Jiskrná sněhuláková show (19.12. - 26.12.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Lubinko, to je jeden ze zajímavých úkolů: "Běž tam, nevím kam, přines to, nevím co, ale bez toho se nevracej." ;)
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    nemusí pršet, hlavně že sněží, ale ... proč je kouzlo uprostřed a do střehu v pravo?

    [​IMG]
     
  3. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ivi, ešte k tomu pridaj - ani oblečená, ani nahá, ani ani na povoze, ani pešo... ( a iste je toho tam ešte viac). Ale u nás jarých seniorov niet dnes už po čom túžiť. Mám PC. mám notebook ( všetko 2x) + internet (aj na chalupe), mám práčku aj chladničku, všetky ostatné vymoženosti (mimo umývačky riadu, ale tú zastupuje môj drahý), dokonca aj robotický vysávač (používam málo). A deťom nemôžem povedať, aby mi kúpili prémium na farme. Veď sa mi čudujú, že to už hrám viac ako 10 rokov a stále ma to baví. No a oni nepobežia tam- neviam kam... Tak si užívam toho, že ja darujem a čakám na odozvu. Tak ako teraz na Frame. Asi bude najväčší dopyt po darčekoch :)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak to já pajsejfku dostávám pravidelně ke svátku, k narozeninám a na Ježíška taky a s vyšším objemem. Sice je zeťákovi taky dárkově vracím, on taky hraje, ty akčnější hry, dceři jsem vděčná :)

    Já také raději dávám než dostávám, je to takové pohlazení po duši, když někomu uděláš radost.

    A k akci: podloudní wifi jsem neulovila nadlouho, asi se na ni naučili chodit i další z okolí. Sklidila jsem cesmínu do Pohádky, ke sněhulákům jsem se už nedostala, teď kutálím první várku na pidi na celé ploše. Ale to se povede, nebudu furt v práci ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/12/19
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, pretože to je kúzlo, šak len jednu kopu snehu som Ti poslala, zatiaľ sami nemáme, teraz vonku 11,2 °C:music:
    naše deti tiež nevedeli, čo na jeziška, rodičom, tak objednali chatu na vyššej Fatre, ako bývame, ideme vianocovať, zrejme nelyžovať na Malinô Brdo:inlove:;);) kto tam budete, vidíme sa;)
    snehuliaky staviam [​IMG]
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no kam to ten svět spěje... polabská nížina bude učit horalky stavět huhuláky? Však to máme z knih načtené jak sníh vypadá xD
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, někteří z nás si to i z mládí či dětství pamatují ;)
     
  8. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    No veď hej, stavali sme snehuliačikov aj pred Vianocami. Snehu bolo... Na dvore sme si robili klziská (voda nebola tak drahá), svet sa mení. Aspoň, že na farme máme zimnú sezónu a necháme vyrastať tých veselých bielych, guličkových snehuľkov.
     
  9. -amalka-

    -amalka- Rádoby autor

    Prosím o radu,kde vezmu vánoční banku?
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    -amalka-: je to plod stromu Vánoční stromek 2011, nebo a trhu

    Tak je to prima, včera nešla wifi od půl 11, do nevím kdy, bo jsme vzali čáru a dokoupili pár dárků. Dnes opět net nejde, tak jsem se připojila na data chlapa /opřesňuji syn nastavil, bo já to neumím a měnit heslo ehm... to je fakt už moc/....

    Ad sníh: Jsme byli v úterý s chlapem u mudr, jdeme k autu a pořád se dívá na stromy... pak povídá, už vím, co je na nich špatně, oni KVETOU!!! No tak nám v okresním městě kvetou sakury.... 15.12. Večer + 9*C.
    Též pamatuji bruslení na kalužích, řece, stavění sněhuláků, z kopce sáňkování a teď jet za sněhem do Alp, tam snad je přírodní....
     
  11. -amalka-

    -amalka- Rádoby autor

    Děkuji krásné vánoce
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se mi zdá,že se jim ve FAQ ti sněhuláci krapet pomíchali ! :wuerg:
     
    Trepifajksl a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Sněhulák: 3402/9935/10660 (34% pro stonek/32% komplet)
    Kupky: 413/542/582 (76%/71%)
    Dárky: 155/455/482 (34%/32%)


    Tak za pomoci Dárků ze sousedských dárků to snad nebude tak hrozný...

    PS: To mi nedělejte - při pohledu na dodávku 300 ks vánočních baněk jsem se úplně orosil... hned jsem se jal ve stodole hledat, co to vlastně je, ta "vánoční baňka"?... a objevil jsem ji (naštěstí v dostatečném počtu) coby plod Vánočního stromku 2011 ...
    Uf! Kdo si má pamatovat všechny ty plody, rostliny, zvířata a produkty?
    To aby už hráč měl i na Farmeramu "vyšší dívčí"... :p
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - ahoj, díky za načutnutí. Ten vpravo se přešupačil s tím uprostřed :eek:
    Opraveno ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/12/19
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  15. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Vcelku asi v klidu akce, až teda na vánoční dárky. To, že jdou jen z bahama chlívků není moc dobré, vzhledem k tomu, jak dlouhé časy chce mlýn na semletí krmiva. Asi budu muset pustit se skřípáním zubů nějaké to SK. Ale tak - jsou vánoce, co bude bude, když to neudělám, svět se točit nepřestane :) Všem krásné a klidné svátky :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ještě 240 dárků k Vánocům a bude hotovo.
    Jedu žlutý koaly s JC a pádátek je plnej počet. Zajímalo by mně ,jak to padá bez JC.
     
    evainfo, Trepifajksl a Apachie1 tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, bídně :) Ale času je dost, ono to dopadá...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No, já myslel z těch koal.;)
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Afták... vyměním při příští sklizni a sepíšu statistiku 8)
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ja tam mám mix červené pandy,koaly,levy,axolotly a žirafy no a vypadlo 99 %,nejaká žirafa si ten darček určite schovala do vrecka!
    Ale celkovo je to bieda,treba mi viac,ako 300 darčekov,budem musieť skúsiť niečo kratšie.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.