktuálnosti,
    po niekolkých upgardoch totiž toto mozzila začne robiť že to už nepomôže-vtedy treba prehliadač odstrániť a nainštalovať nanovo.
    ´Držím palce nech to pomôže
     
    evainfo, Hrnkajda a mendalam2 tohle ocenili.
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak konecne na to jdu, 10 chlivku, 6 na kravy a pak uz jen kone do 30 kusu... tim ziskam stonek i nalepku a to je vse kam mirim... doufam ze jsem to teda spocital i na marmelady, protoze slechtenci by nemeli delat problem...
    Pak si dam jeste par dalsich zviratek, zda se nektery rozjede a bude dobra kombinace :)
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  20. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    vyšlechtěno už mám, díky za BB :) jen musím počkat na přesnídávky, ty budou dodělaný zítra okolo 17h :p
    jdu zkusit něco pošlechtit na bahamku a taky chamíky ;)

    toto mi padlo z posledního šlechtění do akce, docela slušný...
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.