Jiskrná sněhuláková show (19.12. - 26.12.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já to vidím tak, že levou stranu vynechám, budu dělat jenom střed a pravou stranu, nato potřebuji jenom 1065 sněhuláků a padátka napadají samospádem. Taky potřebuji dodělat poslední úkol v družstvu.
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O, -pechfógl- Co to tu kujete za vanocni vecirek a ktera z vas jde za santova skritka a ktera za cirkevniho hodnostare, at se muzem my ostatni chudoba bavit aspon u PC? xD
    ojfp. Jj, RT nam v tom dela pekny binec, jak soupe s plochama potrebnyma na akce >:(

    pepino1972 Staci ti kosti z japonskych kapru na oliznuti a mrkev co vyberu ze salatu, pac ji varenou nemusim? :p:D
     
    Naposledy upraveno: 18/12/19
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pepino1972, jj krátký proces bych občas udělala s našimi hosty ;) Mám to podobně jako ty. Zítra od tří odpoledne do devíti večer, pátek a sobota noční dvanáctky, neděli tudíž prospím xD, pondělí a úterý denní dvanáctky. Zítra nakoupím co stihnu a pak už to bude na dceři...

    kaolín11: krmení do tropů mám povětšinou z beden, ale když není, tak melu. Turbomlýn podporuju, je to s pomocníky na měsíc moje pravidelná faremní investice 8)

    Tak, už jsem poklidila zvěřinu na divošce, zasela chryzantému a teď zbývá jen doufat, že nám z Hamburku neutáhnou kohoutky na pajdátka. Snad ne, když budou ty Vánoce... :D

    EDIT: matlafousko, kujem pikle, pikle kujem, intrikujem, intrikujem :)
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    matlafousová ... mám dojem, že na ten večírek by se Inuš dostavila v jiném převleku, někdy má kolty proklatě nízko xD

    k akci na plantáži chlívky.
     
  5. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    hrabenko, ty nevíš že mrkvicka je dobrá na očička ,takže tu si nechej a me pošli zbytekxD.
    ynus, OMG proboha kde to pracujes,to máš horší než já
    já chcú taky na vecire:D
    akci pojedu snad dojedu
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Na divoke jetel, na plantazi cerveny koberce... jen vykrocit :D
    GordonSargent Ja chci jit za babisku! Mam ted na hlave uplne stejnyho jezka a tim padem podobne vyhvezdickovanej vyraz (fakt zapadnu) xD

    EDIT: pepino1972 Dej pokoj! Ja kdyz to nekdy vidim, tak bych to radsi nevidela 8)
     
    Naposledy upraveno: 18/12/19
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Co máte proti babičce Méry? :cry:

    Jak jsem psala pro Tassadara, že se mi osvědčili lenochodi, nenapsala jsem, že ti původní, ve zlatých ohrádkách...
     
  8. maribeja

    maribeja Stará škola

    Do akce se pustím,prostě jako vždy mi to nedá vynechat,stonek je zajímavý,tak jen co mi vše dozraje ,byla jsem celý den mimo domov tak překopu farmu ,přemístím obříky a uvidíme co napadá,taky by nebyl špatný nějaký bonusek z kola ,ale s tím nepočítám pochybuji ,že by se štěstí unavilo všem přeji, aby se zadařilo.Hezký zbytek večera.
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Y_n_O : tak ted je tam vsehochut na zitrek, pak vytrham dlouhy vyrobny a skusim teda c++ lenochody... mam 26 kousku a to je az moc, teda jen za ty vyrobny... pokud se ale neukaze ze to tak nepujde...
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tassi, za výsledek neručím, každá farma je jiná...
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ještě se naučit číst a mám to v kabelce. Takže jsem popletla divošku amýtinu a plantáž a to druhý, co nejsou vodopády - jo, deštný prales. Bílit už to teď nebudu, takže zítra začínám od nuly.
    Vánoční večírek: Zdejší dámy plánují velkolepou bujarou veselici - začnou odpoledne na návsi na hasičském mejdanu se svařákem a postupně se přesunou do společenského klubu. Ale to já už dávno budu zabarikádovaná ve své komnatě v daleko příjemnější společnosti.;)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pechfóglinko, klíííd, to pude ;)

    Já ty hromadné oslavy taky nějak nemusím. Dokud jsem bydlela "doma" na Hané, na Silvestra jsem si nenechala ujít diskotéku na náměstí. Vždycky to stálo za to ponocování. Ale jak stárnu a bydlím někde, kde se na všechno kašle, su rači na netu 8)

    Teď třeba sklidím pampelišku, hoďku počkám na cesmínu...
     
    Naposledy upraveno: 18/12/19
  13. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

    Vánoční akce má rád, ale letos vynechám. Nemá to cenu. Už jen ty omezení, která dávají poslední dobou stále - pěstování na jedné ploše je strašně otravné(navíc na Vánoce). A odměny taky nic moc. No nic, holt vynechám a budu mít po letech klid :)
     
    zahradnice4, Štika a Veselka tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    majkkigett - ahoj, já na tomto stylu akcí vidím jedno obrovské pozitivum - na ostatních plochách si můžu pěstovat co chci, chovat potřebnou zvěř, doplňovat stodolu, plnit úkoly v družstvu. Ale samozřejmě chápu, že to každý může vidět jinak. Kolik lidí, tolik názorů ;)
     
  15. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

    • Nepoužívej tlačítko odpovědět (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného (mě) oslovit. Děkuji Skali
    Skali

    *** odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Právě, každému vyhovuje něco jiného. Dříve jsem se účastnil téměř každé akce, ale postupně to z časových důvodů nešlo. Ale vánoční akci jsem nevynechal, ale to jsem těch otoček nemusel udělat tolik, kolik bych musel udělat teď na jedné ploše. Ale jak říkám, aspoň budu mít po dlouhé době o Vánocích více "klidu" :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/12/19
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Správně, jen ať plochy mění, postupně se naučím kde se nachází mýtina, plantáž, divoká louka atd. a nemusím přemýšlet nebo najíždět myší ,-). Dřív to pro mě byla zkrátka jedna plocha jak na farmě tak na Baha ,-))) Drží nás ve střehu.
    Souhlas, jedna, max. dvě plochy na akci úplně stačí.
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vůbec se mi nechce převorávat farmu, tak si dám opět pohov ;)
     
  18. Štika

    Štika Mistr fóra

    Akci vynechám,stonek není pro mě nic moc a klidně ho oželím,znovu rozbourat farmu,dám dlouhodobky co potřebuji do družstva a v klidu půjdu na farmu jen při ranní kávě ;),vánoční svátky nechci trávit s farmou.
    Ale kdo se do akce pustí tak ať se daří.
     
    modro.ocko22, zahradnice4 a kiki2305 tohle ocenili.
  19. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já mám nachystáno na Zimní pohádku,takže akce půjde jen tak trochu.Hlavně budu koukat na pohádky a bez budíku.Cukroví jsem nepekla.Nemám ho ráda a tak si nasmažím řízečky a budu uzobávat.
     
  20. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No akce dobrá jen nevím kam dřív skočit ani sálát nebudu mít čas udělat řízky určitě připálím jen když se hraje k tomu svařáček a jedem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.