Již brzy – chov mloků oranžových! (24.2.-27.2.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    so salamandrami som na tom takto
    [​IMG] [​IMG]
    a v stodole sa tlaci [​IMG] ,takze zopar ich este pojde do velkokapacitaka :)
    Peto121 len sa ty pekne podel s nami so vsetkymi famami co zozenies,je to velka pomoc a nie je problem kliknut na zdroj a zistit si o com pisu na inych forach :)
    slachtit sa aj tak bude az v marci,takze ziadna panika
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jo jo, Peto, takže až příště pošleš zaručenou zprávu... zebry jsou pruhované,mloci skrnvití a šlechtit se budou jednobarevní.Stačí naznačit.

    [​IMG]

    Sašenko, jak pro kohoxD
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    GordonSargent novinka!Zebry sú aj u nás pruhované,Mloky máme tiež - to sú u nás tie modré a Vaše mloky jednobarevné sú u nás SALAMANDRY.8) Neboj,už správu nepošlem a netvrdil som,že je zaručená!

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/2/21
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] [​IMG]
    a zebry takto
    [​IMG] [​IMG]
    oplati sa mat kopec chlievov,v liste sa ich zmesti velmi vela
     
    DANKA722, sovicka64 a GordonSargent tohle ocenili.
  5. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Peto, nemyslela som to v zlom, to ja som trúbka:p. Ja som si prečítala len poslednu vetu v Tvojom poslednom príspevku, že Vyrobna nie je súčasťou slachtitelskej akcie mlokov....či ako to tam bolo:sleepy:. Moja chybka. Ty sa len pekne neurazaj a pokracuj vo svojej zasluznej činnosti, mnohí sme Ti za to vďační;)
     
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Všetci takí nadšení z nového chovu a ja sa tak pozerám na moje zásoby SK a hovorím si "Ehm, dobre tak nabudúce" :D :D :D
     
    evainfo, sovicka64 a .SilverAngel. tohle ocenili.
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tronaldo potoc ks,vyprazdni dake bedne a kuk do druzstva :) Jednoducho povymetaj vsetky kuty na farme a myslim ze nieco vymeties ;)
    Inak moje zasoby salamander tiez niesu bohvieco ale uz sa na tom pracuje :music:
     
  8. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Peto,
    já jsem určitě rád, že dáváš předpovědi, ale u mě tentokrát zaúřadoval jazykový šotek. Netušil jsem, že to dáváš ve slovenštině. Tak jsem dal do googlu salamandra a co myslíš, že na mě vyběhlo - mlok skvrnitý - salamandra salamandra (latinsky). Tak jsem vesele choval skvrnitého a až když přišly obrázky - především oranžový tak jsem zjistil, že jsem vedle jak ta jedle. Nu což je to hra. Dnes koupím 30 chlívků (10 mám), hodím do zvěřinců a za 10 dnů budu mít víc jak 1000 navíc. Horší to je se solárním kolektorem kde je aktuální stav 159 a bude třeba určitě přes 500 - předpokládám, že tak 5 jich postavím ať to jede a úkol je pryč.
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    joj to som už dávno urobil :D z bední mi padá strašne málo SK a podľa svojich poznámok čo si robievam tak farma zvýšila požiadavky na SK tuším o 120ks viac je treba. Navyše podľa mňa bude toto šľachtenie katastrofa ako bolo to posledné (křečci) a ani už odmeny v tých šľachtiacich akciách nie sú také dobré. PL šetrím na dobrý jackpot na kolese aby prinieslo ďalšie zisky na farme.
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mloků mám ve stodole 512 kousků a než skončí dnešní akce,tak předpokládám,že jich bude minimálně 2x tolik.8) Což na splnění budoucí šlechtící akce bude v pohodě stačit.
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám ve stodole 20 kousků mloka. Na akci to stačit nebude a na válku mloků už vůbec ne. Tak vyklidíme mýtinu, nakoupíme chlívky a bude vymalováno nebo spíš "vymlokováno". :p
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Peto121 já nefámuji jen jsem se přidal hihii ale zpravu beru stejně ono aspon něco budu mít zase navíc že a mloky už jedu a kolik jich bude tak bude,mám umleto 600 krmeva tak uvidíme jak to dopadne
     
    alexandrakerulova00 a evainfo tohle ocenili.
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    smoulinek123 - keď sa s tými zebrami vyfotíš,nezabudni dať na fórum foto!8)

    Edit: To som nežartoval
     
    Naposledy upraveno: 24/2/21
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Peto121 až otevřu zoo zajdu a fotnu se spořádnu zebru a jestli budu mat aj mlok tak aj s mlokem bude fotečka.
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Asi je mi to jedno, se kterymi se bude valcit, ale tech oranzovych mam o fous vic.
    [​IMG]
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    tak to teda mě ne, se skrvnitými bych asi rovnou vyvěsila bílou vlajku :)

    [​IMG]
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Dievčatá, to sa vychvaľujete alebo sťažujete?8)

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    DANKA722 o_O No, jeste pred chvili jsem si myslela, ze se chlubim... ted uz si tak jista nejsem, co tu vlastne nacvicuju xD;)
     
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    DANKA722 pri pohlade na tvoj pocet,konstatujem ,ze sa stazujem na svoju lajdackost a sypem si popol na hlavu :cry:
    ale uz sa pracuje na naprave ;)
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    To víš Danka, krmit to chce, kydat to chce, místo to zabírá....

    [​IMG] [​IMG] stejně to furt buď řvalo hladem, nebo bylo prázdné, tak co s tím? :p

    edit.: Danka stále si myslíš, že sadař si nedokáže poradit?

    včera: viz výše
    dnes: jen za odpoledne. :)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/2/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.