Je tu podzim (2.11. - 7.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -popelka1- Tady uz se bude max. strilet nebo veset do pruvanu xD
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -popelka1- zřejmě drobná chybička. Nevšímej si toho ;)
     
  3. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Matlafous - předem velké díky za tvé poctivé dodávání infa ohledně sklizní akční a padátek z ní. Závěr pro mne je jednoznačný (jak už předesílal tuším Baroland) - rozptyl padátek je tak velký, že zjistit nic nejde. Respektive jde - je jedno jestli se sklízí s produkty na zvýšení BZ nebo bez nich. Rozptyl je u té i té skupiny zhruba stejný, takže žádný výkyv do mínusu ani s těmi produkty, ani do plusu bez nich.

    Info od tebe jsem si přepsala do tabulky. Pak jsem jen vydělila počet polí počtem padátek a vyšly mi ty bílo-šedé sloupce, ty ukazují z kolika polí vypadlo 1 padátko. Šedá políčka značí výsledek bez sklizně stromů.

    Rozptyl je jasně viditelný i u sklizní bez stromů a jakýchkoli bonusů (na hlavní 1 padátko padne například z 9 polí, a při další stejné sklizni z 25). Takže bonusy jsem do počtů nijak nezahrnovala, porovnávala jsem výsledky jen opticky. Kdybych se to snažila nějak spočítat, čísla by byla zavádějící, protože sledovaný vzorek je ještě malý na to aby se to opravdu zprůměrovalo.

    Ještě jednou Matlo díky moc, mne to přesvědčilo. 8)

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/11/17
    matlafous123 a tydýtková tohle ocenili.
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Prepperka :) Nemas zac - zas tolik prace to neni a jestli te to presvedcilo a pomohlo... ;)
    Akorat misto tabulky se mi zobrazuje pandulak a v ruce ma ceduli, na ktere se pise, ze obrazek neni k dispozici :sleepy:
     
    -Kuteno- a GordonSargent tohle ocenili.
  5. bozenka567260

    bozenka567260 Rádoby autor

    včera jsem se ptala proč nemám stonek , děkuji za radu , že se mám obrátit na podporu ,ale psala jsem včera i dnes a stále se mi tam objevuje , že je to chyba a nejde mi to odeslat , tak už nevím co mám dělat
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  7. bozenka567260

    bozenka567260 Rádoby autor

    to nevím , kolik jich mám být
     
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bozenka567260: Popište problém a nezapomeňte uvést vše, co jste pro odstranění problému udělali. Zpráva musí mít minimálně 140 znaků, může být delší, ale nemůže být kratší - pokud váš problém popíšete stručněji, musíte zbytek vyplnit například tečkami.
     
    Skali a matlafous123 tohle ocenili.
  9. bozenka567260

    bozenka567260 Rádoby autor

    Moc děkuji , jdu to zkusit znovu , snad se mi to podaří
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Levlef: gratulka a to auto... to by mne zabilo, bez něj jsme úplně v zádeli, všude to mám více jak 2km! Na bus 2km, obchod 5, mudr 15...
    fuj ani pomyslet :oops:
    A tajemných potěšila oranž výrobna arašíd másla a xxl mangrovník. :) Jinak nic... Nadále mi tak chybí smuteční vrba, mýdelník a modřín a zlatolist....
    Třeba je doveze marigold. :) Tam se mi celkem daří..
     
    kiki2305 a matlafous123 tohle ocenili.
  11. bozenka567260

    bozenka567260 Rádoby autor

    už jsem ten stonek vzdala , napsala jsem více než 140 znaků a plno teček ,ale zadám kód a dám vyžádat a cedulka mi ukáže , že je chyba a nelze odeslat , snad budu mít v jiné akci více štěstí , přeji krásný den
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    bozenka567260 Pouzivas spravny formular? Viz Jak kontaktovat herni podporu ? A vybrala jsi druh problemu?

    Btw urcite ten radek nemas? On totiz s nejvetsi pravdepodobnosti nebude na prvnim miste na stonku (ja ho mam treba az na ctvrte pozici).
     
    Naposledy upraveno: 8/11/17
    MatysekKamilek a zejdy66 tohle ocenili.
  13. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Matlafous - obrázek jsem doplnila do původního příspěvku, tak snad tam už zůstane. Byla jsem zvyklá používat program img24, ale ten mi minimálně od včera nejede a s pictem očividně nekamarádím. No snad to už bude ok.

    Zapisování padátek se ti možná zdá že to není žádná práce, ale pro mně je to takhle dlouhodobě skoro nemožné. Sklízím na různých počítačích v různých místnostech, takže vždy si dám předsevzetí, že si to už budu poctivě psát. A opravdu začnu. Jenže pak sklízím jinde a původní papírek je taky jinde, tak založím nový s tím, že to pak přepíšu na jeden. No pak se mi všude kam přijdu válí papírek s nějakými údaji, jenže už ani nevím cože jsem to sklízela, jestli jsem tam měla stromy, zapomenu sníst produkt,....a jestli se to vlastně ještě týkalo téhle akce. Takže ucelený přehled od tebe mi fakt bodnul.

    ;)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Prepperka Jj, ted uz ji vidim, akorat v 11 hod. musim do lesa, takze prozkoumam az vecer v klidu. Diky ;)
     
    MatysekKamilek a Prepperka tohle ocenili.
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud získám nový řádek,hledám ho zde! [​IMG] Dříve než do něj vložím všechny dekorace,přidám si ho do oblíbených!Tedy většinou.Párkrát sem nato zapomněl,a je to vopruz ho pak hledat!:p
     
  16. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Takže akce pohoda, po dlouhé době. Obrázky moc hezké. Co mě mrzí, že v akcích je málo kupónů na kombajn.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Akce byla ukončena, akční předměty vyměněny za BZ, TBZ, KR a proto vlákno zamykám.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.