Juniorské rodeo (22.4. - 28.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maribeja

    maribeja Stará škola

    Akce hotova ,nemám čas čekat na víkend nebudu doma ,jedu pryč.Docela to dobře padalo sem tam i ob jednoho šlechtěnce výš takže se moc SK nespotřebovalo,mám akce tohoto typu přes léto ,kdy se moc nezdržuji doma ráda.
     
  2. hejakral

    hejakral Rádoby autor

    hotovo i bez bejby bůmu :)
     
  3. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Zdar všem,
    prvně od začátku akce vlezu na fórum - a to je zase pláč a skřípění zubůxD.
    Do akce jdu, lépe řečeno - počkám, jestli bude BB, protože se chci taky trochu vrhnout na ten pekelný úkol v družstvo (jménem umělecká díla z písku), kde je potřeba spooooousta vysokých šlechtěnců a i když nejsou odměny nic moc(lépe řečeno - nestojí za nic), tak už se na ten úkol na liště nechci koukat xD
    A buďte všichni rádi, že RT nepřišel s novým "zvířátkem" na šlechtění. Doufám, že dlouho nepřijde:)
     
    Naposledy upraveno: 23/4/15
  4. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    nepřekvapily BB bude
     
  5. jaji

    jaji Vévoda fóra

    nechceš být moje sousedka?????? xD jsem mooooc ráda, když mám za sousedy farmáře, kteří kupují balíčky, nejlépe xxl xDxDxDxD

    jejda, musím přidat něco k akci, jinak bych byla OT a to nechci. Takže sice bb bude, ale já koketuji s tím, že bych přeci jen vyšechtila do 1/2, abych měla kombajn.... nechce se mi plácat kupon, hlavně na večer a noc :cry:

    ale kroutí se mi ruce...xD
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak všechno našlechtěné a napadané :p telátka [​IMG] .... i hříbátka ... teď jen čekám na mlýn a na "výživy" pro miminka ... to vypadá až na zítřejší ráno ... se snad dočkám :p mlýn stále sleduji a zatím to mele xD
     
  7. toibf

    toibf Rádoby autor

    Kaše do 6.úkolu se mele, tak jak domele bude hotovo. Všem přeji pěkné farmaření.
     
  8. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    koukam, jesteze jsem stihla prodat nejake mateto pred akci za 100k :¤) cena uz je ted 75 a zrejme jeste klesne...
    jinak zatim slechtim jen tak mirne, cekam na BB...
     
  9. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Také hlásím hotovo,jen kombajny v prvním úkolu odklepnu až na konci akce.Teď mám všude chlívky a to se ručně odklikat dá.Těším se na BB,taky mám ráda ten adrenalin při sklízení,tak ať to všem padá:D
     
  10. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Tato akce byla časově nenáročná a dala se snadno splnit,každý si mohl vybrat kdy chce plnit,já jsem na BB nečekala ,chci mít víkend volný ,ale padalo to slušně i bez BB.Takových akcí by mohlo být více.Všem přeji aby získali co chtějí.
     
  11. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Ahojte.
    Akcia hotová -.-
     
  12. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Ahoj namleto mám na obou farmách, vedleší je dokonce hotová a na hlavní mi chybí ještě 4 bílé krávy ale s těma už počkám na víkend, akce se mi moc líbila a s mlýnem nemám potíže, spočítám si co čeho potřebuji a i koukám na hodiny a podle toho dávám, např. kol deváté večer dám SK v 6 ráno hotovo,tak si dám jakékoliv na hodku a další na další hodku a ráno pak jak potřebuji...za mne palec nahoru;)
     
  13. jaji

    jaji Vévoda fóra

    no já jsem trubka!!!!!!!!!!!! prodala jsem všechny jablka, když jsem domlela přesnídávky pro mimina a na zítra je budu potřebovat do úkolu.... chápete to?xD já trdlo! no, tak jsem zase z lišty vytáhla jablíčka a už rostou... do zítra to zase dám :)xD
     
  14. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Hurá, dokončila jsem, teď čekám na zítřek, kdy si jen tak pro radost budu šlechtit, alespoň doufám.
    Hodně úspěchů všem
     
  15. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    huráááááááááá,mám domleto a doděláno :p akorát mě vyšlo suprkrmivo,to jsem jen počítala a počítala a v družstvu jsem ještě sehnala,takže co jsem vložila suprkrmivo to jsem dostala tak nějak zpět,no od zítřka máme BB a koupím si krmivo a pustím se do uměleckých děl,tam udělám jen 2 ukoly dál už nemužu ,nemám totiž zase,,,citronovou trávu a kaki:( tak hold budu šlechtit jinde,třeba si vydělám na bílejch kravkách:D, tak jo,přeji krásný večer a já si jdu udělat kávičku a v klídku si jí vypiju:cry: ted už mužu
     
  16. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    super - tak jsem se dočkala - zítra je BB a dám se do šlechtění, nejprve akční a pak dokud bude stačit superkrmivo
     
  17. nena60

    nena60 Pisálek fóra

    Tak domelu mrkvičku a jsem hotová. Jen mě udivuje kolik lidí tu neumí číst a tak se neustále ozývá fňukání,že melou a nic se nepřipisuje.Škoda,že nemám čas spočítat kolik zbytečných příspěvků to je.
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som nešľachtil žiadne kravy ani koňov.Čakal som aj budem na BB hurááá bude.Len som si namlel pre tých drobčekov do úlohy všetky tie kašičky.Ešte dám namlieť zopár SK a dajaké vyberiem vo farmárskej hale z úlohxDxD.
     
  19. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Krásný večer.
    Výživy namlety.
    Jak jsem čekala Babyboom bude, takže celý úkol splním zítra. Už se moc těším.
     
  20. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    to jo .vždyt se vrátilo 95ks suprkrmiva ,akce byla dobrá,tyhle ráda dělám;) celkově odměny jsou pěkné
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.