Juniorské rodeo (22.4. - 28.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No tak jasný. Snad už jsme je prokoukli, ne? To jsou ty ohledy na ekonomiku hry;). Není to poprvé, a určo ani naposled. Jsou to pěkný podšívky mazaný o_O
     
  2. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    No, podľa mňa, táto akcia nie je na zahodenie, dá sa pokojne zvládnuť. A čo je pre mňa najlepšie, nebudem ju musieť robiť cez víkend. Asi sa to podarí za pár hodín aj pri práci. Napestované mám, tak len šľachtiť. Ak bude fungovať mlyn aj vo frontách, tak to bude celkom fain. A nečudujte sa tomu kombajnu, veď pšenicu a ostatné suroviny si takto napestujú aj tí, ktorí sa na takéto rastliny priebežne kašlú.
    Že tým trpia tí, ktorí pestujú a na akciu sa pripravili - no to RT zaujímať nemusí. Oni na trhu nepotrebujú zarobiť nejaké grajciariky.:) Teraz ide len o to, aby som dodala potrebný tovar na akciu v tom čase, keď budem môcť maximálne využiť pomocníkov a popri tom neprešvihla čas trvania akcie. Takže teraz - všetko s rozumom. Veď nehorí...:)
     
  3. 74baja

    74baja Zelenáč fóra

    Ahojte,taky někomu vůbec nejde mlýn?Nejdou mně ty kaše....
     
  4. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    findy22 a -jujula- tohle ocenili.
  5. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    maja.rada

    A ja som písala o 20 000 rastlinách? Nie, ja len konštatujem, čo je pre RT vlastné: dajú ti len kombajn, keď potrebuješ pestovať množstvo rastlín, a dajú ti všetkých pomocníkov, keď by si mala mať ten základný počet - aj krátko-dobiek - v stodole.:wuerg:
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Super, 2 x 2 hod. mi novy luxusni mlyn mele kase a jeste z nej nic nevypadlo (vlastne pardon, vypadlo - vratily se mi zpet plodiny do stodoly). To bych nekomu nakopala!
     
    Helena1313 a helca16113 tohle ocenili.
  7. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    no konečne nemusím nič pestovať do bezvedomia, tie detské výživy dám mlieť pekne zaradom, tak nech sa už len rodia teliatka a žriebätká. SK si neskôr nameliem, aby do najbližšieho BB bola plná sýpka.;)
     
  8. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Tak zas jeden otravnej řádek obláčků do sbírky ;) , mám už jich 74 ...Prosím ať jdou zamykat aspoň najednou..prosím :inlove:
     
  9. 7ketty7

    7ketty7 Pisálek fóra

    :p
    jé závidím,tolik stromu s cukrama a tech peněz,to já snad mít nikdy nebudu :)
     
    Naposledy upraveno: 22/4/15
    Helena1313, xxsoptikxx a helca16113 tohle ocenili.
  10. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Zdar.
    Tak melu výživy a doufám, že bude babyboom,nechce se mi zatím plemcat SK. Nějaký sojový boby jsem dopěsovala a večer jsem nahodila maliny. Potřebuju je do úkolu v družstvu. Pak ještě nějakej pórek a ječmen a žito a budou doma další tři hvězdičky.
     
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Funguje to šlechtění správně? Nemají z těch domků padat takhle náhodou telata a hříbata o_O:p

    [​IMG]

    Jen taková rozcvička, jestli jsem to ještě nezapomněl....
    Ráno bude namleto a úkol dodělám o BB, něco peněz na SK jsem sehnal.
     
  12. pistule

    pistule Aktivní autor

    Minulou akci jsem dodělala kromě jednoho úkolu, nestačila jsem na začátku rozpěstovat rostliny (byl posunutý začátek), přišla jsem o výhodu nočního pěstování a v akci mi nakonec chyběly asi 2 hodiny, tak jsem poslední úkol vzdala předem. S pěstováním do nového úkolu problém nemám, časově je mnohem snazší, než minulý (opakuji se, vím).
    A runa na vyšlechtěná zvířátka existuje. Dá zvířátko, SK, parfém a sólo výběh. A pak je runa, že s 20% šancí získáš nějaká zvířátka nazpět. Předpokládám, že máš všechny tyto runy dávno aktivované. Když chci něco vyšlechtit a chybí mi zvířátka, lze je touto cestou lacino získat. A 20% návrat zvířátek při šlechtění? Pro někoho málo, pro druhého bomba a větší šance k úspěchu. Tuto runu jsem otevřela tento týden. Je dobře, že se hvězdičky vrátily. Vývoj hry něco přinesl, a pak je třeba, aby se v něm nějak pokračovalo dál. Četla jsem na centrále, že přesně tento problém zvažují. Že novým hráčům vzali možnost plnit strom, a dlouhodobí hráči o hvězdičky nestojí, protože mají strom splněný. Ale to se zase opakuji. Bohužel, každý přečte na foru jen jednu stránku a pak vzniká tenhle šum. Jen když si vezmu, co všechno bylo napsáno o mlýně a stejně je to marné.
     
  13. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahojda, to je přesně ono, je to pořád dokolečka... Po dlouhé době si pro stonek nejspíš nepůjdu, páč krom nijak oslnivé výše BZ a BBZ nic zajímavého (posledně byly velké plus tuším hnědé ovečky), tím pádem kvalita vs. cena jde do červených čísel... :( Je to poslední dobou celé jaksi bez nápadu, bez motivace, proběhnou nějaké pokusy či omyly a pak šup zpět do starých kolejí. Jediné co z toho nápadně čučí je urputná snaha vytěžit reálné peníze.
    Njn, budu dál pod hnojem hledat poníka - pevně doufám v BB, (koníky jsem stejně měla v plánu šlechtit, kravičky klidně přidám) ale asi poprvé jaksi bez nadšení... :sleepy:
    P.S. Gdyž to tak po sobě čtu jsem nezvykle pesimistická, takže nenechte se mnou pls otrávit - farmy by měly být naše potěšeníčko. :inlove: Fajn farmaření všem a ať se daří.:)
     
  14. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    ahoj,krmivo se připíše až po skončení mletí,tak to je,taky se mě neukazuje kolik mám namleto jen odemletý procenta,,neboj nepříjdeš o něj;)
     
  15. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Hm hotovo to bylo teda poměrně lehký
     
  16. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    vylepšený mlýn je kničemu když nemůžu využít již namletého a musím počkat až domele,při zrušení se ztratí vše.Starý mlýn byl lepší!!!!!!!!!!
     
  17. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak už jen namlet na poslední úkol a hotovo. Docela pohodová akce a ještě jsem utržila 2 mega na šlechtěncích
     
  18. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Šlechtící akce nesnáším. Je potřeba sedět u počítače a šlechtit a nemůžu dobře dělat nic jiného. Navíc mě to neuvěřitelně nebaví.
     
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Šlechtění mám ráda a těším se, čím mne tulidomky překvapí. Mým snem je mít samé růžové stáje a chlévy a výrobny, ale to je zatím ještě utopie. Něco už se podařilo, ale musím být ještě hodně pilná a ten nahoře by mi občas také mohl pomoci!!! Ale s úsměvem jde všechno lépe, tak krásný den všem nadšencům!!!;););)
     
  20. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Nojo, taky mám ráda kindrvajíčka - a jak dostanu volný pokus ne bo partylístek, hned ho protočím...xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.