Juniorské rodeo (22.4. - 28.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj.. tak konečně vypadl poslední Shetlandský poník. úkoly dokončeny a ještě pěstuju koníky, kterých jsem měla málo a ještě málo je - jen něco přes stovku.. Hříbata jsou trochu v přebytku, protože trochu trvalo, než padl ten poslední Shetland ze základních..

    A zjistila jsem, že v Noemovce mám poslední splněný králíky. Asi jsem čekala, až budou za všechny zvířata oranžový upgrady.. a pak zapomněla, nebyl čas, bylo moc akcí a všeho.. a teprve teď jsem se do toho pustila znovu.
    Takže kozy už jsou hotový a na ploše jsou kachny..

    Ale, Lyžařko, já si pamatuju, když jsem s tou Noemovkou začínala před lety, že jsem nepřišla o ty chlívky. Zůstaly mi. Tak to muselo být ještě dřív, než jsem tu byla.. Akorát, že v ZOO byly odměnou ne jenom upgrady žluté, jako teď, ale Classic+, které se daly dávat přímo na plochu, a v Noemovce nebyly oranžové upgrady, ale Classic++, které se taky daly dávat přímo na plochu. Takže pro nováčky výhra v loterii, protože ty zlaté chlívky byly hezčí a lepší a rychlejší, než ty obyčejné. A nebyly to jenom upgrady..
    Akorát, že když je pak zaměnili za oranžové, které dávají 2 zvířátka, tak to pro mě bylo ještě lákavější.. Akorát, že nebylo tolik KR, abych mohla nakoupit takové množství chlívků, abych to stihla splnit... A pak taky nebyl čas, když bylo více akcí za sebou.. jestli se nepletu..

    Za tuto akci díky a jdu se podívat na stonek.. A přeju všem, aby dokončili, co chtějí.. a díky všem za všechno..
     
  2. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Díky za BB, zítra se do toho taky pustím :)
    Chybí mi 7 bílých kraviček a 1 shetlandský poník, tak to je v pohodě. Namleto už mám i navíc ;)
    Přeji krásný večer.....
     
  3. 7ketty7

    7ketty7 Pisálek fóra

    já taky začnu zítra,těším se na BB
     
  4. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Už tři roky plním všechny akce ...počítala jsem to 2krát ...a určitě má někdo víc :)
     
  5. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Domleto , odevzdáno , Juniorské rodeo u mě ukončeno , takže se s plným nasazením mohu dnes věnovat
    BB a Uměleckému dílu z písku .

    Přeji dobrou noc a úspěšné tulení v tulidomcích
    [​IMG]
     
  6. gereta

    gereta Pisálek fóra

    Tak melu jablkovou,ve mlýně mi to ukazuje přes 30% hotovo,ale v úkolech v družstvu nemám nic,tak co to má znamenat ????!!!!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. JZDSlušovice1

    JZDSlušovice1 Pisálek fóra

    gereta , přečti prosím úpravy mlýnu a mnoho příspěvků před Tvým i v tomto vláknu , až nameleš 100% , budeš mít i jablkovou .
     
    evainfo, .Večernice. a astrid888 tohle ocenili.
  8. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahoj zdravím,i já mám vše potřebné umleté,chybějí mi kravičky bílé, s BB to půjde lépe a bude ještě něco navíc,jinak koně mám připravené z obřích stájí ale šlechtit je stejně budu muset,jelikož budu potřebovat hříbátka.
     
    Naposledy upraveno: 24/4/15
  9. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    Ahoj, zdravím všechny milé farmářky a farmáře,
    já jsem dala hned po začátku mlýt všechny výživy, mezitím jsem dala šlechtit a hned po skončení mletí jsem měla hotovo a teď už se těším na BB, potřebuji všechny nejvyšší šlechtěnce, tak se snad nějaký zadaří
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak jsem večer zkontrolovala mlýn a vše bylo v pořádku ( jsem dala mlít všechny výživy) ... no ráno mě chyběla hrušková krupička o_O ... no co :) dala jsem mlít 25 kusů (vždy dávám navíc) a ejhle ... mi to připsalo jen 22 kusů xD no nic ... vlastně mám času dost ... nový mlýn je vážně supr ;) i když jsem přišla o 5 kusů SK ( melu za 24 hodin) ... ale milé RT, už nic kupovat nebudu :wuerg: mě tím nedonutíte ... došlechtím z toho co mám a prosím, žádný kolaps ze zlatých šlechtěnců xD co bych si s tím počala :p
     
    Naposledy upraveno: 24/4/15
  11. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Já snad to rodeo vezmu na milost :p

    [​IMG]
     
  12. toibf

    toibf Rádoby autor

    Tak u mě akce komplet hotova, za mě velká spokojenost, děkuji i za odměny. Při BB budu dodělávat resty v družstvu, a že se mi jich tam nakupilo. Všem, co ještě plní, přeji úspěšné zakončení akce i s nějakými pěknými přeskoky.
     
  13. Cira

    Cira Zelenáč fóra

    proč neoznámíte BB hned při začátku šlechtící akce? ráda bych si počkala a nespotřebovala tolik SK. tak se mi akce líbila a teď jsem dost naštvaná.
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No protože bys jako trubka nenakupovala zadraho, když bys to mohla mít levněji! Prosím tě, vžij s do uvažování RT - jejich hlavním cílem je zisk, ty jsi jenom prostředník, jak ho vymlátit z tvého konta.
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Cira
    odpověď jsi už dostala, jen se chci zeptat, jestli je to tvoje první šlechtící akce. Pokud si pamatuji tak BB byl vždy na víkend. Kdo si počká ten se dočká a stačí číst občas diskuzi o hře (náznaky na BB tam uvedeny jsou od začátku)
    SK zase získáš jinde a tady se ti ho vrátilo dost.
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak akce hotová :) ... jen to nejjednodušší ... [​IMG] ... práce navíc xD
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ještě hodku a jdem potem poslední šmakulády se domelou zaftra okolo jednej tak počítám že zejtra ve dvě padla:p
     
  18. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    Čaute, akcia hotová už včera, ale pomocníkov si vyberám postupne, aby som ich nemíňala v noci, keď ako normálny človek spím a neoberám farmu xD Keby tam neboli tie vyskakovacie zvieratka, tak som si mohla ušetriť "naškrečkované" SK. Ale to urobili zámerne. No po tom všetkom, čo v poslednej dobe s hrou povyvádzali, ma určite takto neprinútia kupovať SK. Krásny víkend všetkým;)
     
    .mama789., Simík21 a Hrnkajda tohle ocenili.
  19. keliška51

    keliška51 Zelenáč fóra

    Tak už jsem docela vytočená. Každý tulidomek abych minimálně 3 krát opakovala usazování zvířat. Vždycky když už to vypadá, že se pokus zdaří, tak zmizí a musím pokusy opakovat několikrát dokola. Už mě tato akce začíná mrzet, že jsem ji vůbec začala.
     
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Namlel jsem ty kašičky a na akci zapomněl. Ted jsem odklikl dva řádky,snědl růžovku,zaplnil dvě plochy bordýlkama a do 20 min. je hotovo.
    Největší práci mě dalo naskládat zvířátka do tulidomků.S tím by už také měli něco udělat,ušetřil bych 6 min.
    Z těch 28+40 možností přišly navíc 3 horské a 4 apači. (první a druhé v pořadí nepočítám)
    xD
    Za 43 ks SK se akce hodí.Zvláště k přihlédnutí,že mě už 2x 10 ks došlo od sousedů zpět.Tak alou,alou šlechtit,ať mám zase na chobotnatce.
     
    Naposledy upraveno: 24/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.