Jiskrná sněhuláková show (19.12. - 26.12.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tak žlutí delfíni (delfínice mi prostě nějak nesedí...), celá louka zisk 39ks "dárků k vánocům". Základní čas: 12:30 hod., s řemesl. produkty zkácené na cca 7:39 hod. U nich žádný JC ani paneláky ... . Což jsem nyní napravil, tak su zvědav.
    Všem krásný sobotní večer :music:
     
    Apachie1 a evainfo tohle ocenili.
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Sněhulák: 7644/9935/10660 (77% pro stonek/72% komplet)
    Kupky: 685/542/582 (126%/118%) Hotovo.
    Dárky: 393/455/482 (86%/81%)


    Zdá se, že zítra někdy odpoledne bych to mohl mít za sebou. Nebýt toho, že jsem v noci jednou nevstal na sklizeň sněhuláků, měl bych už teď o 606 sněhových mužíků víc (a srovnal tak procentní vyjádření s procentním zápisem pro Dárky).
    Jinak k těm dárkům: Přes den jedu nějaké ty 10hodinovky (podpořené vychytávkami za stonku a valentýnským květináčem a vaječným koňakem /zkrácení o 15%/), na noc dávám 20hodinovky (vyšlo mi to před chvílí na nějakých 11-12 hodin zrání). Na aktivaci svých 2 JC jsem líný, stejně by při malém počtu entit (chlévů a výroben) byl jejich vliv minimální. Z 10hodinovek napadá okolo 35 z 47 možných Dárků, z 20hodinovky víc /skoro ze všeho/). Když k tomu přičtu Baha výrobnu, kterou sklidím jen jednou denně (klapky na uši), jsem na nějakých 35+35+47+8=125 Dárcích ze sklizně denně. Potom optimálně 20 Dárků (bez záruky, pochopitelně) a taky nezapomenout na úvodní sklizeň dlouhých chlévů. Dohromady mám tedy momentálně 393 Dárků (chybí mi 62 pro stonek, resp. 89 pro kompletní splnění akce). A zítra bych si mohl přijít tak na těch 125 Dárků => Dárky budou zítra nejspíš také OK.
    Už se tedy těším, až zase uvedu Farmu i Baha do normálního rostlinného a stromového stavu (i když u té Farmy si nejsem jist - mám pocit, že poslední část dlouhého prosincového úkolu chce padátka /nějaké perníkové domečky/ z chlévů, výroben a chovů...).
    No uvidíme. Pokud by snad měl být nějaký Baby Boom, pak bych možná upřednostnil šlechtění a souběžné pěstování rostlinek do zbývajících expertních úkolů (no - moc mi jich už nezbylo, spíš jen takové "vejškrabky", navíc ne až tak dobře honorované, jako ty úkoly s oranžovou maceškou).
    Všem přeji, aby se jim akci podařilo splnit, a aby se kochali sněhem alespoň na Farmě, když už tedy budou jako téměř každý rok Vánoce na blátě.
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Jak zaseju tak sklidím, jak lehnu tak vstávám.
    Ale že bych byl případ pro Chocholouška tak to farmičko nejsem.
    Tedy... Aspoň trochu.
    :D
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jonsdorf: To víš - my pánové v určitém věku máme spánek občas přerušovaný (a dobře tak, pořád lepší než si cvrnknout do pyžama), takže když s tím počítáš, občas sklidíš i v noci... ;)
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Aj tak sme tu všetci podobní pacientixD;)
    s darčekmi problém nemám, nasadila som 20x ružové opice, 100% výnos (z "nechcených" tajomných) a 10 skladov zbieram 2xdenne;)
    [​IMG]
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no nevím, tak dlouho jsem se s tím nepárala... papoušci nakrmeni SK měli stejnou dobu odchovu jako kytka růstu. Ztráty sice byly, úspěšnost 50%... teoreticky, kdyby to bylo vázané na tulidomek tak jsem na tom stejně. xD
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, kresleným papagájom dávaš superkmivo?:music:;), musím sa zamyslieť, čo tým mojim živým, maličkým:inlove:;);)
     
  8. katasafka

    katasafka Zelenáč fóra

    Ahojky, chcem sa iba opýtať... nevypadol mi zo stajní žiaden darček, pestujem, zbieram, chovám a nemám ešte ani 16 darčekov. Zdá sa, že mám iba to, čo mi pošlú susedia. Ako ste na tom? Vyskakujú vám? Veľa zdaru a pekné sviatky...
     
  9. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Dárky padají jen na baha na plantáži ze zvířátek a výroben
     
    Pitrýsek47, -migos- a Skali tohle ocenili.
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Sněhulák vpravo hotov ale vlevo se nějak flákaj. ;)

    [​IMG]
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] .... přeji krásnou sněhulákovou show :) ten sněhuláček je jako kytka fakt úžasný, protože Brno je pod blátem, ale tady je to všude pohádkově zasněžené, nemluvě o zimních podpiscích :inlove: a určitě se vánoční nálada nepokazí. Stavila se u mě kamarádka s 5-ti letým chlapem (to o sobě říká) xD a když jsem sklízela sněhuláčky a ukázala zimní farmičku, tak mu zářili očička :D a jenom jééé ... teto este ....
    No sněhuláčci už stačí na dokončení levé strany, pravá taky hotová a teď se peru na bahamce s dárečky :p za dvě hoďky sklízím vážky, koaly pro výrobu klapek, pandy pro hůlky a padá to i s hangáry kolem 50-ti +- :p potom hned nasadím podivuhodnosti v liště, z kterých to dříve padalo vždy na 99% tak se nechám překvapit a uvidím. Na noc dám to stejné co předtím a ono to nakonec napadne a dobře dopadne a to přeji všem ;)


    P.S. teď když jsem sklidila poslední sněhuláky, pak přišel bonusek na 24 hodin ... tak otočím nějaké kytky ... no není to pech? xD

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/12/19
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mám od rána hotovo ,sousedé moji, posílejte dárečky potřebným.Přeji všem Krásné Vánoce:inlove:
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Sněhulák: 10068/9935/10660 (101% pro stonek/94% komplet)
    Kupky: 817/542/582 (150%/140%) Hotovo.
    Dárky: 494/455/482 (108%/102%) Hotovo.


    Jdu dodávat. Po dozrání Sněhuláků ve čtyři odpoledne to budu mít kompletní...

    A po čase...
    [​IMG]
    ...hotovo!


    Veselé Vánoce všem!
     
    Naposledy upraveno: 22/12/19
  14. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Y_n_O: jak to děláš, že Ti žlutý vážky "jedou" jen osm hodin? U mne trvají bez dvou minut devět hodin, sýrové kuličky a valentýnský květináč ve slotu, v pítkách vodu .... . No, napadalo mi z nich 45 ks dárků. Oproti žlutým delfíním bazénům to je o tři až devět kousků víc, tak je zatím nechávám dál makat, snad to stihnu do konce akce :)
     
    evainfo, Y_n_O a modro.ocko22 tohle ocenili.
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja mam uz tiez hotovu pravu stranu,len lava a stred sa flakaju :D No casu dost ,dako robim vsetky akcie LTT hahah
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    radyn.m: nedefinovala jsem přesně, 8 h 22 min. Asi mám aktivovaný nějaký řádek, nebo spíš runu na stromě, tam je dalších 10% zkrácení.
     
    Naposledy upraveno: 22/12/19
    radyn.m tohle ocenil(a).
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, mně se ti sněhuláci moc nelíbí, ještě že je nedělám, plním si úkoly, abych konečně už mohla dodělat tu poslední část vodopádů, zatím jí ještě nemám otevřenou, jinak, kdo má hotovo, veliká gratulace. Všem farmářům a farmářkám přeji hezké prožití vánočních svátků.
     
    sovicka64 a evainfo tohle ocenili.
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nejak jsem to podcenil s plantazi a tak teda bude to zajimavy... pokud stejne spatne bude vypadat i zitrejsi akce, tak teda co posilat zitra za darek je otazka... co chci vim, stale jeste jsem se nedostal ke vsem dekorkam na stonek v 11 ukolu, ale kdyz zase bude zbytecne moc na konci tak to zase bude mrzet u te zitrejsi akce...
    Nemam rad kdyz je moc akci pres sebe, pres stejna pole a jeste tim degraduji darky - kazda akce ma mit svych 7 darku, takhle je to vlastne omezeni puvodniho zameru kdyz se to zavedlo, ze?
     
    radyn.m, matlafous123 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. raddre

    raddre Baron fóra

    akce šťastně dokončena, těm co ji ještě nemají přeji úspěšné dokončení, času je ještě dost a dost
    [​IMG]
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    raddre gratuluji, tak já mám hotového prostředního sněhuláka, u ostatních to tak nějak nende, nestíhám, buď spím nebo su v práci. Ale že nedokončím se nebojím, ono to dycky dobře dopadá a dopadne ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.