Jiskrná sněhuláková show (19.12. - 26.12.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Akce ještě nezačala, jdu na trh, budu prodávat soby. Jeden kousek za 48,5 - 53 tisíc... Zkusím, uvidím. Můžu jich zkusit prodat 268 xD To kdyby se povedlo, byl by to příjemný dárek pod farmářský stromeček. A taky zkusím baňky, ty jsou sice jen za 1.800 kousek, ale když jich mám navíc 2.705, proč to nezkusit ;) Však ono se to do té stodoly zase časem dopěstuje a nachová.
     
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ze zvědavosti jsem se jukla na trh a na našem levném trhu jsou sobi po 95 tis. a baňky za 2 tis. Asi se chystá něco, o čem nevím o_O
     
    evainfo, Y_n_O a matlafous123 tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kiki2305: baňky i sobi jsou k dodávkám sem, do sněhulákové show :) Ale když ses rozhodla nehrát, tak je logické, že nevíš, co po nás závislácích budou chtít ;)

    EDIT: omlouvám se sousedům, dárky budou až večer, utíkám do práce. Možná se mi povede ulovit pokoutní wifi a pošlu dřív, ale neslibuju :)
     
    Naposledy upraveno: 19/12/19
    kiki2305 a GordonSargent tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kiki: Vánoce jsou tady ,-)) a s nimi jiskřivý sníh a sněhuláci. Zkus ho vysadit, třeba jednoho, je kouzelný.
    Mám nálepku, sněhuláci klíčí ,-)).
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pro začátek vytočeno na kole 2x 100%, tak dem nato!8)
    Pádátek z rostlin 195 ks, ze zvířat jen 40 ks, bo já tupec nedal zvěřinec a bahavýrobnu.:cry: Už je to ale napraveno.:)
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Kupka: 190/542 (35%)
    Dárek: 38/450 (8,4%)

    Zdá se, že větším problémem budou padátka z Baha zvěře a dílen, nakolik mám omezené množství krmiva, které navíc doplňovat při jeho dlouhé době mletí je poněkud složité...
    Maximálně v tom rozpustím něco SK (výhodou je jeho množství z kola štěstí a zejména v rychlosti dospívání takto nadopovaných jedinců či jejich produktů). Nějak se s tím vypořádat budu muset...
    Navíc počet entit na plantáži je omezen na maximální počet 41, resp. může být navýšen pomocí Baha výroben a Baha zvěřinců v patřičném množství až o 7 dalších entit na jednu Výrobnu či Zvěřinec v závislosti na míře tuningu...
    V mém případě je 38 Dárků produktem 48 entit (měl jsem tam jen jednu Baha výrobnu), takže úspěšnost u cca 13 hodinových zvířat byla vlastně 79%. Pakliže bych šel na 8 hodinovky (např. anakondy) mohla by úspěčnost klesnout odhadem na nějakých 22-23 dárků a 3x denně by to bylo něco přes 60 dárků. Máme 6 dnů => odhadovaný přísun cca 360 Dárků - a to je nedostačující!
    Takže asi chtě nechtě budu muset nasadit SK (kvůli urychlení) nebo spoléhat na sousedy a přátele (prosím, posílejte jako dárek "Dárek" ;)).
    Tolik má soukromá analýza přísunu padátek.
    Všem přeji, aby se vyskakovací předměty, zejména Dárky, nestaly limitujícím faktorem pro splnění akce a pomyslnou černou předvánoční můrou!
    A hezký Advent a ještě veselejší Vánoce všem!
     
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, padátka problém nebudou, 46/186. Myslím že dobrý počin na začátek. Na Baha jedu dlouhodobě vážky a z těch to padá i bez JC. Sklízím 2x denně. U mě bude opět problém s pěstováním, protože 4 točky akční plodiny asi nedám. Max tři, tak to zase budu mít hotové mezi posledníma :cry:. Ale co hlavně když bude. ;)



    Hezkou hru ...
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Však sem to psal už včera,že výroba krmení na bahamce je na pětiletku.Proto sem přešel na koaly a jejich výrobny.Čas výroby krmiva je tuším 4:30 minut v základu.Mám jej v zásobě kolem 10 tisíc ks!:)
     
  9. emma-x

    emma-x Rádoby autor

    tak nevím od včerejšího poledne jsem nechala farmu vypnutou dnes jsem po 14 00 poklidila a vypadly mi 2 dárky potřeba v 1 části 36
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    emma-x - Vánoční dárky vypadávají pouze na plantáži a to ze stájí a výroben, takže si tam musíš nějaké dát. Pak to půjde lépe ;)
     
  11. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Pěstování jen na jedné ploše je fajn, na dalších se dá dělat něco do družstva, ale proč nenechají pořád tu stejnou? Takže zase zbourat stáje na divoké louce dát je na tu druhou, ať už se jmenuje jak chce a tam pěstovat sněhuláky. Jaký to má smysl? To nemohly zůstat akční plodiny tam , co minule?
     
  12. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Preceja: Myslím, že takhle chce RT zvýšit zájem o prodej pomocníků ;)
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám dovolenku akciu nerobím.Kto do nej ide tak prajem aby vám tie pajdátka dobre padali:):).
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak zadna slava, ani ty lenochodi, takze prechazim na koaly, kdyz to rika kaolin :)
    pochopitelne uz par akci ani tuk s +1 nebo jinym bonusem...
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Y_n_O: Aha, tak je to. Já to jen rychle prolítla, abych věděla, oč přicházím, dodávky jsem nestudovala :p

    Pitrýsku, sněhuláci jsou opravdu kouzelní. Já jednoho vysadila, protože se mi líbila už animace ve FAQ. Nechám si jedno sněhuláčí pidipole jako vánoční dekoraci na divošce, už tam jsou i vánoční stromečky :)
     
    Trepifajksl, Y_n_O a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pekný večer prajem,
    ono je to fakt na nervy tá zmena plôch:mad:. Celú farmičku, ktorú som sa snažila za tie roky stvoriť k obrazu svojmu, mám teraz tak rozmiňďárenú,, že mi bude minimálne ďalší rok trvať, kým si ju dám ako-tak do poriadku:cry:. Furt sa pestuje na inej ploche, furt sú padátka na inej ploche z niečoho iného...:oops: Obyčajní ľudia by v takejto reál situácií povedali, že nás Boh skúša. No tu ide o to, že nás skúša RT:wuerg:. A popri tom je treba chystať aj Vianoce v bežnom živote, postarať sa o deťúrence, alebo vnúčence... No jednoducho dá to zabrať. Ale tí snehuliačikovia sú fakt pekní:inlove:
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Lubinko, do pořádku ji nedáš, jak začali s tím stěhováním, bude to asi furtovní záležitost. Migruje se po světě, my musíme migrovat taky, abychom byli v obraze, cool, trendy a tak podobně ;) Navíc nás čeká migrace na nového klienta. Su fakt zvědavá, jak se na jednoho klienta všici vejdem xD Omlouvám se, to ta čeština poskytuje široké pole možností výkladu pro kohokoliv a jakkoliv, kdo je nepolíben rozumět programování těch našich omalovánek. :)
     
    Naposledy upraveno: 19/12/19
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    na sťahovanie plôch je dobré premium, až tak drahé to nie je, jedna dobrá čokoláda, víno, nedajbože cigarety si odpustiť:D, to len ja, nikomu nevnucujem8)
    a máte hneď inú závislosťxD

    [​IMG]
     
  19. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    DANKA, moja zlatá, cigaretky si už v mojom veku ťažko odpustím, vína moc nevypijem, čokoládu jem len príležitostne. No a Farma - je tiež len závislosť. A vzdávať sa jednej závislosti kvôli tej druhej je neefektívne. Kupujem len pomocníkov a sem-tam tajomničky. Pomocníkov využijem, tajomničky preklínam... A prémium kupovať nebudem! Doteraz som vystačila len s malými zmenami na farme. Až teraz je to priam kritické. Ale asi má YnOčka pravdu. RT nás chystá na prechod (GChrom mi už píše, že FP bude len do decembra) a potom to príde - farmy to tak kvalitne rozhodí, že budeme radi, ak ich potom dáme do richtiku - nie len po vianočných akciách.
    Ak mám pravdu povedať - vôbec sa na to neteším.
    Ale snehuliakov napriek všetkému staviam, len tých darčekov je málo, asi ako v reále - darčeky kupujem ja, ale dostávam ich málo - hlavne preto, že neviem, čo by som chcela. A daj niekomu niečo, keď nemáš ani dunstu o tom, čo by mu spravilo radosť :(
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Napěstováno a teď už to bude váznout na zvěřině.o_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.