Již brzy – chov mloků oranžových! (24.2.-27.2.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmáři a farmářky,

    Připrav se na chov mloků oranžových s novými obydlími. Vydej se do obchodu a pořiď si obydlí pro mloky oranžové, ať ti nic neuteče!

    [​IMG]

    Od 24.2. 14:00 hod. si tedy budete moci ve Farmářském obchodě zakoupit Obydlí pro mloky oranžové - jak základní chlívek, tak žlutý a oranžový upgrade. Zatím nebude aktivována výroba obydlí ve městě v Dílně, tato možnost bude zpřístupněna až ve chvíli, kdy bude do hry zavedeno šlechtění mloků oranžových.
    Název CZ / SKCena Čas (hod.)Zisk BZProdukce zvířatProdukce hnojivaAnimace
    Obydlí pro mloky oranžové
    21 000 kr.​
    12:00​
    180​
    1x Mlok oranžový​
    3x hnojivo​
    [​IMG]
    Salamandrí úkryt
    Obydlí pro mloky oranžové I: Žluté
    84 000 kr.​
    10:45​
    195​
    1x Mlok oranžový​
    3x hnojivo​
    [​IMG]
    Salamandrí úkryt I: žltý
    Obydlí pro mloky oranžové II: Oranžové
    170 Fl.​
    15:30​
    585​
    2x Mlok oranžový​
    4x hnojivo​
    [​IMG]
    Salamandrí úkryt II: oranžový
    • Chlévy budou dostupné od levelu 35.
    • Výrobny budou dostupné od levelu 42
    • Protihodnota Solárního kolektoru bude zvýšena na 3 618
    V dílně budou chlévy a dílny k dispozici ve hře po zahájení šlechtění Mloků oranžových


    Včas se zásobte, šlechtění se blíží.

    [​IMG]
     
    ezzra tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem nasadila do zvěřinců všechny oranžové mloky co jsem našla a bylo jich docela dost, také 5 červených ;) bude 18 z jedné sklizně, to bude docela přibývat, ani nevím, kolich jich mám na skladě - na skladě jen 268, tak ať přibývají. Myslela jsem, že se budou šlechtit skvrnitý, těch mám podstatně víc
     
    Naposledy upraveno: 23/2/21
    sovicka64, -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také ještě dám chlívky na mýtinu, ve skladě 980 ks, snad by mohlo stačit, ale jistota je jistota.
     
    sovicka64, moncicak7070 a kutilka70 tohle ocenili.
  4. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Taky jsem myslel, že bude mlok skvrnitý. Na šlechtění by bylo třeba alespoň 1000 - aktuální stav 328. Ideální by bylo šlechtění až v druhé polovině března.
     
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    radši enter než mloci
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Příprava. Krmivo 679ks :p Chlívků mám pouze 5ks :sleepy: a ve stodole 43ks. Takže čekám, až budou ve farmářském obchodě :music:
    Pak už jen krmit , krmit a krmit xD
     
    sovicka64, -Jara05- a X-mole tohle ocenili.
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak ve stodole mám 1193 Mloků oranžových... snad to bude stačit.;)
     
    Naposledy upraveno: 23/2/21
    sovicka64, -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    No to zase bude vítr ,jako vždy v liště 2 chlívky tak to mě nevytrhne a to mě někdo daroval jináč bych utřel nudli uplně.
     
    sovicka64, -Jara05- a Peto121 tohle ocenili.
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Fííha, já jen 230 kousků, to se musím snažit, ale kam je dát?
    Koupil jsem na trhu 60, ale to je láce, nu což konto je pořád milionářské :D.
     
    sovicka64, -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  10. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Mloků zatím 1194 ks a ve zvěřinci dalších 8 stájí tak to by na šlechtění mělo stačit. A je fajn, že bude prodej stájí, některé mé sousedky nemají nic nebo jen jednu. Tak holky, zítra nakupujte alespoň ty obrázky, když už máme v reálu skoro všechno zavřené :cry:
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Peto121 no to je pěkný ale copa já vím co to znamená ty obrázky,dit říkám ucho jsem pořád, njn co se dá dělat nic co bude bude, kupovat nebudu bych byl na mizině jich koupit aspon 200,hold pořád se mám co učit no,svět se nezhroutí když to vynechám,co jiného mám dělat nic.
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  14. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Smoulo, nic si z toho nerob. Ja som si obrazky pozrela, hned som skontrolovala stav kolko ich mam a supla som pekne mlokov ako Peto pisal do zverinca. No a dnes som ich pekne vymenila za salamandy...xDxD

    Nuz, nie je mlok ako mlok;)
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    smoulinek123

    Moc nechápu co řešíš? Namel krmivo, zítra si kup alespoň 40 chlívků tj. investice 840 000,- krejcarů. Sklidíš 2x za den a za 10 dní jich ve stodole budeš mít 800ks. Já to tedy tak udělám :p
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    duna.duna1 ,ale vdyť to bylo i v tý brožuře! :
    Žaba nakoniec nebude vo svojej kategórii
    ako chovateľské zviera osamelá.
    # 7821
    (
    salamandra)
    [​IMG]


    Takto som to tam napísal!:p
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Peto, kecáš mě si nabádal ať vyhodím na plochu zebryxD
     
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    kutilka70 nic neřeším jen psal jak na to jsem,jasný že kopím pár chlívu a pak se uvidí.

    Peto121 ted jak píše GordonSargent tak jsi mě o nich taky říkal jestli nemám at kupím,já kupil a pujdu se snima vyfotit.
     
    sovicka64 a GordonSargent tohle ocenili.
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    GordonSargent,smoulinek123 - a nie sú zebry vo farbe?To,akým spôsobom nám ich RT podhodí ja neviem.Dobre vedieť do budúcna!:(
    Fámy si nechám pre seba.No a o salamandrách predsa písala aj gulička - #6648 . Za dobrotu na žobrotu!Tak vám obom ďakujem.8)
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Peto121
    Nenech se vyprovokovat! Mně se tvé fámy líbí!;)
    Jinak teda zejtra ke svému nevelkému stádečku mloků pořídím kamarády a to do počtu 44 ks i se žlutým vylepšením,sfouknu co nejdříve akci a pak za pomoci chovnejch výnosů ,motýlí kukly a pěstitele,krapet navýším počty obojživelníků.8)
     
    Naposledy upraveno: 24/2/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.