Jiskrná sněhuláková show (19.12. - 26.12.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Zajímají mě ty klíčící sněhuláci.škoda,že akce není na mýtině právě jsem dopěstovala cesmínu tak tam tedˇpostěhuji zvířata.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    vilm4: na úklid nemám čas, na procházky taky ne, mám stanovený rozpis do procesu xD A kua aj na Štědrý den tam budu trčet až do sedmi večer. Co už. Spolubydla a návštěva mají příkaz nečekat, ale jak je znám, budou čekat do té půl osmé s kručícím žaludkem a nervózou, esi po večeři stihnou pohádku. Ta je mi ukradená, já pudu sem, hledat, jestli je na tom někdo stejně... 8)
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Je to zase něco jiného, každá akce je dobrá, sem, tam zapomenu včas sklidit, ale to už tak bývá. Na akci se těším. Člověk se aspoň odreaguje.
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Y_n_O, mně nemusíš hledat, já tu budu. Pokud náhodou ne u Zaklínače.;)
     
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Na divoké louce mám dílnu elfů. Ještě dělám věnce, ale chtěla bych jí přesunout na hlavní louku. Když jí zbourám, budu ji mít v liště, nezmizí mě?:p
     
    jindrasofr, herda21 a maribeja tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    tykadlo, nezmizí, před chvílí jsem ji také stěhovala z louky na mýtinu. Zase bude v liště u chlívků ;)

    Pechptáče, tam se potkáme, když ne tady :)
     
  7. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    Bingo....... kdo chce stravit Vánoce s Ježíškem bez honičky na farmě tak si da dlouhodobý anebo si aktivuje mod dovolený a kdo si chce
    honit body z akce tak bude pilně sazet a sklízet...... přeji všem tady na diskusi a bez vyjímek Štastné a Veselé vánoce a pohodu u vánočního stromku. Apropo pozor na svátečního kapra a jeho kostičky, tak si to lidi užívejte !! Ahojky
     
    Naposledy upraveno: 18/12/19
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já tentokrát vynechám. Právě skončená akce mi přinesla spoustu radosti, tak si ji budu hýčkat až do Vánoc a mezitím bych mohla dokončit úkol Pracovití motýli (už se mi to krátí, pěstuji na diamant v posledním úkolu :))
    Sněhuláci mají moc pěknou grafiku, tak si je možná na jednu otočku zaseju, jen tak pro zábavu.
    Dárky samozřejmě posílat budu, žádné obavy :)
     
  9. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    tak idem sťahovať ,len teraz sum prehadzala chlievy ,no čo už hra je hra
     
    evainfo, maribeja a -migos- tohle ocenili.
  10. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    ynocko,jaký proces?krátký? xD. no vidím ze si téměř všichni budou užívat předvánoční pohodu,ja bohužel pomažu sobota,neděle, pondělí do r achoty.Tož prosím všechny co budou mít přebytky jídla, salátu, dobrého moku,dobré nálady mrsknete mi to do pošty.
    vilmusko,dceru mi zabal a pošli mi ji express na dobirku,budu v praci,zaclanet ji nebudu,může se u nás vyřádit.xD
     
  11. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Matlafous já to s obr stromy udělala stejně, neboť je mám normálně na mýtině, ale tam se teď pěstuje :D.
     
    evainfo, maribeja a danielka0000 tohle ocenili.
  12. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akcičku si neodpustím. Odměny oproti minulé akci poněkud chudší, ale těch beden radostných zvířat. To bude na farmě veselo :p.


    Hezkou hru ...
     
  13. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    A safra, před dvěma hodinkama jsem vysypal z lišty dílny na louky a řádně zakrmil. No bourat to nebudu, takže jediný co mi napadá na začátku, budou dárkové škatule. Z toho ostatního až na scházející stovku sobů, bych měl mít ve stodole dostatek. Ty dekorky se mi mooooc líbí, půjdu si pro ně :music:
     
  14. -polly90-90

    -polly90-90 Zelenáč fóra

    Můžu se zeptat, kde se sežene vánoční baňka???
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Do akce jdu jako vždy a jak to tu pročítám, mám na akci dostatek času, oproti jiným ;). Do konce roku nemocenská, cukroví napečeno, neuklizeno - kočičák a vlčák to zvládají za mě, manžel i dcera do večera mimo domov a na pohádky nekoukám :sleepy:. Plochy na zítřek připraveny .....
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evik.chemik, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak já potřebuji ještě 3000 cesmímy tak nemůžu nic chystat na zítra:cry:
    to sice jo ale mám plnou divokou louku plnou zvěře a ta patří na mytinu¨pro Bajaja-
     
    Naposledy upraveno: 18/12/19
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  18. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    pro dasa1143: Klidně chystat můžeš, protože pěstování a padátka se týkají pouze divoké louky a plantáže, mýtiny se to vůbec netýká.
     
    burds, evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  19. -polly90-90

    -polly90-90 Zelenáč fóra

    děkuji za rychlou odpověď, jsem tupoun obecný, zapomněla jsem na to, že je to strom
     
    maribeja a Skali tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O
    Nasadil jsem klapky na uši,protože mně fakt nebaví vyrábět krmení pro velbloudy,pandy,slony....atd. Než nameleš pár kousků,trvá to snad 100 let. Turbomlýn nepodporuju.:p To, krmení pro koaly máš hotový za pár minut a je celkem ucházející složení.Pravda,těch prken na výrobny padlo krapet více.o_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.